Piotrek: czuje się obecność Matki Boskiej i Jej opiekę

Szczęść Boże ! Swoja pierwszą Nowennę skończyłem 13 kwietnia tego roku . O Nowennie dowiedziałem się czytają czyjeś świadectwo zamieszczone w Grupie JP II na facebooku . Zaciekawiło mnie , wszedłem wiec na stronę Nowenny pompejańskiej i przeczytałem następnych kilka świadectw , oraz całą historię związaną z Nowenną . Świadectwa i obietnica Matki Boskiej , wywarły na mnie taki wpływ że postanowiłem spróbować .
Przez ostatni rok dużo się podziało w moim życiu , po prostu pasmo samych niepowodzeń . Nowennę odmawiałem w intencji Błogosławieństwa w życiu , poukładania . Podczas tych 54 dni spotkało mnie kilka przykrych spraw , najgorsza rzecz wydarzyła się w ostatnim dniu części błagalnej .
Moja intencja powoli zaczyna się spełniać choć jest chyba dość nietypowa , ogólnikowa .
Oprócz tego Nowenna daje ogromny spokój , zbliża do Boga i Marii , pogłębia wiarę , czuje się obecność Matki Boskiej i Jej opiekę .
Niedawno zacząłem drugą Nowennę .

KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO MÓDL SIĘ ZA NAMI !!!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

1 myśl na temat “Piotrek: czuje się obecność Matki Boskiej i Jej opiekę

  1. Piękne świadectwo.
    Urzekło mnie zdanie wzięte jakby z mego życia: „…Oprócz tego Nowenna daje ogromny spokój , zbliża do Boga i Marii , pogłębia wiarę , czuje się obecność Matki Boskiej i Jej opiekę”.
    Mam nadzieje, że będzie mi dane zamieścić tutaj swoje świadectwo, ale z cytowanym zdaniem zgadzam się w 100%.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!