Monika: prośba o powrót ukochanej osoby…

Chciałabym tak bardzo, aby zatęsknił i abyśmy w przyszłości zostali szczęśliwym małżeństwem i stworzyli szczęśliwą rodzinę z uczestnictwem Boga w naszym życiu.
Przeczytaj całość

Agnieszka: moja modlitwa została wysłuchana

Dziś jestem szczęśliwą mamą 6 tygodniowego synka, a jeszcze rok temu lekarze nie dawali mi szans na to by zajść w ciążę, czekaliśmy na dziecko 7lat i udało się zostaliśmy rodzicami, lekarz sam powiedział, że to cud. dziękuję ci matko za tą wielka łaskę jaką nas obdarzyłaś!
Przeczytaj całość

Anna: cud poczęcia

Witam wszystkich, którzy wierzą i czekają... Pierwszą NP odmówiłam w zeszłym roku w intencji poczęcia dziecka, kolejna NP była poświęcona intencji o zdrowie mojej mamy, która miała przeszczep szpiku. Dziś po pół roku od skończenia nowenny składam świadectwo. Przeczytaj Anna: cud poczęcia
Przeczytaj całość

Pati: Matuchna była przy mnie bardzo blisko cały czas

Miałam ogromne problemy mieszkaniowe przez moje zaniedbanie mogłam wylądować na bruku.Mój spowiednik zabronił mi już odmawiać pompejańską nowennę(ponieważ mówiłam jedna po drugiej) i nie wiedziałam co zrobić.Maryja wiedziała że nie złamię posłuszeństwa i sama za rękę zaprowadziła mnie do spowiednika(mały cud ponieważ nie było możliwości go w tym dniu spotkać)poprosiłam...
Przeczytaj całość

Agnieszka: lekarze niemal wyczerpali możliwości leczenia

Szczęść Boże, Odmawiałam Nowennę Pompejańską w intencji zdrowia psychicznego mojej mamy. Mama była "sparaliżowana" chorobą, nic jej nie interesowało, nie potrafiła nic zrobić, leki i pobyty w szpitalu przynosiły jedynie krótkotrwałą poprawę
Przeczytaj całość

Basia: zakończyłam trudne studia!

Chciałam podziękować Naszej Niebieskiej Mateńce za łaskę, którą wymodliła moja Mama nowenną Pompejańską jak i za wiele łask, które otrzymuję. Już od pewnego czasu nie ustaje ona w odmawianiu tej modlitwy jak i wielu innych w intencji swoich trzech córek, z których każda boryka się z problemami. Będę wysławiać Matkę Bożą za łaskę szczęśliwego zdania wszystkich egzaminów, obronienia pracy, zdania egzaminów końcowych do dyplomu i za ogrom sił i łask na cały ciężki rok akademicki, które przez jej ręce spływały na mnie od Pana Boga. Sama modliłam się już 3 razy nowennę i za każdym razem czułam duży spokój. Na cały rok akademicki zaniechałam jej jednak, modliła się Mama. Teraz chciałabym wrócić do niej! Brakuje mi jej, wracają czarne myśli, szatan podszeptuje, każe bać się o przyszłość. Uciekajmy pod płaszcz Maryi. Każdy ma problemy, jeden większe, drugi mniejsze. Pojawiają się lęki, niekiedy nie mamy już sił. A Matka Boża patrzy z miłością i czeka kiedy zawierzymy jej wstawiennictwu. Dlatego nie chcę się poddawać złym myślom. I Wam wszystkim też tego życzę. Wczoraj miałam kolejny płaczliwy dzień. Szatan poużywał sobie, byłam załamana. I wtedy siostra dała mi prezent, z okazji zakończenia studiów: medalik Niepokalanej! I jak tu nie dziękować Maryi! Dziś po rannej Mszy zaniosłam go księdzu do poświęcenia i z dumą powiesiłam go na szyi. Dziękujmy naszej Niebieskiej Mateńce za te małe i większe łaski każdego dnia. A złe szatańskie myśli i strachy niech uciekają! A kyszzz. Jezu Ufam Tobie i Tobie Matko Przenajświętsza, że to wszystko ma sens. Że Pan Bóg ma względem każdego wielki plan i każdy problem większy czy mniejszy czegoś nas uczy, do czegoś prowadzi. Chcę nieść z radością codzienny krzyż! z Bogiem!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Basia: zakończyłam trudne studia!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Bardzo ładne możesz Basiu napisać jaki kierunek studiów ukończyłaś

Kamila
Gość
Kamila

Świetne świadectwo, także mam „płaczliwe dni”, drżę z niepokoju o swoją przyszłość. Twoje słowa dodało mi otuchy! Dziękuję! I dowód na to jak wielką moc ma modlitwa wstawiennicza!

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Niech nasz Pan Wam wszystkim błogosławi a nasza Matka Niepokalana otoczy Was płaszczem swej miłości!

Basia
Gość

To był licencjat z germanistyki. Cięzko mi było się uczyć przez cały rok bo zmagałam się z depresją. Ale z pomocą Matki Bożej udało się Już modlę się kolejna nowennę, tym razem za siostrę. Módlmy się za siebie nawzajem! Cieszę się bardzo Kamilko że mogłam dodać Ci otuchy. Chyba taki jest też sens świadectw. Zaufajmy bezgranicznie!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!