Marta: Prośba wysłuchana

Miałam poczucie, że Maryja jest blisko i sprawuje nade mną opiekę.
Read More

Bożena: Maryja to moja Królowa i Matka

Mateńka wysłuchała mojej prośby, mamy upragnione zamówienia dziękuje,z całego serca dziękuje pobłogosław nam Królowo Różańca Sw.
Read More

Anonim: Cud nawrócenia męża

Szczęść Boże.Kochani ,chciałabym złożyć świadectwo nawrócenia męża. Mój mąż był bardzo daleko od Pana Boga , zagubił się w otaczającym świecie , uległ złudnemu blaskowi dzisiejszej otaczającej rzeczywistości .Pomiędzy nami było bardzo ,bardzo źle .Naszej rodzinie groził rozpad /odczuwałam to wówczas jako ogromną tragedię ,nieustannie się za nas modliłam między innymi Nowenna Pompejańską /i wydarzył się cud na cudami .
Read More

Magda: Dolegliwości ustąpiły

Modliłam się o poprawę mojego zdrowia. Już po kilku dniach modlitwy ustąpiły dolegliwości, które odczuwałam od kilku lat, a w dniach przed rozpoczęciem Nowenny praktycznie uniemożliwiały mi normalne funkcjonowanie. Matko Boża chwała Tobie.
Read More

Ania: Modlitwa za dusze w czyśćcu

Dziękuję Bogu i Wspomożycielce Dusz Czyśćcowych za prowadzenie i umocnienie.
Read More

Gosia: Mateńka zawsze przychodzi z pomocą

Piszę tu swoje świadectwo, choć nie odmawiam Nowenny Pompejańskiej, ale efekty tej modlitwy mnie dotyczą. Mam 38 lat i bardzo pragnę założyć rodzinę, do tej pory czas mijał, a ja nie spotkałam odpowiedniego mężczyzny.
1 stycznia 2014 moja mama zaczęła Nowennę Pompejańską w mojej intencji. I w trakcie części dziękczynnej poznałam Kogoś….. A dokładniej pierwszego maila napisał do mnie 2 lutego ( chyba nasza ukochana Mateńka ma z tym związek, skoro wydarzyło się to w Jej święto ). Pierwsze nasze spotkanie odbyło się 22 lutego ( jest to rocznica objawienia się Jezusa Miłosiernego św. Faustynie, a ja od wielu lat mam wielką ufność w Boże Miłosierdzie ).
Nasza znajomość powoli się rozwija,i choć nie wiem co będzie dalej i jak się wszystko potoczy wiem jedno, że nasza ukochana Mateńka ma mnie w swojej opiece i wydarzy się to co będzie dla mnie najlepsze. A mnie towarzyszy błogi pokój w sercu.
To nie była pierwsza Nowenna mojej mamy, odmawiała już jedną w intencji małżeństwa mojego brata i efektem była poprawa relacji między małżonkami.
Obecnie 3 maja mama zaczęła kolejną, już trzecią w tym roku ( wcześniej odmawiała od Popielca do Święta Miłosierdzia). Paciorkami różańca ogarnia swe dzieci i w ten sposób pomaga nam w naszych problemach, codziennym życiu.
To jest faktycznie nowenna nie do odparcia .
Mateńko Pompejańska bądź zawsze z nami , otocz płaszczem swej opieki całą naszą rodzinę. Amen.

Dodam jeszcze,że ja też odmawiam codziennie Różaniec, choć tylko jedną część i oddaję się codziennie Matce Bożej poprzez „Akt zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski”.

Oddajcie się całkowicie w opiekę Maryi, zaufajcie Jej, Ona nigdy nas nie zawiedzie, zawsze przybędzie z pomocą.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Gosia: Mateńka zawsze przychodzi z pomocą"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
ufająca
Gość
ufająca
Przeczytałam to świadectwo i milej na sercu mi się zrobiło. Mam 26 lat i również nie poznałam do tej pory tego jedynego. A z całego serca pragnę założyć rodzinę, mieć dzieci, bo tylko wtedy będę naprawdę szczęśliwa.Ostatnio samotność dała mi się bardzo we znaki.Strasznie się załamałam tym, że mam tyle lat a nadal jestem sama. Wszyscy znajomi i osoby w rodzinie, albo po ślubie, albo ślub planują, część też ma dzieci. Tylko ja całe życie sama. Przypadkiem trafiłam na tą nowennę. Jest ona jakby taka moją „ostatnią deską ratunku”. Odmawiam już drugą nowennę. Intencje za które się modlę brzmiały różnie,… Czytaj więcej »
nieznajoma
Gość
nieznajoma

Spokojnie… 26lat i przezywasz?? Niektórzy mają więcej lat niż Ty i dłużej niż Ty się modlili i też nic. Spokojnie. Nie przeżywaj.

ufająca
Gość
ufająca
Modlę się już parę ładnych lat w tej intencji, ale pierwszy raz próbuję uprosić tą łaskę u Boga za pośrednictwem tej nowenny. Dla mnie jest to ciężka sytuacja, bo od zawsze chciałam mieć męża i dzieci. To były moje największe marzenia. Nigdy nie marzyłam o super wakacjach, wyjazdach, zarabianiu nie wiadomo ilu pieniędzy itp. Ale chciałam mieć przy sobie kogoś z kim mogłabym dzielić swoje życie. Instynkt macierzyński odezwał się u mnie dość wcześnie, już w liceum marzyłam o dzieciach. Myślałam wtedy odpowiedzialnie, tzn, że muszę pierwsze skończyć studia, znaleźć pracę. Wierzyłam, że w między czasie spotkam tego jedynego. Tak… Czytaj więcej »
Urszula
Gość
Urszula

Dziękuję za piękne świadectwo. Szczególnie je zrozumiałam, ponieważ mam dzieci i modlę się za nich.

Patrycja
Gość
Patrycja

piękne świadectwo daje dużo nadziei:)dziękuje

Monika Makowska
Gość

Gosiu, bardzo dziękuję Ci za to świadectwo – mam 35 lat i nadal jestem sama…gratuluję i życzę Wam wszystkiego co najlepsze 🙂 Niech Mama ma Was w swej opiece 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?