N: Nasza Dobra Mateczka :)

Pomyślalam, że to jest dopiero duchowy hardkor, 3 części różańca dziennie, jak ja sama jednej dziesiątki zmówić nie umiem, bo tak ciężko mi to idzie.
Read More

Ewa: Łaski dla mojego syna

Odmówiłam nowennę jakiś dobry czas temu, początki były trudne. Z tej nowenny i moich łask zawsze będę wdzięczna. Udało mi się wyjść z sytuacji w której nie widziałam sensu.
Read More

Joanna: Ostatni moment

Lekarz podejrzewał czerniaka, już w trakcie odnawiania nowenny Matka Boska sprawiła cud, po wycieciu znamienia i otrzymaniu wyników badań lekarz stwierdził, że był to ostatni moment, że to jeszcze nie było stadium nowotworu i jest bezpiecznie:) dziękuję Ci najdroższa Matko Boska!
Read More

Patrycja: Nie mogę już dłużej milczeć!

Nowenna Pompejańska towarzyszy nam od ponad roku.  Rozpoczął ją mój chłopak, a później narzeczony  w intencji przemiany swojego serca, byśmy mogli zostać małżeństwem. Później wspólnie podjęliśmy słodki trud tej modlitwy w intencji naszych rodziców, o uzdrowienie relacji. W naszym życiu zaszło wiele zmian, dostąpiliśmy niezliczonej ilości łask w czasie i...
Read More

Marcin: Moje serce napełnia się nadzieją

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Jest to moje drugie świadectwo. Pierwsza nowenna była o uzdrowienie bliskiej mi osoby z choroby psychicznej, niestety nie wiem czy została wysłuchana ponieważ nie mam kontaktu z tą osobą ale wierze, że kiedyś dostanę pozytywną odpowiedź, że uzdrowienie było tej osobie dane :)
Read More

Justyna: Córka zdała maturę i dostała się na medycynę!!!

Szczęść Boże!!

Kochani, nowenna pompejańska to cudowna modlitwa!! Zaczęłam się modlić po raz pierwszy na początku stycznia 2014 roku w intencji zdania matury przez moją córkę i dostania się jej na studia. Córka zdała maturę i dostała się na medycynę!!! Trzeba wierzyć i mieć dobre intencje. Teraz jestem w trakcie grugiej nowenny (dopiero 2-gi dzień) i zobaczymy czy Bóg zechce wysłuchać mojej prośby (niestety tym razem chodzi o kasę). Z różańcem jestem „zaprzyjażniona” od 2012 roku, w domu nastała taka „dobra” atmosfera. Na początku odmawiania rózańca strasznie mi się ten różaniec plątał. Potrafił się zrobić np. supeł na ostatniej tajemnicy. „Zużyłam” chyba ze trzy różańce (porwane ). Teraz jest drewniany i nie czuć obecności „tego złego”. PRZEGRAŁ. Polecam po prostu modlitwę różańcem, gdziekolwiek jesteście. Miejcie go przy sobie.

Pozdrawiam Justyna.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Justyna: Córka zdała maturę i dostała się na medycynę!!!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Wspaniale – widać, że Maryja wzięła córkę w swe matczyne dłonie. Niech ją tuli do Niepokalanego Serca, a córcia niech się Jej zawierzy. To i studiować będzie lżej. 😀

Ela
Gość

Ja tez sie ciesze, tez otrzymalam laske dla syna. W trakcie odmawiania nowenny syn dostal sie do najlepszego liceum. Dziekujmy za to Panu i Mateczce.

Agnieszka
Gość
Agnieszka
Ogromnie się cieszę z tak wielu otrzymanych łask przez ludzi.Wielu prosi o pracę,męża czy żonę,dar macierzyństwa czy tez uzdrowienie.Jest wiele jeszcze innych różnych intencji które sa wybłagane od Mateczki i najwyższego.Ja dziękuję Bogu że jest moim jedynym prawdziwym przyjacielem,nigdy Mnie nie ocenia,nie krzywdzi i nie poniża jak wielu ludzi.Nie mam przyjaciół,ani męża ani też nie założyłam rodziny,choć bardzo pragnę dzieciątka.Nie jestem przez nikogo kochana i jest mi ogromnie przykro z tego powodu, to co czuję nie da się wyrażić nawet słowami to ból i cierpienie….Tak bardzo chciałabym być kochana i dodam,że jeszcze mieć pracę.Ale jest ktoś kto bardzo Mnie kocha… Czytaj więcej »
Aneta
Gość

jesteśmy w tej samej sytuacji

Patrycja
Gość
Patrycja

serdeczne gratulacje:)))

Obrazki z nowenną pompejańską?