Msza św. 25 lipca 2014 r.

Najbliższa Msza św. przed ołtarzem Królowej Różańca Świętego w Sanktuarium pompejańskim odbędzie się 25 lipca (piątek) o godz. 16.00.

Za pośrednictwem naszej Fundacji Królowej Różańca Świętego można złożyć  intencję wraz z ofiarą. (Więcej o naszej Fundacji – tutaj).

Intencje przyjmujemy do 20 dnia miesiąca.

Zosia: Powrót brata do zdrowia

Witam serdecznie. Długi czas odkładałam napisanie tego świadectwa jednak jako że planuję odmówienie kolejnej Nowenny, myślę że przyszedł najwyższy czas aby wypełnić obietnicę daną Matce Bożej w części dziękczynnej Nowenny. Trudno powiedzieć skąd dokładnie dowiedziałam się o tej modlitwie. Obijała mi się o uszy i oczy przez jakiś czas, do...
Przeczytaj

Klaudia: Zdałam mature dzięki pomocy Maryi

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać w intencji zdania matury, która była dla mnie bardzo ważna, a każda myśl o niej wywoływała wielki strach i niepewność.
Przeczytaj

Ewa: chciałabym przestrzeć Was i pokazać swój błąd

Jakiś czas temu zmówiłam dwie nowenny Pompejańskie. Chciałabym dac świadectwo iż zostały wysłuchane. Jedną mówiłam w sprawie poprawy mojej sytuacji związanej z pracą, samopoczuciem, dalszymi losami w życiu. Dostałam prace najwyżej płatną jaką do tej pory miałam, mój były chłopak znów starał się o odbudowanie straconej relacji, moj ogolny stan samopoczucia poprawił się.
Przeczytaj

Kinga: w intencji rodziców

Moje świadectwa są bardzo krótkie. Odmówiłam dwie nowenny pompejańskie w intencji moich rodziców o zdrowie i wszystkie potrzebne dla nich łaski. Może na pierwszy rzut oka nic się nie zmieniło, bo też nie miałam sprecyzowanej konkretnej sprawy, ale oddałam ich w opiekę Matce Bożej i wiem, że jak nie teraz,...
Przeczytaj

21
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
11 Comment threads
10 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
KrystynaKarolinaagataMarek (adm.)Dorota Mazepa Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Pazdan Monika
Gość
Pazdan Monika

Wysyłam pieniążki na mszę świętą lipcową w Pompejach, ale nie mam możliwości wysłania potwierdzenia przekazu pocztą elektroniczną, czy mogę napisać e-mail na przekazie aby państwo mogli mi odpisać czy pieniązki dotarły,pozdrawiam

Kasia
Gość
Kasia

Moniko i MArku, Czy mogę prosić o informację czy mowa tutaj o Mszy św. w Skoczowie, gdzie znajduje się wierna kopia obrazu Królowej Różańca św. z Pompejów? Czy też mowa tutaj o Mszy św. z Pompejach? Jeśli w Pompejach, to bardzo, bardzo proszę Was o informację w jaki sposób i na jaki nr rachunku bankowego można wysłać ofiarę za Mszę św. w Pompejach, jaką kwotę ofiary się płaci? Pytam o to, ponieważ moją intencją byłaby sytuacja finansowa w moim małżeństwie oraz moje długi i brak środków na życie. A więc byłoby mi ogromnie ciężko zdobyć środki na ofiarę za Mszę… Czytaj więcej »

Dorota Mazepa
Gość
Dorota Mazepa

Wpisałam intencje na Msze Św. w Popmejach na prośbę koleżanki Anny. Intencja dotyczy jej rodziny. Pieniązki zostały wysłane z mojego konta bankowego. Mam nadzieję, że wszystko zrobiłam bez błędów 🙂
Pozdrawiam

Kasia
Gość
Kasia

Ponieważ spotkałam tutaj informację, że nasze intencje są przed Mszą św. w Pompejach wcześniej tłumaczone – czy mogłabym poprosić o informację czy mam rozumieć, że nasze intencje są po prostu czytane podczas tej Mszy przed łaskami słynącym obrazem KRŚ w Pompajach?
Pytam o to z ciekawości, ponieważ wiadomo, że nawet jeśli nasze intencje nie będą odczytywane podczas tej Mszy św., to ich treść Bogu i KRŚ z Pompejów i tak jest znana. Ale takie pytanie mi się właśnie nasunęło, więc jeśli można, to proszę o odpowiedź na nie.

Dorota Mazepa
Gość
Dorota Mazepa

Dzisiaj wysłałam swoją intencje i pieniążki. Mam nadzieję, że wszystko doszło jak trzeba:)
Pozdrawiam

agata
Gość
agata

Czy można złożyć ofiarę po mszy? Nie wiem czy przelew dojdzie przed czasem…

Kasia
Gość
Kasia

Marku…..jesteś niesamowitym człowiekiem.
Czy mogłabym poprosić o informację czy nasze intencje są odczytywane podczas
tej Mszy św. zbiorowej w Pompejach, czyli np. teraz czy będą odczytane 25. lipca?
Oczywiście to wszystko jedno, ponieważ Bogu znane są nasze prośby nawet jeśli nie byłyby one odczytane podczas Mszy św., ale np. byłyby zapisane na karteczkach z intencjami.
Ale z ciekawości pytam jak to jest – czy są nasze intencje w Pompejach odczytywane?

Kasia
Gość
Kasia

Jak Ty tego, Marku, dokonałeś?
Chylę czoła, szczerze.
To wielkie dzieło i pomoc dla nas, zatroskanych duszyczek, które nigdy wcześniej nawet nie mogły marzyć o tym, aby ich (nasze) intencje zostały odczytane przed słynącym łaskami cudownym obrazem w Pompejach.
A teraz jest to możliwe.

Karolina
Gość
Karolina

Czy mogę jeszcze złożyć ofiarę wraz z intencją??Bardzo mi zależy

Krystyna
Gość
Krystyna

CZY JESZCZE ZDAZE INTENCJE NA MSZE W POMPEJACH W LISTOPADZIE? Jak to zrobić nie za bardzo się rozumiem na kompie
PROSZE O POMOC