Anna: rozpoczęłam modlitwę o uwolnienie mojego Przyjaciela od wszelkiego zła

Szczęść Boże! Pragnę podziękować Kochanej Mateńce za łaski, którymi obdarzyła mnie i mojego Przyjaciela. 18 lipca br. ukończyłam nowennę pompejańską w intencji o dobrą, godziwie płatną, stałą pracę dla mojego Przyjaciela.
Przeczytaj całość

Monika: Poczęcie dziecka

Witam, mam na imię Monika, chciałam podzielić się swoim świadectwem i otrzymanymi łaskami po odmówieniu nowenny pompejańskiej. Kilka lat staraliśmy się z mężem o dziecko - bezskutecznie. Mnóstwo badań, lekarzy, wyjazdów - brak przyczyny niepłodności. Proponowano nam inseminacje albo in vitro - wiedzieliśmy że nigdy się na to nie zgodzimy. Po kilku latach modlitwy o dar potomstwa zaczęłam modlić się o dobrego lekarza, który znajdzie przyczynę naszego niepowodzenia. I znalazł się lekarz, który w niedługim czasie postawił diagnozę i skierowanie na leczenie.
Przeczytaj całość

Elżbieta: Prośby zostały wysłuchane

O nowennie wiem od około 3 miesięcy,ale chciała napisać o wcześniejszych modlitwach sprzed około1,5 roku.Tymi modlitwami był różaniec i koronka do Miłosierdzia Bożego.Synowi pomimo że pracował wciąż pomagałam.Prosiłam Maryję aby nauczył się innego języka i otrzymał prace w swoim zawodzie.Przeczytaj Elżbieta: Prośby zostały wysłuchane
Przeczytaj całość

Kinga: Pierwsza nowenna i pierwsze świadectwo

Zmotywowana świadectwami zaczęłam pierwsza nowennę. Jak dla osoby, która nigdy nie modliła się różańcem to istny maraton, istny cud sam w sobie, że dotrwałam do końca i to odmawiając wszystkie 4 części... początki były trudne. Czasem zasypiałam na pare sekund wciąż odmawiając Pompejankę.... Klika zmian i niespodzianek w trakcie i po odmówieniu nowenny.
Przeczytaj całość

Żywy różaniec w Częstochowie – kto był? :)

Mowa oczywiście o II Pielgrzymce Żywego Różańca, która miała miejsce przed tygodniem. Byliśmy – my, czyli redakcja Królowej Różańca Świętego i strony www.pompejanska.rosemaria.pl 🙂 Było tez kilku Czytelników tej strony, z którymi porozmawialiśmy króciutko. – Bardzo miło było się spotkać na żywo!

Więc – kto był poza nami?

imag0971 imag0973 imag0966 imag0967

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!