Agnieszka: Nowenna o powrót chłopaka

Mimo ze glowna prosba nie została wysluchana to Matka Boża dala mi wiele innych łask a szczególnie dlugo wyczekiwany staż wiem ze to jej zasługa.
Przeczytaj całość

Dagmara: dziecko

Chciałam złożyć świadectwo Matce Bożej.Przez kilka lat starałam się z mężem o dziecko,przeszliśmy wiele badań i zabiegów.Zdecydowaliśmy się na zabieg in vitro,który zakończył się niepowodzeniem.Niepowodzenie to sprawiło,że wpadłam w głęboką depresje.Nie chciało mi się żyć,chodziłam do psychologa i wtedy dowiedziałam się o nowennie pompejańskiej.Przeczytaj Dagmara: dziecko
Przeczytaj całość

Aleksandra: Modlitwa drugiej szansy

Modlitwa Pompejańska także w moim życiu uczyniła cud. Modliłam się o dostanie od kogoś drugiej szansy i właśnie to się stało.
Przeczytaj całość

Aneta: Uratowanie małżeństwa

Szczęść Boże.Swoją Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać gdy byłam załamana i nie widziałam już sposobu aby uratować swoje małżeństwo które rozpadało się po 25 latach za przyczyną złośliwej teściowej,która podjudzała męża przeciwko mnie i dzieciom.I 23.10.2017 spotkałam na swojej drodze Panią Marię,która gdy wysłuchała mojej historii zaproponowała mi odmawianie Nowenny,uprzedziła mnie również że zły może mnie atakować przez męża i dzieci.
Przeczytaj całość

Weronika: Powiecie, że się nie da ?

owiecie, że się nie da, że nie ma czasu, ja odmawiam wszędzie, jadę pociągiem - odmawiam, idę na spacer z psem, to wybieram bulwar, gdzie cisza i spokój i odmawiam, jestem na działce to usiądę na pól godziny w pawilonie i odmowie jeden różaniec
Przeczytaj całość

Msza św. 25 lipca 2014 r.

Najbliższa Msza św. przed ołtarzem Królowej Różańca Świętego w Sanktuarium pompejańskim odbędzie się 25 lipca (piątek) o godz. 16.00.

Za pośrednictwem naszej Fundacji Królowej Różańca Świętego można złożyć  intencję wraz z ofiarą. (Więcej o naszej Fundacji – tutaj).

Intencje przyjmujemy do 20 dnia miesiąca.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

21 komentarzy do "Msza św. 25 lipca 2014 r."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Pazdan Monika
Gość
Pazdan Monika

Wysyłam pieniążki na mszę świętą lipcową w Pompejach, ale nie mam możliwości wysłania potwierdzenia przekazu pocztą elektroniczną, czy mogę napisać e-mail na przekazie aby państwo mogli mi odpisać czy pieniązki dotarły,pozdrawiam

Kasia
Gość
Moniko i MArku, Czy mogę prosić o informację czy mowa tutaj o Mszy św. w Skoczowie, gdzie znajduje się wierna kopia obrazu Królowej Różańca św. z Pompejów? Czy też mowa tutaj o Mszy św. z Pompejach? Jeśli w Pompejach, to bardzo, bardzo proszę Was o informację w jaki sposób i na jaki nr rachunku bankowego można wysłać ofiarę za Mszę św. w Pompejach, jaką kwotę ofiary się płaci? Pytam o to, ponieważ moją intencją byłaby sytuacja finansowa w moim małżeństwie oraz moje długi i brak środków na życie. A więc byłoby mi ogromnie ciężko zdobyć środki na ofiarę za Mszę… Czytaj więcej »
Dorota Mazepa
Gość
Dorota Mazepa

Wpisałam intencje na Msze Św. w Popmejach na prośbę koleżanki Anny. Intencja dotyczy jej rodziny. Pieniązki zostały wysłane z mojego konta bankowego. Mam nadzieję, że wszystko zrobiłam bez błędów 🙂
Pozdrawiam

Kasia
Gość

Ponieważ spotkałam tutaj informację, że nasze intencje są przed Mszą św. w Pompejach wcześniej tłumaczone – czy mogłabym poprosić o informację czy mam rozumieć, że nasze intencje są po prostu czytane podczas tej Mszy przed łaskami słynącym obrazem KRŚ w Pompajach?
Pytam o to z ciekawości, ponieważ wiadomo, że nawet jeśli nasze intencje nie będą odczytywane podczas tej Mszy św., to ich treść Bogu i KRŚ z Pompejów i tak jest znana. Ale takie pytanie mi się właśnie nasunęło, więc jeśli można, to proszę o odpowiedź na nie.

Dorota Mazepa
Gość
Dorota Mazepa

Dzisiaj wysłałam swoją intencje i pieniążki. Mam nadzieję, że wszystko doszło jak trzeba:)
Pozdrawiam

agata
Gość

Czy można złożyć ofiarę po mszy? Nie wiem czy przelew dojdzie przed czasem…

Kasia
Gość

Marku…..jesteś niesamowitym człowiekiem.
Czy mogłabym poprosić o informację czy nasze intencje są odczytywane podczas
tej Mszy św. zbiorowej w Pompejach, czyli np. teraz czy będą odczytane 25. lipca?
Oczywiście to wszystko jedno, ponieważ Bogu znane są nasze prośby nawet jeśli nie byłyby one odczytane podczas Mszy św., ale np. byłyby zapisane na karteczkach z intencjami.
Ale z ciekawości pytam jak to jest – czy są nasze intencje w Pompejach odczytywane?

Kasia
Gość

Jak Ty tego, Marku, dokonałeś?
Chylę czoła, szczerze.
To wielkie dzieło i pomoc dla nas, zatroskanych duszyczek, które nigdy wcześniej nawet nie mogły marzyć o tym, aby ich (nasze) intencje zostały odczytane przed słynącym łaskami cudownym obrazem w Pompejach.
A teraz jest to możliwe.

Karolina
Gość
Karolina

Czy mogę jeszcze złożyć ofiarę wraz z intencją??Bardzo mi zależy

Krystyna
Gość
Krystyna

CZY JESZCZE ZDAZE INTENCJE NA MSZE W POMPEJACH W LISTOPADZIE? Jak to zrobić nie za bardzo się rozumiem na kompie
PROSZE O POMOC

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!