Brygida: Po zakończeniu nowenny otrzymałam 3 oferty pracy

Szczęść Boże
O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od mojej Mamy, która odkryła skarb modlitwy różańcowej i nowenny nie do odparcia wiele lat temu.
Szczerze powiem, że na początku nie potrafiłam sobie wyobrazić bym mogła codziennie odmówić 4 tajemnice: radosną, światła, bolesną i chwalebną jednak później okazało się, że nie stanowiło to żadnego problemu wręcz przeciwnie tylko należało pokonać lenistwo.
Prosiłam Matkę Przenajświętszą o wstawiennictwo w znalezieniu pracy w zawodzie.
Po zakończeniu nowenny pompejańskiej otrzymałam 3 oferty pracy jestem niezmiernie wdzięczna Matce Bożej za wstawiennictwo i otrzymane łaski. Pracy szukałam ponad dwa lata jedyne czego żałuję to tego, że nie zdecydowałam się na odmawianie nowenny pompejańskiej znacznie wcześniej.
Pragnę podziękować Matce Bożej za wstawiennictwo u Pana Jezusa w mojej intencji.
Modlitwa pompejańska zostanie ze mną na zawsze teraz rozpoczynam kolejną nowennę i głęboko wierzę, że zostanę wysłuchana bowiem niebo istnieje naprawdę.
Szczerze dziękuję Panu Bogu i Matce Bożej za otrzymane łaski.
Z Panem Bogiem
Brygida.

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

10 myśli na temat „Brygida: Po zakończeniu nowenny otrzymałam 3 oferty pracy

  1. Chwała Panu i Mateńce. Ja również szukam pracy i w tej intencji odmawiam nowennę. Wierzę, że w najlepszy dla mnie czasie zostanę wysłuchana.

    • Magda, ja do moich codziennych intencji dołożyłam i tę: proszę o dar dobrej pracy dla nas wszystkich, którzy szukają pracy. Czyli i Ciebie objęłam modlitwą i wierzę, że znajdziemy tę najlepszą dla nas w odpowiednim czasie. Pozdrawiam 🙂

    • nie specjalnie rozumiem sens Twojej wypowiedzi. Na forum wypowiadają się ludzie, którzy modlą się i mają wiarę w siłę modlitwy. Ich świadectwa dają zaś nadzieje Tym którzy jej potrzebują. Każdy ma jakieś problemy dla jedynych jest to praca dla innych jest to zdrowie czy samotność. Tak czy inaczej zastanów się jak sens ma Twój wpis i czy aby na pewno jest to miejsce gdzie powinieneś się udzielać może jednak warto jest pomyśleć o innych osobach i nie lekceważyć ich problemów a sarkazm zostawić na inną okazję.

  2. to powinno być za darmo taka informacja jak się modlić ! To nie jest uczciwe wobec Boga, płacić za coś co Bóg daje za free 🙁
    pozdrawiam

A Ty co o tym myślisz? Napisz!