Olga: Po owocach ich poznacie

Nowennę zaczęłam odmawiać 1 listopada, a skończyłam 24 grudnia. Odmawiałam 4 części różańca. Prosiłam o łaskę miłosierdzia, łaskę odpuszczenia mi skutków moich grzechów, o łaskę oddalenia ode mnie owoców moich grzechów. Bo zrozumiałam, że wszystko to co cierpię fizycznie i nie tylko, jest na skutek moich grzechów. Czym grzeszyłam tym teraz cierpię. Zrozumienie, że to wszystko jest na skutek grzechów jest owocem Roku Miłosierdzia.
Przeczytaj całość

Magdalena: Za parę dni podejmę pracę

Szczęść Boże W trakcie odmawiania nowenny pompejanskiej wiele zmieniło się w moim życiu nowennę zakończyła 23.10.2017 odmówiałam w intencji znalezienia pracy.Za parę dni podejmę prace. Dziękuję Mateczko za wszystko.
Przeczytaj całość

Genia: Szczęść Boże

Nowenna Pompejańska działa cuda trzeba nam tylko wiary : Moje świadectwo pragnę skierować do tych osób które mają wątpliwości czy zostały wysłuchane przez Matkę Najświętszą.Obecnie odmawiam część błagalną trzeciej mojej nowenny i teraz właśnie zaczyna się spełniać intencja pierwszej nowenny , nie wątpijcie ani przez chwilę Matka Boża naprawdę wysłuchuje...
Przeczytaj całość

M.: Wdzięczna jestem Maryi

Wdzięczna jestem Maryi za wstawiennictwo i wierzę, że pomoże mi jeszcze niejeden raz.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Moja córka ukończyła studia z wyróżnieniem

W lutym tego roku zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji córki, która kończyła b. trudne studia za granicą. Było jej b. ciężko i płakała że nie podoła. Dzięki Nowennie do Najświętszej Matki zdała, ukończyła studia i dostała nagrodę za wspaniały projekt. Dziękuję Ci Matko! Ty nigdy nie pozostajesz obojętna na nasze prośby.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Agnieszka: Moja córka ukończyła studia z wyróżnieniem"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aneta
Gość

Nie ma to jak miłość Mamy do swoich dzieci 🙂

weronika
Gość
weronika

Chwała Panu i Królowej Różańca Świętego a dla córki gratulacje.

Ania
Gość

wiem cos o tym gratuluje fajno

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!