Wiesława: Maryja daje mi wskazówki jak mam się modlić żebym nigdy nie zwątpiła

Pierwszy raz pozwoliłam sobie na kontakt z Wami,jest mi trudno,nie jestem tak doskonała w obsłudze komputera,ale do odważnych świat należy. Nowennę Pompejańską pierwszą w życiu zaczęłam od 15.02.14.w intencji syna,wcześniejsze modlitwy za niego nie były wysłuchane,a modliłam się od wielu,wielu lat.Obecnie chwyciłam się jak tonący brzytwy,to ostatni ratunek.Wcześniej myślałam że nie wytrwam w tej modlitwie,trzy części różańca,przez 54 dni.Ale przekonałam się że dla Maryi nie ma rzeczy niemożliwych.Odmawiam trzecią Nowennę Pompejańską.Tak kiedyś całe życie poświęciłam dzieciom,swojego nigdy nie miałam,to teraz zobaczyłam sens swojego życia przy boku Maryi.Widzę ogromne zmiany w moim życiu,chociaż konkretnie intencje są nie wysłuchane tak jak ja bym chciała,ale Maryja zmienia moje patrzenie na sprawy moich dzieci,godzę się że ja nic nie mogę zmienić.A trudności mam ogromne,moja córka jest od 28 lat po operacji guza mózgu,obecnie choroba postępuje,padaczka,spadek elektrolitów…..z tym wszystkim byłabym sama,gdyby nie moja wiara.Dlatego jestem silna.Maryja daje mi wskazówki jak mam się modlić żebym nigdy nie zwątpiła,wiem że Ona zawsze jest ze mną,moja trzecia Nowenna od 02.06.14.jest w intencji mojego rozbitego małżeństwa,nie wiem tak po ludzku to wszystko jest nie możliwe aby to naprawić,ale wierzę że moje życie nabierze wartości i sensu. Pozdrawiam wszystkich którzy dzielą się MIŁOŚCIĄ

Dorota: Kochana Matko

To była moja pierwsza Nowenna Pompejańska, która zakończyłam 1 marca 2018 roku. Dzisiaj Matka Różańca Świetego wysłuchała moich próśb, jej łaska spłynęła na moje męża, za którego się modliłam. Moje prośby zostały wysłuchane , jestem taka szczęśliwa i wiem, ze świadectwo Nowenny Pompejańskiej, będę przekazywać dalej. Na zawsze Twoja Maryjo, na zawsze z Tobą.
Przeczytaj

Paweł: „Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś”

"...wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną..." I głoszę ;) dziś skończyłem odmawiać trzeci raz Nowennę Pompejańską w tym roku. Intencje o które wcześniej się modliłem spełniły się z nawiązką, liczę, że teraz też tak będzie. Z Nowenną Pompejańską bardzo pokochałem modlitwę i pracę nad sobą. Bóg jest wielki!
Przeczytaj

Bartosz: Zmieniłem się bardzo, jestem lepszym człowiekiem

Moja poznanie nowenny pompejańskiej zaczęło się na początku lipca , byłem wtedy człowiekiem bardzo zniszczonym duchowo , bardzo dużo przeklinałem , piłem i paliłem . Kiedy zacząłem odmawiać nowennę pompejańską to na początku zastanawiałem się jak to się odmawia i myśli na pewno nie dasz rady patrz ile tego jest ale z każdym dniem było coraz lepiej , przestałem palić , pić i przeklinać, zaczynało mnie nawet denerwować jak ktoś przeklinał koło mnie albo palił , a co najważniejsze każdego dnia sam wracałem do różańca i nie czułem żadnego przymusu bo nie wyobrażałem sobie dnia bez różańca . I zacząłem odmawiać nie tylko nowennę pompejańską ale również różaniec do najdroższej krwi Jezusa Chrystusa .
Przeczytaj

Marcin: Praca czyli wierzchołek góry lodowej

To świadectwo dedykuję osobom, które modląc się Nowenną Pompejańską przezywają zniechęcenie, nie widzą jeszcze efektów i powątpiewają w sens uporczywej modlitwy. Nowennę Pompejańską w intencji znalezienia pracy odmawiałem już ponad kilka miesięcy temu. Uprzednio podejmowałem kilka Nowenn Pompejańskich z których w pełni zakończyłem tylko jedną. Przez większość czasu ubiegłego roku...
Przeczytaj

Dorota: moc modlitwy

Witam, chciałam się podzielić swoim świadectwem m.in. dziękczynnie za wstawiennictwo NMP u Boga i na jej cześć, modlitwa z wiarą działa cuda, po każdej odprawionej części nowenny pompejańskiej dostawałam znaki,to nie przypadek; kiedy sytuacja już była naprawdę beznadziejna, po części błagalnej stał się cud, osoba na której mi zależy została...
Przeczytaj

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
MagdalenaAgnieszka MOliviamagdaAnna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość
Anna

Pani Wieslawo, jestem gleboko poruszona Pani swiadectwem. Moje intencje takze nie zostaly jeszcze wysluchane, ale widze zmiany w samej siebie, a niektore sprawy zostaly rozwiazane pomimo nie zanoszenia zadnych prosb w tych intencjach. Obiecuje modlitwe za Pani malzenstwo. Serdecznie pozdrawiam!:)

magda
Gość
magda

Jestem z Panią w modlitwie, sama mam problemy rodzinne ale wierzę,że z Maryją pokonam je 😀

Olivia
Gość
Olivia

Pani Wiesławo poruszające świadectwo. Pomodliłam się za Panią. Proszę modlić się też do Ducha Św., który daje też dużo siły. Jest taka piękna modlitwa:
Duchu Święty, natchnij mnie,
Miłości Boża, pochłoń mnie,
na właściwą drogę zaprowadź mnie.
Maryjo, Matko, spójrz na mnie,
z Jezusem błogosław mi.
Od wszelkiego złego,
od wszelkiego złudzenia,
od wszelkiego niebezpieczeństwa
zachowaj mnie. Amen.
Odmawiam to codziennie, super modlitwa 🙂

Agnieszka M
Gość
Agnieszka M

Pani Wiesiu,wzruszyło mnie to świadectwo,bo sama mam synka chorego na padaczkę,w dodatku poważną,nie ustępującą.Modlę się już 4 Nowenną,ale póki co Matka Boża w tej kwestii jeszcze nie wysłuchała.Widać taki jest Boży zamysł póki co.Za to dała mi siły i wzmocniła wiarę.Już się tak nie lękam przed kolejnym upadkiem syna,bo Mateńka go chroni.Za każdym razem jak idzie atak,w porę ukazuje mi,żeby go przytrzymać,by się nie rozbił.Wierzę,że z tego wyjdzie,podobnie Pani córka i uratuje się małżeństwo.Czas i miejsce,należą w tym względzie do Boga,więc pozostaje nam wiernie czekać,nie wypuszczając Różańca z ręki.Niech Panią Bóg błogosławi! Agnieszka.

Magdalena
Gość
Magdalena

Witam!Podpowiem Pani co zrobic,aby modlitwy zostaly wysluchane.Prosze prosic Najswietszą Panienke,aby ukazala w myslach, Pani grzechy,z ktorych nalezy sie wyspowiadac.One przyjda n.a. mysl w trakcie rozanca,albo w ciagu dnia.Po drugie prosze zwrocic uwage jakie mysli nachodza Panią podczas modlitwy.Po trzecie nalezy rozmawiac z naszą najukochanszą,najczystszą,blogoslawioną PannąMaryją jak z przyjacielem.Pytac prosze „czego oczekujesz ode mnie Pani?”Na you tube znajdzie Pani modlitwy I piesni dziekczynne.Prosze codziennie ofiarowac swoje bole I troski Panu Jezusowi,as nawrocenie grzesznikow,za pomoc duszom czysccowym.Polecam Marie Simme n.a. you tube.Ona wyjasnia dlaczego chorujemy I co trzeba zrobic,aby doznac cudu. POZDRAWIAM Z PANEM BOGIEM