Msza w Pompejach – 25 czerwca 2014

Msza w Pompejach

Najbliższa Msza św. w Pompejach odbędzie się 25 czerwca 2014 r. Msza odbędzie się przed ołtarzem Królowej Różańca Świętego w Sanktuarium Królowej Różańca Świętego o godzinie 11.00.

Za pośrednictwem naszej Fundacji „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego” można złożyć  intencję wraz z ofiarą. (Więcej o naszej Fundacji – tutaj).

ps. Intencje jak zawsze przyjmujemy do 20 dnia miesiaca. W tym miesiacu dodatkowo zaplanowana jest czasochlonna wysylka nowego numeru KRS od 21 czerwca, dlatego intencje i ofiary przyslane po 20 czerwca przeniesiemy na kolejna msze.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Opt In Image
Powiadomienia o Mszy św.

Jeśli chcesz otrzymać informację o przyszłych Mszach św. w sanktuarium różańcowym w Pompejach, wystarczy, że podasz swój e-mail oraz imię w poniższym formularzu.

10 myśli na temat „Msza w Pompejach – 25 czerwca 2014

  1. Czy w czerwcu msza będzie przed ołtarzem naszej Królowej, bo to chyba omyłka z majem? Do 20 czerwca złożę intencję i ofiarę:) Z Panem Bogiem.

  2. Witam w dalszym ciągu nie otrzymałam odpowiedzi czy została odprawiona msza w intencji moich bliskich ????? proszę o odpowiedź

    • Pani Patrycjo, sprawdziłem, ze przysłała Pani dwie intencje, jedną na Msze marcową, a drugą na kwietniową. Obie zostały przekazane na Msze 25 III i 25 IV. W obu przypadkach wysyłaliśmy do Pani powiadomienia-potwierdzenia, było to ok. 20 dnia miesiąca.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!