Agnieszka: Uzdrowienie małżeństwa

Szczęść Boże, jest to moje pierwsze świadectwo, choć odmówiłam już kilka nowenn pompejańskich. Tym razem odmawiam nowennę za szwagra który uwikłał się w romans z koleżanką z pracy.
Read More

Hania: Zaufałam Maryi

NP odmawiam drugi raz. Za pierwszym razem nie otrzymałam tej łaski o którą prosiłam, ale otrzymałam inne. Dzięki NP zaczęłam odmawiać różaniec codziennie i zauważyłam, że mnie uspokaja przynosi ukojenie, wewnętrzny spokój . Drugą NP zaczęłam odmawiać niedługo po skończeniu 1 bo czegoś mi brakowało, nie miałam co zrobić z wolnym czasem, więc wybrałam modlitwę różańcową. Polecam wszystkim odmawiajcie różaniec ,bo Maryja zawsze was wysłucha i ześle potrzebne łaski wam i waszym bliskim .
Read More

Świadectwo Agnieszki o odmawianiu nowenny

Za kilka dni kończę drugą nowennę, w swojej trudnej bardzo sprawie. W trakcie odmówiłem też nowennę w intencji chorego dziecka przyjaciół i Maryja wysłuchała. Operacja ( bardzo trudna operacja tzw. ratująca życie , przeprowadzona na główce dziecka ) się udała, rekonwalescencja przebiega dobrze. Wiem, że w tej intencji modliło się wiele...
Read More

Renata: Nowenna za dzieci i młodzież

O Nowennie Pompejanskiej dowiedziałam sie oglądając kanał YouTube na którym to jeden z księży egzorcystów opowiadał o swoich doświadczeniach. Mówił on ze Matka Boska ma wielka moc przeciwko złym duchom i dlatego należy sie do Niej modlić i Jej zaufać . Wtedy tez wspomniał ,ze Nowenna Pompejanska jest jak bomba zrzucona do piekła. Po tych słowach postanowiłam spróbować,zaufać Matce Bożej Pompejanskiej. Kiedy zobaczyłam w telewizji prośbę o pomoc dla potrzebujących dzieci, postanowiłam poprosić Matkę Bożą o to aby wzięła dzieci na całym świecie (zwłaszcza te w największej potrzebie-bite, głodne,wykorzystywane w rożny sposób, chore, zaniedbane) w opiekę i nie pozwoliła złu krzywdzić żadnego dziecka.
Read More

Kamila: Poprawa wyników

Dziś jestem w 25. tygodniu ciąży. MÓJ SYNEK MA WSZYSTKIE NARZĄDY, NIE MA OBRZĘKU ANI PRZEPUKLINY! Jedynie serduszko ma defekt, ale operacyjny.
Read More

Wojtek: miałem spokój wewnętrzny

Chciałbym podzielić się z wami moim świadectwem nowenny, którą odmawiałem w intencji znalezienia satysfakcjonującej pracy. Dodam, że jestem tuż po studiach i o pracę w moim zawodzie jest naprawdę ciężko.
Nowennę rozpocząłem 28 października i skończyłem 20 grudnia. W trakcie odmawiania nowenny wysłałem tylko jedno CV (2 grudnia). Następnego dnia dostałem telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną, a w 11 grudnia zdecydowano się mnie zatrudnić. Pracę rozpocząłem od 2 stycznia. Można się zdziwić, że wysłałem tylko jedno CV, ale ja po prostu nie czułem potrzeby wysyłania większej ilości. Miałem taki spokój wewnętrzny, że nie muszę się martwić o to, a poza tym przed rozpoczęciem nowenny też wysłałem jedno CV i myślałem, że może tam się uda. Dziś wiem, że ta praca, którą dostałem, jest o niebo lepsza i zgodna z moimi zainteresowaniami.
W trakcie odmawiania nowenny otrzymałem jeszcze inne łaski, takie jak: łaska czystości i codziennej Eucharystii. Nowennę zaczęła odmawiać również moja dziewczyna, siostra i mama. Gdy dokończę tę nowennę, to zaczynam następną, a potem kolejną i tak dalej, bo intencji jest dużo.

 

Powyższe świadectwo zostało opublikowane w wiosennym (9/2014) numerze Królowej Różańca Świętego.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Wojtek: miałem spokój wewnętrzny"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Sylwia
Gość
Sylwia

Wysłać tylko jedno CV – no to się nazywa wiara i zaufanie 😀 😀 😀

Nikita
Gość
Nikita

A nie lepiej z wiarą i zaufaniem wysłać więcej cv i dać Bogu możliwość wyboru? 😉

nieznajoma
Gość
nieznajoma

Chwała Maryi !!! 🙂 🙂 🙂

krystyna
Gość
krystyna

Gratuluję Ci pracy, ale przede wszystkim, wytrwałości w modlitwie, zaangażowania i to, ze najbliżsi wiedzieli. Zdobyłeś się na ufność mało spotykaną w młodym wieku i otrzymałeś owoc swojego zawierzenia. Zyczę Ci wszystkiego najlepszego w życiu i nie zmarnuj tych darów. A życzę szczerze – moja córka szuka pracy już rok, jest jej ciężko ale ja nie potrafię nakłonić ją by się w tej intencji modlila.

Wojtek
Gość
Wojtek

Dziękuję 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!