Kamila: Skoro ja tak kocham to Dzieciątko, to pomyśl jak Pan Bóg kocha Ciebie i uwierz w tą miłość.

Jest mi trudno o tym pisać i mówić. Czuje wielkie wzruszenie, bo dostaję od Pana Boga to o czym zawsze myślałam, że jest poza mną. Moje życie do 2009 roku było czymś co przegrałam. Nie znałam Boga takiego jakim jest. Czasami uczestniczyłam w Mszach Świętych, ale przykazania sobie wybierałam. I...
Przeczytaj całość

Aleksandra: Pierwsza nowenna, pierwsze świadectwo

12 grudnia skończyłam swoją pierwszą w życiu nowennę pompejańską. Pierwszą w życiu i na pewno nie ostatnią, ponieważ już zaczęłam kolejną. Czas podzielić się swoim świadectwem, zgodnie z obietnicą daną Maryi. Niestety łaska o którą się modliłam nie została mi udzielona.  Może to jeszcze nie czas. A być może nie...
Przeczytaj całość

Katarzyna: Zawierzyłam wszystko Matce Bożej

Złoże bardzo krótkie świadectwo .Odmawiałam moją pierwszą nowennę pompejańską w intencji znalezienia pracy przez mojego męża, moja prośba została wysłuchana ale ku mojemu zaskoczeniu otrzymałam o wiele więcej łask od Matki Najświętszej.Dziękuje Ci Maryjo Różańca Świętego. Zaufajcie Matce Bożej.
Przeczytaj całość

Ewa: Jest praca!

17 grudnia, w ostatnim dniu Nowenny Pompejańskiej, w której prosiłam Boga o dobrą, godną pracę - otrzymałam ją!!!!
Przeczytaj całość

Anonim: …. a to moje życie zostało odwrócone do góry nogami

Jestem w trakcie odmawiania swojej drugiej NP. Bardzo długo zastanawiałam się, czy to odpowiedni czas, aby napisać świadectwo z pierwszej. Przeczytaj Anonim: …. a to moje życie zostało odwrócone do góry nogami
Przeczytaj całość

Beata: Otrzymałam tysiąckroć więcej

Tyle bym mogła tutaj napisać, świadcząc o wszystkich łaskach otrzymanych dzięki wstawiennictwu Matki Bożej Pompejańskiej!

Moja przygoda z nowenną zaczęła się „przypadkowo” w październiku 2012 roku. Od tego czasu nie ma dnia, bym nie odmawiała tej modlitwy. Teraz widzę, że Maryja wiedziała, kiedy obdarować mnie łaską tej nowenny, bo był to czas, kiedy umierał mój niewierzący teść. Dzięki tej nowennie uprosiłam dla niego szczęśliwą śmierć. Wiem, że Maryja go poprowadziła do swojego Syna, bo jego odejściu towarzyszyło wiele znaków. Najbardziej wymowny był ten, że teść przeszedł do wieczności w Jej święto – Matki Bożej Rodzicielki!

Dzięki tej modlitwie spada na mnie i moją rodzinę każdego dnia deszcz łask. Moje intencje zostają wysłuchane w czasie, który Bóg uznaje za właściwy. Wyprosiłam u Matki Bożej miedzy innymi przemianę mojego męża, a także nową pracę dla niego, mieszkanie dla moich rodziców, zdrowie dla mojego wuja, poprawę moich wyników badań. Są to tylko przykłady konkretnych, wysłuchanych próśb, bo błogosławieństwo i łaski, jakie spływają każdego dnia, trudno byłoby tutaj spisać.

Otrzymałam tysiąckroć więcej niż prosiłam, np. zdałam bardzo trudny egzamin w języku obcym na ocenę bardzo dobrą, otrzymałam dar wspólnoty w mojej parafii i to nie tylko dla mnie, ale i dla moich dzieci, mam w sobie mnóstwo spokoju i ufności w Boże działanie w moim życiu, zbliżyłam się bardzo do Jezusa i Maryi, poznałam i pokochałam inne modlitwy, otrzymałam łaskę postu o chlebie i wodzie od środy do piątku przez 9 tygodni, patrzę na moje życie w inny sposób, staram się bardziej dziękować niż narzekać. I chociaż pojawiają się trudności (straciłam maleństwo, podupadłam na zdrowiu, przeżyłam nieporozumienia rodzinne), to ufam i powierzam się Bożej opiece. Kiedyś popadałabym w rozpacz!

Teraz wiem, że jestem pod najlepszą opieką i pomimo wszelkich przeciwieństw i rozproszeń podczas modlitwy, nie poddaję się, staram się świadczyć i zachęcać do tej wspanialej modlitwy! Wielu, tak jak ja, pokochało tę nowennę i nie może bez niej żyć. Wcześniej osoby te nie mogły sobie wyobrazić odmawiania tylu różańców w ciągu dnia! A ja nie mogę sobie wyobrazić dnia bez różańca, bez nowenny! Każdego dnia tęsknię za nim i zawsze znajduję czas na modlitwę mimo dwójki małych dzieci, pracy na pełnym etacie i wielu innych obowiązków!

Powierzcie się Maryi i ufajcie Jej, i miłosiernemu Jezusowi!

 

Powyższe świadectwo zostało opublikowane w letnim (10/2014) numerze Królowej Różańca Świętego.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Beata: Otrzymałam tysiąckroć więcej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Teresa
Gość
Teresa
Piękne świadectwo… Ja też wyprosilam przez nowenne pompejanska przedłużenie życia o kilka lat i uniknięcie otchłani piekielnej dla mojego kolegi, który był dobrym człowiekiem ale odrzucił Boga a znakiem dla mnie było to, że zmarł 8 grudnia w dzień Niepokalanego Poczęcia….. Wtedy to odmawoalam 3 nowenny w jednym czasie, wspominałam już o tym w świadectwie które dałam wcześniej… Po dwóch latach przerwy powróciłam w maju do odmawiania nowenny i będę ją odmawiać do końca życia i oprócz tego jedna część różańca dodatkowo.. Oraz wiele innych modlitw, które dają mi ukojenie i bez nich nie mogę zacząć dnia bo jestem niespokojna… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!