Anna: Podziękowanie

Pragnę podziękować Maryi za uzdrowienie relacji w małżeństwie mojej córki. Odmawiałam też kolejną nowennę w intencji wyjścia z uzależnienia od alkoholu dla mojej znajomej. Obecnie ta osoba zdecydowała się na terapię, pomimo wcześniejszych oporów, przebywa w ośrodku na leczeniu.
Read More

Monika: niekontrolowane myśli natrętne odbierały mi chęć do życia

Chciałabym się podzielić moim świadectwem.Właśnie skończyłam swoją pierwszą modlitwę pompejańską i zaczynam drugą. Czułam się bardzo żle. Dręczyło mnie poczucie winy,strach,miałam depresję. Ciągłe niekontrolowane myśli natrętne odbierały mi chęć do życia.Przeczytaj Monika: niekontrolowane myśli natrętne odbierały mi chęć do życia
Read More

Iwona: Zdrowie

Wiem ,że to też jest dzięki Maryi . Od jutra zaczynam kolejną Nowennę w intencji zdrowia dla całej mojej rodziny ponieważ tak się składa ,że Moja mama jutro idzie do szpitala na zabieg.
Read More

Megi: obrona pracy dyplomowej

Dziękuję Matce Bożej Pompejańskiej, św. Ricie i innym świętym za łaskę obrony pracy dyplomowej mojej i mojej siostry. Sprawa wydawała się niemożliwa, ale udało się. Dziękuje również wszystkim, którzy się za mnie modlili na stronie pompejanskarosemaria. Niech Wam Bóg pobłogosławi.
Read More

Joanna: Wyleczenie z ciężkiego zapalenia płuc

Moja mama nagle zachorowała na zapalenie płuc w wieku 74 lat. Była w szpitalu, bardzo kaszlała, jej stan był ciężki. Postanowiłam modlić się w intencji wyzdrowienia mamy nowenną pompejańską. Przeczytaj Joanna: Wyleczenie z ciężkiego zapalenia płuc
Read More

Jola: Uratowane małżeństwo i nawrócenie męża

Moje małżeństwo się rozpadało , mąż nawet uważał Boga za wroga przeklinał na Boga wszystko co dobre odbierał jako zło ,po ludzku mówiąc to było nie możliwe ,abyśmy byli razem.Wtedy ja zwróciłam się do Mateńki o pomoc z wiarą że nam pomoże .Zaczęłam Nowennę i trzeciego dnia jak odmawiałam mój mąż dostał szału próbował zniszczyć książeczkę do odmawiania to było straszne .Teraz już wiem że tak działa modlitwa zło broni się.Następne dni już były spokojne i coraz lepsze zaczęliśmy rozmawiać i szukać pomocy 😉 a 27 dnia byliśmy w kościele razem to był pierwszy cud drugi to że,podjęliśmy decyzję o pomocy egzorcysty co wcześniej nie byłoby mowy nawet tylko wspomnąć ,i to jest trzeci cud bo 16 czerwca skończyłam a 19 czerwca w Boże Ciało byliśmy w Sanktuarium Matki Kębelskiej to było moje marzenie od lat żeby tam pojechać i dostałam nagrodę bycia tam .Teraz razem z mężem jesteśmy szczęśliwi i modlimy się za naszą rodzinę która potrzebuje naszej modlitwy .Mateńko Nasza Najukochańsza tak bardzo dziękuję za Cuda jakimi obdarowałaś naszą rodzinne .Bóg Zapłać .Teraz odmawiam za syna drugą bo w pierwszej nie otrzymałam łaski o które prosiłam bo to byłoby za dużo cudów i za to dziękuję Mateńce ,że odmawiam drugą teraz wieżę że mnie wysłucha 😉

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Jola: Uratowane małżeństwo i nawrócenie męża"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

Ja miałam podobnie, w trakcie odmawiania Nowenny za chorą córkę, ona dostała szału. Wiem że było to działanie złego.

Asia
Gość

a ja kończę nowennę za moją mamę i teściową, ale nic złego się nie wydarzalo zastanawiam się czy modlitwa jest owocna wszyscy piszą o atakach złego podczas modlitwy, jeśli ich nie ma to mam nadzieje ze modlitwa i tak jest ważna. ..?

weronika
Gość
weronika

Modlitwa zawsze jest ważna a na jej owoce trzeba poczekać.

Ania
Gość

Piękne świadectwo, daje nadzieje na wysłuchanie modlitwy

Ewa
Gość
Asiu to że nie ma spektakularnych działań złego podczas Twojej modlitwy, wcale nie znaczy że ona jest „nie ważna”. Przecież przez modlitwę czekamy na rzeczy i owoce dobre a nie złość diabła. Mi się wydaje, że czasami jest tak, że kiedy „naprawiają sie” ludzie co do których szatan sądził że należą już do niego, mogą się takie różne dziwne szały czy złości zdarzać. Bo szatan się wkurza widząc, że traci kogoś ale jak nie trzyma kogoś w garści to i nie będzie się złościł. Oczywiście nie znam ani męża autorki świadectwa (które jest piękne i tchnie radością i nadzieją dla… Czytaj więcej »
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Wspaniałe świadectwo. Z ulgą przeczytałam, że kolejne małżeństwo uratowane a kolejna dusza powróciła do domu Ojca. Chwała naszej Niebiańskiej Pani za takie łaski!

Nina
Gość

To mój mąż wymaga chyba więcej modlitwy bo na razie odrzucił moje wartosci jest ateista i odszedl do ateistki. Już nie mam siły modlic sie za niego. Choć wierze ze Matka i Pan Jezus robia wszystko dla niego ale On ma swoja wole i wybory. Czasami tak łapie sie na tym ze skoro mnie to tak boli odrzucenie Boga to jak musi to bolec Pana Jezusa, który jest miłoscia. Proszę o wsparcie w modlitwie.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.