Rita: Od dziś zaczynam nową nowennę

Dziękuję Ci Matko Najświętsza z Pompeji za wysluchanie mojej prosby i pomoc. Wczoraj zakonczylam moja Nowenne Pompejanska w ktorej prosilam o "zabezpieczenie mojego miejsca Pracy". Tydzien przed zakonczeniem Novenny zastala moja Prosba wysluchana. Modlitwa ta rozancowa stala sie moim chlebem codziennym!Przeczytaj Rita: Od dziś zaczynam nową nowennę
Przeczytaj całość

GRAŻYNA: łaski otrzymane

Nowennę Pompejańską odmawiam już od 2013 roku. Obecnie odmawiam już chyba 13 nowennę. Głównie modle się o przyszłość córek i o zdrowie dla mnie i męża oraz siostrzeńca. Od środy popielcowej do Święta Miłosierdzia modliłam się o zdrowie ,błogosławieństwo i łaski potrzebne z okazji 35 rocznicy naszego sakramentu małżeństwa/ślub braliśmy...
Przeczytaj całość

Klaudia: Studia

Modliłam się do Maryi, by dostać się na kierunek. Ponieważ miałam zbyt duże zaległości na tym kierunku, nie dostałam zaliczenia i chciałam dostać się od nowa na ten sam kierunek. Z racji tej, iż ubiegało się o miejsce wielu kandydatów- uciekłam się do Maryi. Dostałam się od nowa - i...
Przeczytaj całość

Joanna: -myslalam ze nie dam rady

O nowennie usłyszała moja córka na pielgrzymce, gdy opowiedziala mi o zasadach tej modlitwy -myslalam ze nie dam rady.Nasza rodzina popadla w straszne dlugi, mój mąż nie mogąc pogodzić się z tymi klopotami zaczął pić. Taka sytuacja obciazyla mnie jeszcze bardziej bo wszystkie problemy spadly na mnie. Nie dawalam rady.czulam sie jak pod murem i nie widzialam wyjscia z tej sytuacji.
Przeczytaj całość

Aga: Jak ogromnie cierpię wie tylko Ona – Matka Boża

Dziękuję Ci Matko Różańcowa, że byłaś przy mnie w tak trudnym czasie
Przeczytaj całość

Jolanta: Twierdzę, że jest to za sprawą Matki Bożej Pompejańskiej

Od zawsze odczuwam w swoim życiu opiekę Matki Bożej. W tym roku doświadzyliśmy cudu, tak to trzeba nazwać.Mąż wybierał się na operację, która była konieczna po wielu badaniach lekarskich i kilku tomografiach.Razem ze znajomymi rozpoczęliśmy odmawianie Nowenny Pompejańskiej w intencji męża i naszej rodziny. W trakcie zabiegu okazało się,że nie był on konieczny. Dolegliwości ustąpiły,a widoczne zmiany na zdjęciach zniknęły.W niedługim czasie potem syn znalazł pracę. Twierdzę, że jest to za sprawą Matki Bożej Pompejańskiej. Nowenna do niej jest nowenną nie do odparcia mam na to dowody w swoim życiu i chcę się tym podzielić.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

12 komentarzy do "Jolanta: Twierdzę, że jest to za sprawą Matki Bożej Pompejańskiej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Beata
Gość

Chwala Panu!

nieznajoma
Gość
nieznajoma

Chwała Maryi 🙂 🙂 :-)!!!

nieznajoma
Gość
nieznajoma

Hm… W sumie to nie rozumiem jednej rzeczy. Wcale nie podwarzam takich uzdrowień, żeby zara nie było… Ja w to wierzę. Ale zastanawia mnie już od dłuższego czasu fakt, że skoro Bog uzdrowił, to dlaczego pozwala pokroić zdrowego człoweika??? Nie pierwszy raz czytam takie świadectwa, gdzie operacja była konieczna, a po otworzeniu cud! Dlaeczego Niebo nie mogło zorganizować tego cudu trochę wcześniej, żeby oszczędzić tego krojenia???

Zofia
Użytkownik

Aby pokazać niedowierzającym nie raz lekarzom, że to Bóg jest najlepszym lekarzem. Często spotykam się z lekarzami, którzy wierzą tylko w postęp medycyny, a działania Boga nie dostrzegają.

barbara
Gość
barbara

nieznajoma wiesz dlaczego BÓG tak zrobił , bo tak chciał i On tu będzie dyktował dlaczego się tak stało A Ty powinnaś uwierzyć a nie zadawać takie śmieszne pytania typu”że skoro Bóg uzdrowił to dlaczego pozwolił pokroić zdrowego człowieka dlaczego Niebo nie mogło zorganizowac tego cudu wcześniej zeby oszczędzic tego krojenia” niedość ze uzdrowił to zamiast cieszyć sie i dziękowac a nie wybrzydzać w tym co Bóg nam daje widocznie tak chciał gdybyśmy wszyscy dyktowali warunki BOGU to nie wyobrażam sobie co by się działo

nieznajoma
Gość
nieznajoma

Wiesz co Baśka?? Ten komentarz jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Kropka. Daruj sobie, bo ja nie wybrzydzam. Ja tylko spytałam.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Wielka jest dobroć naszej Pani Pompejańskiej! Dziękujmy Bogu, że nam Ją „podarował”, tyle łask nam wyświadcza! Ja zaś twierdzę, że wyjście bez szwanku z poważnego wypadku mojego męża, gdy samochód nadaje się do kasacji, to zasługa kochanej Mateńki! Dzięki Ci za to Królowo Różańca.

ewa
Gość

chwała Maryji!!!!!!!!!!!!!!!!!!

weronika
Gość
weronika

Chwała Panu za uzdrowienie. Czytając świadectwa, zauważyłam, że tam gdzie wielu ludzi modli się w jednej intencji, tam Pan Bóg się objawia i tam zdarzają się cuda – „tam gdzie dwóch albo trzech modli się, tam ja jestem pośród nich” (przepraszam, że nie dosłownie napisałam ale ten fragment jest pisany z pamięci) Niech będzie Bóg uwielbiony, niech będzie uwielbione święte Imię jego. Pozdrawiam wszystkich obecnych na forum.

basia
Gość

Witam
Mam pytanie odnośnie wspólnego odmawiania Nowenny. Czy to oznacza że każda osoba odmawia po jednej części, czy każdy odmawia całość po 3 części w jednej i tej samej intencji wszyscy?

Marek (adm.)
Admin

Jedna nowenna = 1 osoba. Nie tak, jak w żywym różańcu, ze dzielimy się tajemnicami na wiele osób.

Ania
Gość

Aż chce sie czytać o takich cudach 😉

Obrazki z nowenną pompejańską?