Andrzej: Uwolnienie z więzienia

Pragnę powiedzieć, że nawet z „piekła na ziemi” Maryja może nas wyzwolić. Otóż odmówiłem nowennę pompejańską i po 14 miesiącach spędzonych w areszcie śledczym, odzyskałem wolność dzięki Matce Bożej z Pompejów! To był niewątpliwie cud, gdyż groziła mi bardzo wysoka kara… Nie mogąc pogodzić się ze zdradą żony, będąc w totalnej rozpaczy, tak nieszczęśliwie się złożyło, że zraniłem jej konkubenta. Nie chciałem dźwigać tego krzyża odrzucenia przez najbliższą mi na świecie osobę i ulegając namowom złego – w jednej chwili – straciłem wszystko, czyli ukochanego synka, dobre imię, wolność i pracę. Obecnie jestem po odmówieniu kolejnych dwóch nowenn: o znalezienie pracy i o nawrócenie mojej żony. Wciąż czekam na efekty swojej modlitwy i ufam Maryi, że nie zostawi nas w potrzebie. Chwała Panu! Andrzej
Przeczytaj całość

Edyta: przyśniła mi się Matka Boska

Kiedyś zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską ale nie wytrwałam, na początku października przyśniła mi się Matka Boska jak szła po niebie i miała w ręce różaniec ja w tym czasie śpiewałam przyjdź Duchu Sw ja pragnę.
Przeczytaj całość

Mariola: Wiem, że przed nami jeszcze nie jeden pojedynek z szatanem

Pragnę złożyć podziękowania Najświętszej Mateczce za otrzymane łaski za Jej wstawiennictwem i jednocześnie złożyć świadectwo.
Przeczytaj całość

Monika: Nawrócenie

Pragnę podziękować tym świadectwem Matce Bożej Pompejańskiej za wyproszoną za Jej wstawiennictwem łaskę nawrócenia mojego męża. Jesteśmy razem od 30 lat. Zaczynaliśmy nasze wspólne życie razem z Bogiem w Oazie. Było biednie, ale szczęśliwie, bo blisko Boga. Potem mój mąż uległ ułudzie tego świata i wszystko zaczęło się psuć. Kiedy...
Przeczytaj całość

Rafał: Żyłem, tak jakby Boga nie było

Dowiedziałem się o sile Nowenny Pompejańskiej, że Matka Boża przy jej pomocy wyprasza nam ogromne łaski. Powiedziałem Maryi na głos, to co i tak wiedziała, że poprzez ten związek sakramentalny dokonać się może moje zbawienie, że gotów jestem na to, aby przed Panem Bogiem ślubować miłość, wierność i uczciwość małżeńską i że będę z moją żona po kres moich dni.
Przeczytaj całość

Brygida: Po zakończeniu nowenny otrzymałam 3 oferty pracy

Szczęść Boże
O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od mojej Mamy, która odkryła skarb modlitwy różańcowej i nowenny nie do odparcia wiele lat temu.
Szczerze powiem, że na początku nie potrafiłam sobie wyobrazić bym mogła codziennie odmówić 4 tajemnice: radosną, światła, bolesną i chwalebną jednak później okazało się, że nie stanowiło to żadnego problemu wręcz przeciwnie tylko należało pokonać lenistwo.
Prosiłam Matkę Przenajświętszą o wstawiennictwo w znalezieniu pracy w zawodzie.
Po zakończeniu nowenny pompejańskiej otrzymałam 3 oferty pracy jestem niezmiernie wdzięczna Matce Bożej za wstawiennictwo i otrzymane łaski. Pracy szukałam ponad dwa lata jedyne czego żałuję to tego, że nie zdecydowałam się na odmawianie nowenny pompejańskiej znacznie wcześniej.
Pragnę podziękować Matce Bożej za wstawiennictwo u Pana Jezusa w mojej intencji.
Modlitwa pompejańska zostanie ze mną na zawsze teraz rozpoczynam kolejną nowennę i głęboko wierzę, że zostanę wysłuchana bowiem niebo istnieje naprawdę.
Szczerze dziękuję Panu Bogu i Matce Bożej za otrzymane łaski.
Z Panem Bogiem
Brygida.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "Brygida: Po zakończeniu nowenny otrzymałam 3 oferty pracy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aneta
Gość

Chwała Panu i Mateńce. Ja również szukam pracy i w tej intencji odmawiam nowennę. Wierzę, że w najlepszy dla mnie czasie zostanę wysłuchana.

Marcin Duch
Gość

A Ty tak poważnie?Mam problem z odbiorem ironii;)

magda
Gość

I ja też, a mam…..50 + i 😀 i wyższe wykształcenie i …..pokornie czekam…….

Aneta
Gość

Magda, ja do moich codziennych intencji dołożyłam i tę: proszę o dar dobrej pracy dla nas wszystkich, którzy szukają pracy. Czyli i Ciebie objęłam modlitwą i wierzę, że znajdziemy tę najlepszą dla nas w odpowiednim czasie. Pozdrawiam 🙂

Marcin Duch
Gość

A ja nie odmawiam,bo nie wiem co to jest:D ale uczyłem się kiedyś i nigdy z pracą problemów nie miałem.

lena
Gość

nie specjalnie rozumiem sens Twojej wypowiedzi. Na forum wypowiadają się ludzie, którzy modlą się i mają wiarę w siłę modlitwy. Ich świadectwa dają zaś nadzieje Tym którzy jej potrzebują. Każdy ma jakieś problemy dla jedynych jest to praca dla innych jest to zdrowie czy samotność. Tak czy inaczej zastanów się jak sens ma Twój wpis i czy aby na pewno jest to miejsce gdzie powinieneś się udzielać może jednak warto jest pomyśleć o innych osobach i nie lekceważyć ich problemów a sarkazm zostawić na inną okazję.

Sylwia
Gość
Sylwia

to powinno być za darmo taka informacja jak się modlić ! To nie jest uczciwe wobec Boga, płacić za coś co Bóg daje za free 🙁
pozdrawiam

Marek (adm.)
Admin
Ataner
Gość
Ataner

Do Marcina Ducha,nie kpij Marciku,czuje ze kpisz,Bog Ciebie kocha czuwa nad Toba dlatego sie Tobie szczesci….

Kowalski
Gość
Kowalski

Pomódlcie się też o rozum.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!