X: Żeby dziecko urodziło się zdrowe

Wiem, ze Matka Najświętsza wysłuchała mnie i zaniosła wszystkie moje prośby do swego Syna, bo przecież. jej droga do Niego jest najkrótsza.
Read More

Barbara: Zaczęłam szukać pracy i zdarzył się cud

Zaczęłam szukać pracy i zdarzył się cud, wszędzie tam gdzie udałam się z moim CV po niedługim czasie zaczęli odzywać się pracodawcy z propozycją pracy.
Read More

Andrzej: Egzamin Dojrzałości

chciałbym opisać cud Nowenny Pompejskiej w kilku słowach. Miałem ogromne problemy ze zdaniem jednego przedmiotu maturalnego a mianowicie: matematyki. Podchodziłem wielokrotnie do tego egzaminu jednak za każdym razem brakowało mi punkt lub dwóch. Zajrzałem na tę stronę. W świadectwie działania Nowenny napisałem rozżalony, że mam właśnie problem ze zdaniem egzaminu,...
Read More

Julia: Pomoc w nauce, rozstanie z chlopakiem

Wiem, że to co robię w życiu jest dobre i Pan Bóg jest na pierwszym miejscu, dlatego cała reszta powoli zaczyna się układać. Trwam w modlitwie i tego Wam również życzę. Dziękuję za Wasze świadectwa.
Read More

Monika: Uwolnienie z nałogów

Wówczas mąż podjął kroki zmierzające do trzeźwości. Narazie nie pije i mam nadzieje ze tak zostanie bo ciężko jest zapomnieć ten straszny czas ale widzę po jego zachowaniu jak się zmienił i wiem jedno:Jeżeli macie podobny problem to tylko modlitwa,nowenna to pomaga.
Read More

Barbara: różaniec to modlitwa Tej która odnosi zwycięstwo nad wszystkim

Witam!! własnie niedawno skończyłam odmawiać moją piątą nowennę pompejańską, moje intencje po części zostały wysłuchane, odzyskałam spokój, pokój w sercu, nie patrzę z przerażeniem w przyszłość bo wiem ,że o wszystko zatroszczy się moja ukochana niebieska matka, wiarę w to że wszystko będzie dobrze. Całe swoje życie, siebie i wszystkie swoje sprawy oddałam pod opiekę naszej najlepszej Matki. Nowenna pompejańska jest wspaniałą modlitwą, bardzo zbliża do Boga, uczy zaufania do Maryji i jej Boskiego Syna, zgadzam się z większością, że jest to modlitwa która uzależnia. Przez okres odmawiania kolejnych nowenn bywało różnie, największe trudności miałam podczas odmawiania 3 pierwszych, wtedy niestety „zły duch” bardzo mieszał, starał się mnie na różne sposoby oderwać od modlitwy rozdrażnienie, senność, złość, poczucie bezsensu i konfliktowe sytuacje między osobami na których mi bardzo zależało bywały na porządku dziennym, w pewnym momencie miałam wrażenie jakby lawina zwaliła mi się na głowę. Bywały chwile, że to o co prosiłam w danej nowennie działo się dokładnie na przekór, prosiłam o zgodę i pojednanie a były same nieporozumienia i konflikty, ale dzięki temu,że całkowicie zaufałam różańcowi i jego cudownej mocy to wszystko przetrwałam i kolejne dwie nowenny przebrnęłam bardzo spokojnie z jeszcze większą wiarą w to że Maryja zajmie się wszystkimi moimi sprawami. Kochani gorąco zachęcam do odmawiania tej cudownej modlitwy, nie zniechęcajcie się trudnościami bo to tylko próba dla nas i naszej wiary, przecież różaniec to modlitwa Tej która odnosi zwycięstwo nad wszystkim.Szczęść Boże wszystkim

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
barbaraweronikaElabasia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
basia
Gość
basia

Barbaro ładne świadectwo o NP ja też odmówiam 5 takich NP i zawsze otrzymałam to o co prosiłam rzeczywiście są trudności na modlitwie i nie wiem czy to zły miesza czy jest to próba dla nas od Maryji czy wytrwamy w modlitwie . Ja teraz na jakiś czas odpocznę od odmawiania NP ale będę odmawiać różaniec napewno Właśnie teraz dzisiaj wróciłam z Nabożeństwa Fatimskiego które jest odprawiane 13 każdego miesiąca od maja do pażdziernika w którym Maryja wzywa nas do pokuty nie tylk do wypraszania łask . Było pięknie różaniec i procesja po ulicach miasta z lampionami . Dzięki uczestnictwu… Czytaj więcej »

weronika
Gość
weronika

Ja wybieram się pierwszy raz do Fatimy, może dasz mi jakieś praktyczne wskazówki co do pobytu w Fatimie. Bardzo proszę „basiu”

basia
Gość
basia

Weroniko Fatima o jest przepiękne i przecudowne miejsce czuć tam obecność Boga . Sama Fatima to jest male portugalskie miasteczko ale oczywiście najważniejsza jest Bazylika i plac na którym objawiła się Maryja Łucji Hiacyncie i Franciszkowi . Cudowna Matka Boża z Fatimy jak tam mówią Nuestra Senora czyli Nasza Pani znajduje się w małej kapliczce na tym samym placu co Bazylika obok drzewa naktórym się ukazala Maryja . Wokół Matki Bożej chodzi się na kolanach często mówi się że niektórz zdzierają sobie tam idąc po cud kolana do krwi ale oczywiście można się pomodlić tylko klęcząc .Najpiękniej jest w nocy… Czytaj więcej »

weronika
Gość
weronika

Basiu, dziękuję bardzo za odpowiedź.Trochę się boję, czy dam radę na pewno tam są wyższe temperatury jak u nas a będzie to ostatni tydzień sierpnia. Widzę, że to miejsce zrobiło na Tobie miłe wrażenie. Będziemy tam mieć 5 noclegów, więc i w nocy też mogę uczestniczyć w modlitwach. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

barbara
Gość
barbara

Weroniko nie musisz sie niczego obawiać a szczególnie gorąca W niedaleko położonej koło Portugalii Hiszpani jest dużo gorę cej . W Portugalii nie ma takich upałów a ty będziesz końcem sierpnia . W Portugalii jest duzo zieleni i może padać deszcz . Najgoręcej jest tam teraz .Może być goręcej jak będzieszprzejężdzała przez Hiszpanię to Portugalii . Noce sa zimne a wnocy upał . Ale napewno w autokarze będzie klimatyzacja . Zobaczysz piękne krajobrazy Francji Hiszpani i Portugali góry morze śródziemne i ocean super sprawa . Podróż jest bardzo długa ja jechałam ok 60 godzin zień i noc . Weroniko życzę… Czytaj więcej »

Ela
Gość
Ela

Mam pytanie, czy ktoś z Was był może na modlitwie wstawienniczej osobiście u o. Daniela w Czatachowej?

weronika
Gość
weronika

Do Barbary, my lecimy samolotem Warszawa – Lizbona, autokarem będziemy się przemieszczać po Portugalii. Oczywiście intencje o Twoje zdrowie zapiszę i się pomodlę.

barbara
Gość
barbara

Dziękuję Weroniko

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!