Marta: Zdrowie dla synka

Witam. Jestem mamą 2,5-letniego Kuby. U synka w wieku 2 lat zdiagnozowano autyzm. Pani genetyk do której jeździliśmy zleciła badanie kariotypu. Prosiłam Matkę Bożą o zdrowie dla synka i pomoc, aby pomagały mu terapię i żeby szedł do przodu. 3 dnia odmawiania nowenny miałam bardzo dziwny sen. Przeczytaj Marta: Zdrowie...
Przeczytaj całość

Janina: Trzeba czasu

odrzekłam: to Matka Boża Pompejańska cię ochroniła i prowadziła
Przeczytaj całość

Małgorzata: Ryzyko urodzenia dziecka z zespołem Downa

I dopiero kilkanaście dni temu pojawiła mi się taka myśl, że nie potraktowałam Matki Bożej z należytą powagą i wdzięcznością, nawet jeśli to było z mojej strony nieświadome działanie. Postanowiłam to naprawić.
Przeczytaj całość

Kasia: DETOX z okultyzmu!

Zaznaczam na wstepie,ze nie mam polskich znakow na klawiaturze,tagze z gory dziekuje za wyrozumialosc.To swiadectwo jest bardzo dlugie,ale taka jest wola Matki Boskiej. Mowiac o detoxsie myslimy automatycznie o uzaleznieniu.Zgadza sie z tym ,ze u mnie to bylo raczej zniewolenie duchowe! Moi drodzy uzalezniona bylam prawie 18lat od wrozb!Mam dopiero...
Przeczytaj całość

Karolina: Kiełkujące ziarno

Czuję się zobowiązana do złożenia tego świadectwa - mocy Nowenny Pompejańskiej, w zasadzie to chciałabym wszystkim o tym opowiedzieć,ale tak niewielu ludzi chce o tym słuchać i o tym rozmawiać, piszę, wiec tu ponieważ to właśnie z tej strony korzystałam, aby w ogóle nauczyć się odmawiania tej wspaniałej modlitwy. Maryja zawsze dotrzymuje swoich obietnic, dlatego właśnie Nowenna Pompejańską jest niezwykle skuteczna.
Przeczytaj całość

Weronika: Najukochańsza Matka zawsze pomaga!

Nowennę Pompejańską odmawiam piąty raz. Poprzednie cztery w dużej części zostały wysłuchane przez Matkę Najświętszą. Kilka miesięcy temu przeżywałam bardzo trudne chwile. Świat zawalił mi się na głowę. Nie widziałam dla siebie przyszłości. Wpadłam w próżnię i nie wiedziałam jak z niej wyjść. Szukałam pomocy u księży, ale ulga nie trwała zbyt długo.Przypadkiem natrafiłam na wątek o Nowennie Pompejańskiej w internecie. Nie miałam nic do stracenia, więc zaczęłam się modlić. Mija modlitwa była pełna strachu i lęku. Z czasem to się uspokoiło. Modlitwa została wysłuchana. Najukochańsza Mateczka dokonała jeszcze innych cudów w moim życiu. Po pierwsze nauczyła mnie modlitwy. Różaniec był dla mnie nudny, a teraz sięgam po niego bardzo chętnie, jest on dla mnie swego rodzaju bronią. Po drugie od kilku miesięcy żyję w stanie łaski uświęcającej. To mnie umacnia, chociaż ciągle w moim życiu trafiają się trudniejsze chwile. Mogę powiedzieć, że się nawróciłam – stałam się bardziej świadoma swojej wiary i tego co ona ze sobą niesie. Przekonałam się, jak ważne jest życie w bliskości z Bogiem. Po trzecie udało mi się zerwać z moimi licznymi grzechami, które niszczyły moją relację z Ojcem Wszechmogącym. I co najlepsze nie ciągnie mnie już do tych grzechów. Po czwarte otrzymałam łaski o które bardzo prosiłam. Teraz znów znalazłam się na życiowym zakręcie. Myślę, że to częściowo przez to, że zrobiłam sobie przerwę od Nowenny Pompejańskiej. Dla mnie będzie to już modlitwa na całe życie. Myślę też, że Najukochańsza Matka tymi doświadczeniami chce mi przypomnieć o złożeniu świadectwa, bo dotąd tego nie zrobiłam. Nowenna Pompejańska to ratunek dla każdego i w każdej sytuacji. Każda intencja prędzej czy później zostanie wysłuchana, a dodatkowo spłynie na człowieka jeszcze wiele innych łask. Chwała Ci Boże w Trójcy Jedyny Prawdziwy i tobie Matko Najświętsza!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Weronika: Najukochańsza Matka zawsze pomaga!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bozena
Gość
Bozena

Odmawiam 11 NP i swiadectwo Weroniki mogloby byc moim swiadectwem. Na poczatku odmawiania NP otrzymalam laski o ktore nie prosilam (zerwanie z nalogami) a sama na pewno nie dalabym sobie rady. Nie wszystkie prosby sie spelnily, mysle ze to kwestia czasu, bo jezeli Matka Boska pomogla mi w jednym, to tak jakby powiedziala: ufaj dziecko i modl sie a wszystko bedzie dobrze. Wazne jest zycie w Lasce Uswiecajacej (sakramenty, msza sw, ewangelia) bo nie mozna powiedziec Matce Boskiej daj mi to i to a do reszty sie nie wtracaj.

Obrazki z nowenną pompejańską?