Joanna: Po nowotworze nie ma śladu

W grudniu 2013 r. u mojej mamy zdiagnozowano nowotwór jajnika. Dla nas zabrzmiało to jak wyrok! Człowiek, który nie miał do czynienia z tym rodzajem choroby, naprawdę nie ma pojęcia, jaki to strach, szok i ból. Mama ma dopiero 58 lat. W trybie pilnym została skierowana na operację. Po ciężkim zabiegu nastąpiły komplikacje. Mama spędziła w szpitalu wiele dni. Lekarze kiwali głowami i nawet nie starali się ukrywać, jak groźne jest to, co się dzieje z jej organizmem.
Przeczytaj całość

Anna: Nowenna o nawrócenie mojego chłopaka

Odmówiłam już kilka NP w intencji chłopaka, mamy,o dobrego męża, za chłopaka z sąsiedniej miejscowości chorego na raka a teraz znowu odmawiam za mojego chłopaka o jego nawrócenie.
Przeczytaj całość

Mila: List – do ideału ciągle jeszcze daleko

Parę dni temu skończyłam odmawiać trzecią z rzędu Nowennę. Dwie pierwsze odmawiałam w konkretnych intencjach - pierwsza o uzdrowienia mojego małżeństwa, druga o uzdrowienie wewnętrzne dla mojego męża. Łaski, które dostałam przy ich odmawianiu, to przede wszystkim spokój wewnętrzny, że będzie tak jak ma być, poprawa (choć nie całkowita i nie stała; do ideału ciągle jeszcze daleko) mojej relacji z mężem, to że mąż zaczął dostrzegać we mnie częściej coś dobrego, jego odbyte w tym czasie rekolekcje, które też zaczęły przynosić owoce, jego dwa uzdrowienia fizyczne z dolegliwości, które miał od lat (na Mszach o uzdrowienie, ale właśnie w tym czasie, kiedy za niego się modliłam - myślę, że nie bezpośrednio moja modlitwa je spowodowała, ale że była dodatkowym "wspomagaczem").
Przeczytaj całość

Kasia: Matka Boska zawsze nas słucha

Witam ! Ja swoją nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać (30 lipca) w intencji przestania nadużywania alkoholu przez mojego tatę. Drugiego sierpnia wróciłam do domu z pewnych rekolekcjach religijnych do domu. Zobaczyłam mojego tatę na łóżko i szczerze mówiąc myślałam ,że jest nie trzeźwy ale okazało się ,ze prawda była inna (miał...
Przeczytaj całość

PT: Tarczyca mimo że nie jest idealna nie wymaga leczenia!

W nowennie pompejańskiej prosiłem więc Maryję, abym pozytywnie przeszedł te badania i aby wartości TSH były odtąd w normie. Moja prośba została wkrótce wysłuchana - badania przeszedłem pozytywnie, a wartości TSH we krwi pozostają w normie.
Przeczytaj całość

Joanna: Zaległe świadectwo

W grudniu złożyłam pierwsze świadectwo. Wówczas moja intencja nie była jeszcze wysłuchana, a modliłam się o swoje małżeństwo (którego nastąpił zupełny rozpad- mąż wyprowadził się z domu, awantury). Mąż nie chciał słyszeć o pracy nad związkiem, nie słuchał niczego, widział tylko swoje racje. Na początku stycznia pojawił się mąż z propozycją ratowania małżeństwa. Już nie upierał się, że nie widzi żadnej swojej winy. Długo rozmawialiśmy, co możemy dać od siebie. Oczywiście problemy nie zniknęły, ale teraz próbujemy je rozwiązywać, a wcześniej obrażaliśmy się tylko wzajemnie i przerzucaliśmy winą. Dziękuję.
Drugą nowennę odmówiłam o sprzedaż mieszkania. Już w pierwszym tygodniu pojawili się kupcy. Nowennę postanowiłam jednak dokończyć, a było mi bardzo ciężko, dużo gorzej niż przy pierwszej. Dokończyłam i niestety kupcy wycofali się. Postanowiłam czekać cierpliwe i zawierzyć Matce.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Joanna: Zaległe świadectwo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Powodzenia w budowaniu na nowo małżeństwa 😉 A z kupcami, faktycznie po ludzku jakoś dziwnie ale może Bóg miał jeszcze inny plan.

katarzyna
Gość
katarzyna

Dużo wytrwałości w uzdrawianiu małżeństwa. Jak się – po raz kolejny – okazuje trzeba zaufać Matce Przenajświętszej i Jej Synowi. Nie wolno tracić wiary i nadziei.

Nina
Gość

Odmuwiłam 4 NP przy czwartek w ostatnim dniu zasnełam. Intencje bezposrednio lub pośrednio dotyczyły mojego meza, małżeństwa, miłosci. Nie jestem z mezem od roku, maz nadal pije choć chyba mniej i sama nie wiem moze mam być sama z trójka dzieci. Choc nie moge przestać modlić sie za męza o łaske wiary i zbawienia.

Olivia
Gość
Olivia
Chwała Matce Bożej, że uratowała Wasze małżeństwo. Wydaje mi się, że intencja uratowania małżeństwa jest rzadko wysłuchiwana bo wiąże się z wolą ludzi.. więc jesteście szczęściarzami i aż miło mi się czyta o uratowanym małżeństwie. Ja odmówiłam 3 nowenny w intencji małżeństwa i męża, ale niestety mój mąż jest opętany przez obojętność i powtarza, że „rozwody się zdarzają”, a kiedyś co niedziela stał ze mną w kościele, teraz zachowuje się jak człowiek bez żadnych wartości. Pod koniec lipca mamy pierwszą rozprawę rozwodową, mimo, że właśnie mija rok od rozpadu małżeństwa cały czas to przeżywam każdego dnia. Nowenna złagodziła to cierpienie… Czytaj więcej »
lulu
Gość

A mnie się wydaje, że intencja uratowania małżeństwa jest priorytetem dla Boga i jest zawsze wysłuchiwana. Skoro para na początku swojego wspólnego życia przyszła zawierzyć się Bogu, zawarła Święty Sakrament, który Bóg pobłogosławił to tym bardziej Bóg nie zostawi tych ludzi kiedy przeżywają problemy. Jeżeli małżeństwo jest sakramentalne to składa się z trzech osób, dwoje małżonków i Bóg. Takie moje osobiste zdanie, dlatego proszę nie tracić wiary, pani małżeństwo się nigdy nie rozpadnie, chociaż co innego by pisało na papierze

Jolanta
Gość
Jolanta

Pani Olivio jeśli nie zna Pani książki „Moc uwielbienia”to koniecznie polecam przeczytać!

agata
Gość

zgadzam się z lulu !

Gabi
Gość
Matka Boża to nie jakiś strażnik w obozie, a ludzie to nie niewolnicy. Ona podsuwa propozycje, pomaga odczytac wydarzenia, ale nikogo nie zakuje w kajdany i nie przyciągnie na siłę do żony czy męża, który chce odejśc. Są ludzie, którzy nawet w chwili śmierci odrzucają Boga. Matka Boża szanuje wolną wolę człowieka. Czasem mąż (żona) jest tak złym człowiekiem, że niszczy zycie i osobowośc żony, dzieci – które potem nie potrafią ułożyc sobie życia, są nieszczęsliwe. Zaufajmy MB. Czasem lepiej zostac „samemu”. A tak naprawdę Ona zawsze będzie z nami, pomoże wieśc życie bez owego męża okrutnika, ale potem cieszyc… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!