Wiesława: Maryja daje mi wskazówki jak mam się modlić żebym nigdy nie zwątpiła

Pierwszy raz pozwoliłam sobie na kontakt z Wami,jest mi trudno,nie jestem tak doskonała w obsłudze komputera,ale do odważnych świat należy. Nowennę Pompejańską pierwszą w życiu zaczęłam od 15.02.14.w intencji syna,wcześniejsze modlitwy za niego nie były wysłuchane,a modliłam się od wielu,wielu lat.Obecnie chwyciłam się jak tonący brzytwy,to ostatni ratunek.Wcześniej myślałam że nie wytrwam w tej modlitwie,trzy części różańca,przez 54 dni.Ale przekonałam się że dla Maryi nie ma rzeczy niemożliwych.Odmawiam trzecią Nowennę Pompejańską.Tak kiedyś całe życie poświęciłam dzieciom,swojego nigdy nie miałam,to teraz zobaczyłam sens swojego życia przy boku Maryi.Widzę ogromne zmiany w moim życiu,chociaż konkretnie intencje są nie wysłuchane tak jak ja bym chciała,ale Maryja zmienia moje patrzenie na sprawy moich dzieci,godzę się że ja nic nie mogę zmienić.A trudności mam ogromne,moja córka jest od 28 lat po operacji guza mózgu,obecnie choroba postępuje,padaczka,spadek elektrolitów…..z tym wszystkim byłabym sama,gdyby nie moja wiara.Dlatego jestem silna.Maryja daje mi wskazówki jak mam się modlić żebym nigdy nie zwątpiła,wiem że Ona zawsze jest ze mną,moja trzecia Nowenna od 02.06.14.jest w intencji mojego rozbitego małżeństwa,nie wiem tak po ludzku to wszystko jest nie możliwe aby to naprawić,ale wierzę że moje życie nabierze wartości i sensu. Pozdrawiam wszystkich którzy dzielą się MIŁOŚCIĄ

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Wiesława: Maryja daje mi wskazówki jak mam się modlić żebym nigdy nie zwątpiła"

Powiadom o
avatar
Anna
Gość

Pani Wieslawo, jestem gleboko poruszona Pani swiadectwem. Moje intencje takze nie zostaly jeszcze wysluchane, ale widze zmiany w samej siebie, a niektore sprawy zostaly rozwiazane pomimo nie zanoszenia zadnych prosb w tych intencjach. Obiecuje modlitwe za Pani malzenstwo. Serdecznie pozdrawiam!:)

magda
Gość

Jestem z Panią w modlitwie, sama mam problemy rodzinne ale wierzę,że z Maryją pokonam je 😀

Olivia
Gość
Olivia

Pani Wiesławo poruszające świadectwo. Pomodliłam się za Panią. Proszę modlić się też do Ducha Św., który daje też dużo siły. Jest taka piękna modlitwa:
Duchu Święty, natchnij mnie,
Miłości Boża, pochłoń mnie,
na właściwą drogę zaprowadź mnie.
Maryjo, Matko, spójrz na mnie,
z Jezusem błogosław mi.
Od wszelkiego złego,
od wszelkiego złudzenia,
od wszelkiego niebezpieczeństwa
zachowaj mnie. Amen.
Odmawiam to codziennie, super modlitwa 🙂

Agnieszka M
Gość
Agnieszka M

Pani Wiesiu,wzruszyło mnie to świadectwo,bo sama mam synka chorego na padaczkę,w dodatku poważną,nie ustępującą.Modlę się już 4 Nowenną,ale póki co Matka Boża w tej kwestii jeszcze nie wysłuchała.Widać taki jest Boży zamysł póki co.Za to dała mi siły i wzmocniła wiarę.Już się tak nie lękam przed kolejnym upadkiem syna,bo Mateńka go chroni.Za każdym razem jak idzie atak,w porę ukazuje mi,żeby go przytrzymać,by się nie rozbił.Wierzę,że z tego wyjdzie,podobnie Pani córka i uratuje się małżeństwo.Czas i miejsce,należą w tym względzie do Boga,więc pozostaje nam wiernie czekać,nie wypuszczając Różańca z ręki.Niech Panią Bóg błogosławi! Agnieszka.

Magdalena
Gość
Magdalena

Witam!Podpowiem Pani co zrobic,aby modlitwy zostaly wysluchane.Prosze prosic Najswietszą Panienke,aby ukazala w myslach, Pani grzechy,z ktorych nalezy sie wyspowiadac.One przyjda n.a. mysl w trakcie rozanca,albo w ciagu dnia.Po drugie prosze zwrocic uwage jakie mysli nachodza Panią podczas modlitwy.Po trzecie nalezy rozmawiac z naszą najukochanszą,najczystszą,blogoslawioną PannąMaryją jak z przyjacielem.Pytac prosze „czego oczekujesz ode mnie Pani?”Na you tube znajdzie Pani modlitwy I piesni dziekczynne.Prosze codziennie ofiarowac swoje bole I troski Panu Jezusowi,as nawrocenie grzesznikow,za pomoc duszom czysccowym.Polecam Marie Simme n.a. you tube.Ona wyjasnia dlaczego chorujemy I co trzeba zrobic,aby doznac cudu. POZDRAWIAM Z PANEM BOGIEM

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij