Natalia: Dziękuję Ci Moja Matko

Kochana Matko Najświętsza, bardzo dziękuję Ci za opiekę jakiej doświadczam od Ciebie przez całe życie i szczególną pomoc i łaski jakie mi okazałaś podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej.
Read More

Małgorzata Krystyna: kłopoty z nauką

Nasz siedmioletni obecnie Kajtuś poszedł do 1 klasy w wieku 6 lat, mimo wielu wątpliwości mamy, która nie była pewna jego gotowości do rozpoczęcia nauki
Read More

Marzena: Dziekuję za wszystkie otrzymane laski.

Odmawiajac nowenne czuje opieke Matki Bozej ,czuje sie spokojniejsza ,wiem ze Matka Boza ma w opiece mnie i moja rodzine i nie zostawi nas samych trzeba tylko zaufac
Read More

Karina: Dziękuję Mamo

Moi Kochani, Nowenne pompejanska zaczelam odmawiac latem 2014 roku. Przestalam liczyc ktora to juz nowenna, odmawiam ja bez przerwy. Otrzymala niezliczone laski za ktore jestem bardzo wdzieczna. Stalam sie innym czlowiekiem, pogodna, spokojna, szczesliwa.
Read More

Marianna: To niewiarygodne!

Nazywam sie Marianna I o nowennie pompejanskiej nigdy nie slyszalam.Pewnego dnia szukalam na internecie modlitwy do sw. Rity gdy natknelam sie na nowenne.Przeczytalam co to takiego.Zapoznalam sie ze swiadectwami i postanowilam ja zaczac.Piersza nowenny ofiarowalam za blogoslawienstwo w rodzinie.
Read More

Nareszcie wyglądam jak człowiek. Opowieść Guzika.

Co robi pan, gdy spotyka panią? Opowiada. Stara się ją zaciekawić, rozśmieszyć, wzruszyć. Chce, by polubiła spotkania z nim. Taki jest pomysł Jerzego Kędzierskiego na powieść – prosty i skuteczny. A kto w tej książce jest opowiadaczem? Dziwny człowiek: uliczny filozof, bajarz, boży szaleniec, ale przede wszystkim dżentelmen. Stary  mądrością i doświadczeniem, młody językiem, wyobraźnią, zaczepnością, humorem. Chce się go słuchać, warto poczytać. Tych małych historii jest tyle, że można się martwić, czy się nie pogubią. Ale sprawdziłem – wracają, przypominają się przy różnych okazjach.

Prof. UAM Wiesław Ratajczak

Autor: Jerzy Kędzierski
Wydawnictwo Rosemaria 2014
ISBN 978-83-63110-30-7
118×165, oprawa broszurowa ze skrzydełkami, 96 stron.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!