Wojtek: miałem spokój wewnętrzny

Chciałbym podzielić się z wami moim świadectwem nowenny, którą odmawiałem w intencji znalezienia satysfakcjonującej pracy. Dodam, że jestem tuż po studiach i o pracę w moim zawodzie jest naprawdę ciężko.
Nowennę rozpocząłem 28 października i skończyłem 20 grudnia. W trakcie odmawiania nowenny wysłałem tylko jedno CV (2 grudnia). Następnego dnia dostałem telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną, a w 11 grudnia zdecydowano się mnie zatrudnić. Pracę rozpocząłem od 2 stycznia. Można się zdziwić, że wysłałem tylko jedno CV, ale ja po prostu nie czułem potrzeby wysyłania większej ilości. Miałem taki spokój wewnętrzny, że nie muszę się martwić o to, a poza tym przed rozpoczęciem nowenny też wysłałem jedno CV i myślałem, że może tam się uda. Dziś wiem, że ta praca, którą dostałem, jest o niebo lepsza i zgodna z moimi zainteresowaniami.
W trakcie odmawiania nowenny otrzymałem jeszcze inne łaski, takie jak: łaska czystości i codziennej Eucharystii. Nowennę zaczęła odmawiać również moja dziewczyna, siostra i mama. Gdy dokończę tę nowennę, to zaczynam następną, a potem kolejną i tak dalej, bo intencji jest dużo.

 

Powyższe świadectwo zostało opublikowane w wiosennym (9/2014) numerze Królowej Różańca Świętego.

"Królowa Różańca

Jeszcze taniej!

- juz od 2

.

Świętego"

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
WojtekkrystynaNikitanieznajomaSylwia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Sylwia
Gość
Sylwia

Wysłać tylko jedno CV – no to się nazywa wiara i zaufanie 😀 😀 😀

Nikita
Gość
Nikita

A nie lepiej z wiarą i zaufaniem wysłać więcej cv i dać Bogu możliwość wyboru? 😉

nieznajoma
Gość
nieznajoma

Chwała Maryi !!! 🙂 🙂 🙂

krystyna
Gość
krystyna

Gratuluję Ci pracy, ale przede wszystkim, wytrwałości w modlitwie, zaangażowania i to, ze najbliżsi wiedzieli. Zdobyłeś się na ufność mało spotykaną w młodym wieku i otrzymałeś owoc swojego zawierzenia. Zyczę Ci wszystkiego najlepszego w życiu i nie zmarnuj tych darów. A życzę szczerze – moja córka szuka pracy już rok, jest jej ciężko ale ja nie potrafię nakłonić ją by się w tej intencji modlila.

Wojtek
Gość
Wojtek

Dziękuję 🙂