Krystyna: Podziękowanie za łaski i opiekę

Teraz proszę Najlepszą z Matek o dalszą opiekę nad tą rodziną i szczęśliwe narodzenie się zdrowych dzieci.
Przeczytaj całość

Piotr: Świadectwo modlitwy o miłość po 4 latach

Trochę zwątpiłem już w skuteczność tej nowenny, ale Maryja nie zapomniała o mnie.
Przeczytaj całość

Maria: Zdany egzamin dzięki Matce Najświętszej

Egzamin pnjw zdany dzięki Matce Najświętszej tak to zdarzyło się dwa lata temu ale żeby wszystko było jasne zacznę historię od początku. Więc zawsze marzyłam o studiach językowych niestety moi rodzice byli bardzo biedni i zaraz po zdaniu matury poszłam do pracy w której spędziłam 7 lat cierpiąc ponieważ nie...
Przeczytaj całość

Kamil: Modlitwa została wysłuchana

Wczoraj o godzinie 12.00 przyszedł na świat nasz syn Mikołaj. Obydwie intencje zostały wysłuchane. Dziękujemy Tobie Matko Boża Różańcowa za wysłuchanie naszych modlitw. Zawsze będziemy z żono ogłaszać jakie na nas zesłałaś łaski.
Przeczytaj całość

Ewelina: Każdy jest wysłuchany :)

Odmówiłam w swoim życiu 3 (lub 4) NP (ostatnią skończyłam we wrześniu 2014 roku, czyli ponad 2 lata temu) i teraz pragnę złożyć swoje świadectwo. Intencja - powrót byłego chłopaka.
Przeczytaj całość

Jadwiga: Doznałam nawrócenia, którego zawsze bardzo pragnęłam

Witam serdecznie,
Chciałabym podzielić się z wszystkimi swoim listem, świadectwem.

Byłam w 6 miesiącu ciąży, kiedy depresja po raz kolejny zaprowadziła mnie w dalekie doliny rozpaczy. Nieuzasadniony lęk i strach przenikały moje ciało, a w moim życiu nie pozostało nic oprócz odcieni szarości i wszechobecnej pustki. Nie chciałam przyjmowac leków ze względu na ich negatywny wpływ na rozwój dziecka. Do końca ciąży postanowiłam „jakoś przetrwać.” Moja przyjaciółka zaproponowała, czy nie chcę wesprzeć się modlitwą. Wtedy po raz pierwszy usłyszałam o Nowennie Pompejańskiej. Wcześniej bardzo mało się modliłam, a różańca nie odmawiałam prawie wcale! Jednak decyzję o rozpoczęciu nowenny podjęłam bardzo szybko. Wierzyłam, że odnajdę w niej ratunek.
Nie wiedziałam jednak w jakiej intencji się modlić. Czy prosić o wyjście z depresji czy modlić się za któryś z miliona problemów, które mnie prześladowały bez końca. (W depresji każdy powód jest dobry do nieustannego zamartwiania się).
Wybrałam jednak problem, który najbardziej mnie prześladował, doprowadzał na ataku histerii, problem na który nie miałam wpływu. Nie było jednak łatwo. Brak koncentracji, zniechęcenie i przewlekłe zmęczenie nie ułatwiały modlitwy. Na początku nie potrafiłam się skupić, odbiegałam myślami, bywało że zasypiałam w połowie różańca. Martwiłam się, że Matka Boska nie przyjmnie tak „niepoprawnej modlitwy”. Z czasem jednak coś się zmieniło. Modliłam się spokojniej, świadomiej, czułam bliskość Matki Boskiej. Właściwie wydawało mi się, że bez różańca nie potrafię już żyć. Co jednak zmieniła nowenna w moim życiu…. zmieniła wiele. Problem nie rozwiązał się do końca, jednak nie poszedł on w złym kierunku. Wcześniej byłam pewna, że z tej sytuacji nie ma wyjścia, że jest to problem nie do przeskoczenia, że wszystko zakończy się źle. Dzięki nowennie odzyskałam spokój i wiarę. Problem przestał być problemem. Patrzę na niego zupełnie inaczej. Jest to sprawa drugorzędna. Na myśl o nim, nie dostaję ataku paniki, nie śni mi się w nocy, widzę że nie jest to koniec świata. Z dnia na dzień stawałam się spokojniesza, wszystko cichło, znikało a w moim sercu pojawiła się NADZIEJA. Nadzieja na lepsze jutro. Coś co w depresji tak naprawdę nie istnieje! Różaniec przyniósł mi również głęboką wiarę, przemianę. Zbliżył mnie do Boga. Dał mi tak naprawdę nowe życie. Otrzymałam dużo łask. Mimo tego, że daleko jeszcze do całkowitego powrótu do zdrowia, dzięki modlitwie jestem w stanie wstać rano z łóżka, spojrzeć inaczej na otaczający mnie świat, umyć się, zrobić śniadanie… przeżyć dzień… Doznałam nawrócenia, którego zawsze bardzo pragnęłam.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Jadwiga: Doznałam nawrócenia, którego zawsze bardzo pragnęłam"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
paula
Gość

nowenna pompejańska jest niesamowita!!! ja jestem w „beznadziejnej” sytuacji, lekarze mówią in vitro albo dawca nasienia,a ja usilnie twierdze i wierzę,że zajdę w ciążę naturalnie,choć dla ludzi jest to niemożliwe heh, dzięki modlitwie różańcowej powrócił do mnie spokój,nadzieja i wiara,że wszystko będzie dobrze 🙂 Całym sercem wierzę w to,że Matka Boża wstawi się za nami do swego syna i uprosi dla nas dar jakim jest cud rodzicielstwa. Jadwigo piszesz,że jesteś w ciąży-musisz walczyć dla tego cudu,który rośnie pod Twoim serduszkiem, bardzo Ci zazdroszczę tego statu, mam nadzieje,że i ja kiedyś poczuje w sobie nowe życie. Módl się i wierz, pozdrawiam

weronika99
Użytkownik
weronika99
Polecam modlitwy do św. Rity 🙂 i do Jana Pawła II 🙂 a modlitwy do Rity nie są długie a przyjemne i ma się poczucie niezwykłego bezpieczeństwa 🙂 naprawdę Ona jest bardzo potężną wstawienniczką 🙂 a o Janie Pawle II to co by się tu rozpisywać jak każdy wie jaki to Wielki Święty 🙂 dodam jeszcze że w moim przypadku było tak jakby święta Rita sama mnie wzięła w opiekę bo nie mogłam zacząć Nowenny innego dnia niż 22 dnia miesiąca 🙂 a okazało się że każdy 22 dzień miesiąca jest poświęcony właśnie mojej kochanej Ricie 🙂 polecam i pozdrawiam… Czytaj więcej »
Ewa
Gość

Paulo, poczytaj o pasku św. Dominika!

tere
Gość

Św Dominik patron pragnacych dziecka modl sie do nie go tez i pros o dar potomstwa.

paula
Gość

dziękuję Wam bardzo :* modlę się m.in.do św.Rity, św.Gerarda,św.Jana Pawła II, mam też pasek św.Dominika i modlitwy – no i oczywiście nowenna pompejańska 🙂 z takim wsparciem nie mam się czego obawiać, mimo,że lekarze mówią,co mówią heh….

Jadwiga
Gość
Jadwiga

Jadziu, niech Maryja Ci Błogosławi! Wiem, co to znaczy walczyć z depresją, jak wiele wysiłku ponadludzkiego potrzeba, by wstać z łóżka i…żyć..Jesteś dzielna! Maryja jest Tą, która daje nadzieję, która ta NADZIEJĄ JEST! I sprawia, że przychodzi WSCHODZĄCE SŁOŃCE, które przemienia każdy mrok i sprawia, że życie znów ma sens:)!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!