Basia: Dziekuje Maryjo

Obiecuję dalej Tobie służyć i opowiadać wszystkim o Tobie i nie tylko w internecie, wszędzie gdziekolwiek się znajdę.
Read More

Teresa: Modlitwa o ustanie problemów w pracy

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać 23.10 tego roku.Odmawiam ją w intencji niestracenia pracy i ustania mobbingu w tej pracy.Mam nadzieję, że Matka Boska potraktuje to jako jedną intencję gdyż dotyczy to jednej sprawy.Nowennę zaczęłam odmawiać w dniu poświęconym Ojcu Pio.Ciężko jest mi odmawiać różańce z należytym skupieniem, ale czytając inne świadectwa...
Read More

Agnieszka: Maryja zabrała mi lęki

Nasza Kochana Matuchna pomogła takiemu grzesznikowi jak ja .Niech będzie Bóg uwielbiony w aniołach i świętych.
Read More

Agnieszka: najważniejsze to oddać wszystko Bogu przez Maryję

Szczęść Boże wszystkim czytającym oraz tym którzy te i inne wpisy wrzucają na stronkę.W marcu tego roku zdiagnozowano u mnie guza odbytnicy.
Read More

Agnieszka: Dziecko

Witajcie, chciałam w krótki sposób podzielić sie moją historią. Jestem z moim meźem juz ponad 16 lat razem, poznaliśmy sie na moim pierwszym roku studiów. Oczywiscie po studiach w pierwszej kolejności myśleliśmy o pracy, mieszkaniu, urządzeniu naszego zycia materialnie. Potem jednak przyszła chwila na chęć poszerzenia rodziny o dzieciątko. Niestety...
Read More

Brygida: Po zakończeniu nowenny otrzymałam 3 oferty pracy

Szczęść Boże
O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od mojej Mamy, która odkryła skarb modlitwy różańcowej i nowenny nie do odparcia wiele lat temu.
Szczerze powiem, że na początku nie potrafiłam sobie wyobrazić bym mogła codziennie odmówić 4 tajemnice: radosną, światła, bolesną i chwalebną jednak później okazało się, że nie stanowiło to żadnego problemu wręcz przeciwnie tylko należało pokonać lenistwo.
Prosiłam Matkę Przenajświętszą o wstawiennictwo w znalezieniu pracy w zawodzie.
Po zakończeniu nowenny pompejańskiej otrzymałam 3 oferty pracy jestem niezmiernie wdzięczna Matce Bożej za wstawiennictwo i otrzymane łaski. Pracy szukałam ponad dwa lata jedyne czego żałuję to tego, że nie zdecydowałam się na odmawianie nowenny pompejańskiej znacznie wcześniej.
Pragnę podziękować Matce Bożej za wstawiennictwo u Pana Jezusa w mojej intencji.
Modlitwa pompejańska zostanie ze mną na zawsze teraz rozpoczynam kolejną nowennę i głęboko wierzę, że zostanę wysłuchana bowiem niebo istnieje naprawdę.
Szczerze dziękuję Panu Bogu i Matce Bożej za otrzymane łaski.
Z Panem Bogiem
Brygida.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "Brygida: Po zakończeniu nowenny otrzymałam 3 oferty pracy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aneta
Gość

Chwała Panu i Mateńce. Ja również szukam pracy i w tej intencji odmawiam nowennę. Wierzę, że w najlepszy dla mnie czasie zostanę wysłuchana.

Marcin Duch
Gość

A Ty tak poważnie?Mam problem z odbiorem ironii;)

magda
Gość

I ja też, a mam…..50 + i 😀 i wyższe wykształcenie i …..pokornie czekam…….

Aneta
Gość

Magda, ja do moich codziennych intencji dołożyłam i tę: proszę o dar dobrej pracy dla nas wszystkich, którzy szukają pracy. Czyli i Ciebie objęłam modlitwą i wierzę, że znajdziemy tę najlepszą dla nas w odpowiednim czasie. Pozdrawiam 🙂

Marcin Duch
Gość

A ja nie odmawiam,bo nie wiem co to jest:D ale uczyłem się kiedyś i nigdy z pracą problemów nie miałem.

lena
Gość

nie specjalnie rozumiem sens Twojej wypowiedzi. Na forum wypowiadają się ludzie, którzy modlą się i mają wiarę w siłę modlitwy. Ich świadectwa dają zaś nadzieje Tym którzy jej potrzebują. Każdy ma jakieś problemy dla jedynych jest to praca dla innych jest to zdrowie czy samotność. Tak czy inaczej zastanów się jak sens ma Twój wpis i czy aby na pewno jest to miejsce gdzie powinieneś się udzielać może jednak warto jest pomyśleć o innych osobach i nie lekceważyć ich problemów a sarkazm zostawić na inną okazję.

Sylwia
Gość
Sylwia

to powinno być za darmo taka informacja jak się modlić ! To nie jest uczciwe wobec Boga, płacić za coś co Bóg daje za free 🙁
pozdrawiam

Marek (adm.)
Admin
Ataner
Gość
Ataner

Do Marcina Ducha,nie kpij Marciku,czuje ze kpisz,Bog Ciebie kocha czuwa nad Toba dlatego sie Tobie szczesci….

Kowalski
Gość
Kowalski

Pomódlcie się też o rozum.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!