Barbara: różaniec to modlitwa Tej która odnosi zwycięstwo nad wszystkim

Witam!! własnie niedawno skończyłam odmawiać moją piątą nowennę pompejańską, moje intencje po części zostały wysłuchane, odzyskałam spokój, pokój w sercu, nie patrzę z przerażeniem w przyszłość bo wiem ,że o wszystko zatroszczy się moja ukochana niebieska matka, wiarę w to że wszystko będzie dobrze. Całe swoje życie, siebie i wszystkie swoje sprawy oddałam pod opiekę naszej najlepszej Matki. Nowenna pompejańska jest wspaniałą modlitwą, bardzo zbliża do Boga, uczy zaufania do Maryji i jej Boskiego Syna, zgadzam się z większością, że jest to modlitwa która uzależnia. Przez okres odmawiania kolejnych nowenn bywało różnie, największe trudności miałam podczas odmawiania 3 pierwszych, wtedy niestety „zły duch” bardzo mieszał, starał się mnie na różne sposoby oderwać od modlitwy rozdrażnienie, senność, złość, poczucie bezsensu i konfliktowe sytuacje między osobami na których mi bardzo zależało bywały na porządku dziennym, w pewnym momencie miałam wrażenie jakby lawina zwaliła mi się na głowę. Bywały chwile, że to o co prosiłam w danej nowennie działo się dokładnie na przekór, prosiłam o zgodę i pojednanie a były same nieporozumienia i konflikty, ale dzięki temu,że całkowicie zaufałam różańcowi i jego cudownej mocy to wszystko przetrwałam i kolejne dwie nowenny przebrnęłam bardzo spokojnie z jeszcze większą wiarą w to że Maryja zajmie się wszystkimi moimi sprawami. Kochani gorąco zachęcam do odmawiania tej cudownej modlitwy, nie zniechęcajcie się trudnościami bo to tylko próba dla nas i naszej wiary, przecież różaniec to modlitwa Tej która odnosi zwycięstwo nad wszystkim.Szczęść Boże wszystkim

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Barbara: różaniec to modlitwa Tej która odnosi zwycięstwo nad wszystkim"

Powiadom o
avatar
basia
Gość
Barbaro ładne świadectwo o NP ja też odmówiam 5 takich NP i zawsze otrzymałam to o co prosiłam rzeczywiście są trudności na modlitwie i nie wiem czy to zły miesza czy jest to próba dla nas od Maryji czy wytrwamy w modlitwie . Ja teraz na jakiś czas odpocznę od odmawiania NP ale będę odmawiać różaniec napewno Właśnie teraz dzisiaj wróciłam z Nabożeństwa Fatimskiego które jest odprawiane 13 każdego miesiąca od maja do pażdziernika w którym Maryja wzywa nas do pokuty nie tylk do wypraszania łask . Było pięknie różaniec i procesja po ulicach miasta z lampionami . Dzięki uczestnictwu… Czytaj więcej »
weronika
Gość
weronika

Ja wybieram się pierwszy raz do Fatimy, może dasz mi jakieś praktyczne wskazówki co do pobytu w Fatimie. Bardzo proszę „basiu”

basia
Gość
Weroniko Fatima o jest przepiękne i przecudowne miejsce czuć tam obecność Boga . Sama Fatima to jest male portugalskie miasteczko ale oczywiście najważniejsza jest Bazylika i plac na którym objawiła się Maryja Łucji Hiacyncie i Franciszkowi . Cudowna Matka Boża z Fatimy jak tam mówią Nuestra Senora czyli Nasza Pani znajduje się w małej kapliczce na tym samym placu co Bazylika obok drzewa naktórym się ukazala Maryja . Wokół Matki Bożej chodzi się na kolanach często mówi się że niektórz zdzierają sobie tam idąc po cud kolana do krwi ale oczywiście można się pomodlić tylko klęcząc .Najpiękniej jest w nocy… Czytaj więcej »
weronika
Gość
weronika

Basiu, dziękuję bardzo za odpowiedź.Trochę się boję, czy dam radę na pewno tam są wyższe temperatury jak u nas a będzie to ostatni tydzień sierpnia. Widzę, że to miejsce zrobiło na Tobie miłe wrażenie. Będziemy tam mieć 5 noclegów, więc i w nocy też mogę uczestniczyć w modlitwach. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

barbara
Gość
barbara
Weroniko nie musisz sie niczego obawiać a szczególnie gorąca W niedaleko położonej koło Portugalii Hiszpani jest dużo gorę cej . W Portugalii nie ma takich upałów a ty będziesz końcem sierpnia . W Portugalii jest duzo zieleni i może padać deszcz . Najgoręcej jest tam teraz .Może być goręcej jak będzieszprzejężdzała przez Hiszpanię to Portugalii . Noce sa zimne a wnocy upał . Ale napewno w autokarze będzie klimatyzacja . Zobaczysz piękne krajobrazy Francji Hiszpani i Portugali góry morze śródziemne i ocean super sprawa . Podróż jest bardzo długa ja jechałam ok 60 godzin zień i noc . Weroniko życzę… Czytaj więcej »
Ela
Gość

Mam pytanie, czy ktoś z Was był może na modlitwie wstawienniczej osobiście u o. Daniela w Czatachowej?

weronika
Gość
weronika

Do Barbary, my lecimy samolotem Warszawa – Lizbona, autokarem będziemy się przemieszczać po Portugalii. Oczywiście intencje o Twoje zdrowie zapiszę i się pomodlę.

barbara
Gość
barbara

Dziękuję Weroniko

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij