Iza: Dziękuje Ci Maryjo za umocnienie!

Chciałabym się podzielić łaskami którymi obdarzyła mnie Matka Boża. Rok temu zaczęłam się modlić nowenną pompejańską o chłopaka którego darzyłam wielkim uczuciem ale to była miłość nieodwzajemniona. Niestety po dwóch próbach odmawiania nowenny nie udało mi się ich dokończyć. Ale pomimo tego Matka Boża dała mi wiarę w siebie oraz...
Read More

Aleksandra: Najpierw załamałam się i płakałam

Pojawił się przede wszystkim spokój, co przy mojej skłonności do katastrofizowania było cudem niewątpliwym. A potem... córeczka urodziła się zdrowa.
Read More

G: To było coś niesamowitego. Bóg mi pomógł !

Jestem kobietą, mam 19 lat. To moja pierwsza nowenna, jestem już po pierwszej części. moja intencja jeszcze się nie spełniła ale szczerze wierzę w to, że Pan Bóg wie co robi.
Read More

Alicja: Maryja nas kocha

Przeglądając Rycerza Niepokalanej przeczytałam podziękowania osób ,którzy modlili się tą wspaniałą modlitwą
Read More

G: Wiem ze Bóg da mi łaskę o którą prosze

Obecnie odmawiam drugi raz NP w tej samej intencji Moja motywacja jest o tyle większa ze przy pierwszym odmawianiu po ostanim dniu części blagalnej wszystko zaczęło sie układać
Read More

Piotrek: czuje się obecność Matki Boskiej i Jej opiekę

Szczęść Boże ! Swoja pierwszą Nowennę skończyłem 13 kwietnia tego roku . O Nowennie dowiedziałem się czytają czyjeś świadectwo zamieszczone w Grupie JP II na facebooku . Zaciekawiło mnie , wszedłem wiec na stronę Nowenny pompejańskiej i przeczytałem następnych kilka świadectw , oraz całą historię związaną z Nowenną . Świadectwa i obietnica Matki Boskiej , wywarły na mnie taki wpływ że postanowiłem spróbować .
Przez ostatni rok dużo się podziało w moim życiu , po prostu pasmo samych niepowodzeń . Nowennę odmawiałem w intencji Błogosławieństwa w życiu , poukładania . Podczas tych 54 dni spotkało mnie kilka przykrych spraw , najgorsza rzecz wydarzyła się w ostatnim dniu części błagalnej .
Moja intencja powoli zaczyna się spełniać choć jest chyba dość nietypowa , ogólnikowa .
Oprócz tego Nowenna daje ogromny spokój , zbliża do Boga i Marii , pogłębia wiarę , czuje się obecność Matki Boskiej i Jej opiekę .
Niedawno zacząłem drugą Nowennę .

KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO MÓDL SIĘ ZA NAMI !!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Piotrek: czuje się obecność Matki Boskiej i Jej opiekę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Jolanta
Użytkownik
Jolanta

Piękne świadectwo.
Urzekło mnie zdanie wzięte jakby z mego życia: „…Oprócz tego Nowenna daje ogromny spokój , zbliża do Boga i Marii , pogłębia wiarę , czuje się obecność Matki Boskiej i Jej opiekę”.
Mam nadzieje, że będzie mi dane zamieścić tutaj swoje świadectwo, ale z cytowanym zdaniem zgadzam się w 100%.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.