Milena: Matka Boska uwolniła mnie od niechcianych bluźnierczych myśli

Mimo że modliłam sie w intencji meza to jednak Matka Boska w cudowny sposób zaczęła mnie zmieniać... Matka Boska uwolniła mnie od niechcianych bluźnierczych myśli, które pojawiały się na modlitwie.
Przeczytaj całość

Mirka: wszyscy którzy to widzieli mówili że to pomoc z Nieba

Zdarzało mi się po nie wysłuchanych nowennach czuć smutek i zwątpienie które szybko mijało gdy czytałam inne świadectwa.Mówiłam wtedy i mnie Matka Boża też wysłucha jak będzie czas, bo mimo wszystko i tak dostajemy łaski o które nie prosimy.Dziękuję Mace Najświętszej za te małe cuda które dostrzegam po czasie i wszystkim św.do których się modle o wstawiennictwo.
Przeczytaj całość

Jerzy: Świadectwo uzdrowienia i uwolnienia

Odbyłem służbę wojskową 2 lata z najlepszą możliwą kategorią zdrowia A-1. Po założeniu rodziny zaczęły występować u mnie choroby przewlekłe niewiadomego pochodzenia i trudne do zdiagnozowania. Nie działały na nie żadne antybiotyki ani inne leki czy zioła. Bardzo silny ból gardła i krtani, bardzo długi okres blisko rok, zapalenie gruczołu...
Przeczytaj całość

Krystyna: powrót syna

Nowennę pompejańską odmawiam od kwietnia. Na początku miałam trudności w odmawianiu, które pokonałam odmawiając różaniec z Janem Pawłem II. Byłam tak zrozpaczona swoją sytuacją rodzinną, że odmawiałam po dwie nowenny dziennie. Kiedy zaczynałam szukać świadectw na dodanie sobie otuchy, dostawałam takie świadectwa na żywo. Przeczytaj Krystyna: powrót syna
Przeczytaj całość

Wdzięczny: stan zdrowia mamy się poprawił

Do odmawiania nowenny zachęciła mnie Żona. Moja Mama od długich lat cierpi na depresję. Brała bardzo dużo lekarstw, których efekt zdawałoby się był nawet odwrotny. Chwyciłem za różaniec, chociaż nie sądziłem że uda mi się wytrwać. Ale Matka Boża dodała sił. W ostatnich dniach nowenny Mama zaczęła się czuć jakby...
Przeczytaj całość

Barbara: różaniec to modlitwa Tej która odnosi zwycięstwo nad wszystkim

Witam!! własnie niedawno skończyłam odmawiać moją piątą nowennę pompejańską, moje intencje po części zostały wysłuchane, odzyskałam spokój, pokój w sercu, nie patrzę z przerażeniem w przyszłość bo wiem ,że o wszystko zatroszczy się moja ukochana niebieska matka, wiarę w to że wszystko będzie dobrze. Całe swoje życie, siebie i wszystkie swoje sprawy oddałam pod opiekę naszej najlepszej Matki. Nowenna pompejańska jest wspaniałą modlitwą, bardzo zbliża do Boga, uczy zaufania do Maryji i jej Boskiego Syna, zgadzam się z większością, że jest to modlitwa która uzależnia. Przez okres odmawiania kolejnych nowenn bywało różnie, największe trudności miałam podczas odmawiania 3 pierwszych, wtedy niestety „zły duch” bardzo mieszał, starał się mnie na różne sposoby oderwać od modlitwy rozdrażnienie, senność, złość, poczucie bezsensu i konfliktowe sytuacje między osobami na których mi bardzo zależało bywały na porządku dziennym, w pewnym momencie miałam wrażenie jakby lawina zwaliła mi się na głowę. Bywały chwile, że to o co prosiłam w danej nowennie działo się dokładnie na przekór, prosiłam o zgodę i pojednanie a były same nieporozumienia i konflikty, ale dzięki temu,że całkowicie zaufałam różańcowi i jego cudownej mocy to wszystko przetrwałam i kolejne dwie nowenny przebrnęłam bardzo spokojnie z jeszcze większą wiarą w to że Maryja zajmie się wszystkimi moimi sprawami. Kochani gorąco zachęcam do odmawiania tej cudownej modlitwy, nie zniechęcajcie się trudnościami bo to tylko próba dla nas i naszej wiary, przecież różaniec to modlitwa Tej która odnosi zwycięstwo nad wszystkim.Szczęść Boże wszystkim

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Barbara: różaniec to modlitwa Tej która odnosi zwycięstwo nad wszystkim"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
basia
Gość
Barbaro ładne świadectwo o NP ja też odmówiam 5 takich NP i zawsze otrzymałam to o co prosiłam rzeczywiście są trudności na modlitwie i nie wiem czy to zły miesza czy jest to próba dla nas od Maryji czy wytrwamy w modlitwie . Ja teraz na jakiś czas odpocznę od odmawiania NP ale będę odmawiać różaniec napewno Właśnie teraz dzisiaj wróciłam z Nabożeństwa Fatimskiego które jest odprawiane 13 każdego miesiąca od maja do pażdziernika w którym Maryja wzywa nas do pokuty nie tylk do wypraszania łask . Było pięknie różaniec i procesja po ulicach miasta z lampionami . Dzięki uczestnictwu… Czytaj więcej »
weronika
Gość
weronika

Ja wybieram się pierwszy raz do Fatimy, może dasz mi jakieś praktyczne wskazówki co do pobytu w Fatimie. Bardzo proszę „basiu”

basia
Gość
Weroniko Fatima o jest przepiękne i przecudowne miejsce czuć tam obecność Boga . Sama Fatima to jest male portugalskie miasteczko ale oczywiście najważniejsza jest Bazylika i plac na którym objawiła się Maryja Łucji Hiacyncie i Franciszkowi . Cudowna Matka Boża z Fatimy jak tam mówią Nuestra Senora czyli Nasza Pani znajduje się w małej kapliczce na tym samym placu co Bazylika obok drzewa naktórym się ukazala Maryja . Wokół Matki Bożej chodzi się na kolanach często mówi się że niektórz zdzierają sobie tam idąc po cud kolana do krwi ale oczywiście można się pomodlić tylko klęcząc .Najpiękniej jest w nocy… Czytaj więcej »
weronika
Gość
weronika

Basiu, dziękuję bardzo za odpowiedź.Trochę się boję, czy dam radę na pewno tam są wyższe temperatury jak u nas a będzie to ostatni tydzień sierpnia. Widzę, że to miejsce zrobiło na Tobie miłe wrażenie. Będziemy tam mieć 5 noclegów, więc i w nocy też mogę uczestniczyć w modlitwach. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

barbara
Gość
barbara
Weroniko nie musisz sie niczego obawiać a szczególnie gorąca W niedaleko położonej koło Portugalii Hiszpani jest dużo gorę cej . W Portugalii nie ma takich upałów a ty będziesz końcem sierpnia . W Portugalii jest duzo zieleni i może padać deszcz . Najgoręcej jest tam teraz .Może być goręcej jak będzieszprzejężdzała przez Hiszpanię to Portugalii . Noce sa zimne a wnocy upał . Ale napewno w autokarze będzie klimatyzacja . Zobaczysz piękne krajobrazy Francji Hiszpani i Portugali góry morze śródziemne i ocean super sprawa . Podróż jest bardzo długa ja jechałam ok 60 godzin zień i noc . Weroniko życzę… Czytaj więcej »
Ela
Gość

Mam pytanie, czy ktoś z Was był może na modlitwie wstawienniczej osobiście u o. Daniela w Czatachowej?

weronika
Gość
weronika

Do Barbary, my lecimy samolotem Warszawa – Lizbona, autokarem będziemy się przemieszczać po Portugalii. Oczywiście intencje o Twoje zdrowie zapiszę i się pomodlę.

barbara
Gość
barbara

Dziękuję Weroniko

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!