Msza św. 25 lipca 2014 r.

Msza pompejańska

Najbliższa Msza św. przed ołtarzem Królowej Różańca Świętego w Sanktuarium pompejańskim odbędzie się 25 lipca (piątek) o godz. 16.00.

Za pośrednictwem naszej Fundacji Królowej Różańca Świętego można złożyć  intencję wraz z ofiarą. (Więcej o naszej Fundacji – tutaj).

Intencje przyjmujemy do 20 dnia miesiąca.

Opt In Image
Powiadomienia o Mszy św.

Jeśli chcesz otrzymać informację o przyszłych Mszach św. w sanktuarium różańcowym w Pompejach, wystarczy, że podasz swój e-mail oraz imię w poniższym formularzu.

21 myśli na temat „Msza św. 25 lipca 2014 r.

 1. Wysyłam pieniążki na mszę świętą lipcową w Pompejach, ale nie mam możliwości wysłania potwierdzenia przekazu pocztą elektroniczną, czy mogę napisać e-mail na przekazie aby państwo mogli mi odpisać czy pieniązki dotarły,pozdrawiam

 2. Moniko i MArku,
  Czy mogę prosić o informację czy mowa tutaj o Mszy św. w Skoczowie, gdzie znajduje się wierna kopia obrazu Królowej Różańca św. z Pompejów?
  Czy też mowa tutaj o Mszy św. z Pompejach?
  Jeśli w Pompejach, to bardzo, bardzo proszę Was o informację w jaki sposób i na jaki nr rachunku bankowego można wysłać ofiarę za Mszę św. w Pompejach, jaką kwotę ofiary się płaci?
  Pytam o to, ponieważ moją intencją byłaby sytuacja finansowa w moim małżeństwie oraz moje długi i brak środków na życie.
  A więc byłoby mi ogromnie ciężko zdobyć środki na ofiarę za Mszę św.
  Dlatego muszę wcześniej zorientować się w tych sprawach, o które pytam powyżej.
  Będę wdzięczna za informację w tej sprawie.

  • Nasza Msza sw. odbywa sie w sanktuarium w Pompejach, tam, gdzie jest oryginalny obraz.
   O tym, jak i o tym, jak zlozyc intencje i ofiare (dowolna), piszemy przeciez wyzej, we wpisie…………

 3. Wpisałam intencje na Msze Św. w Popmejach na prośbę koleżanki Anny. Intencja dotyczy jej rodziny. Pieniązki zostały wysłane z mojego konta bankowego. Mam nadzieję, że wszystko zrobiłam bez błędów 🙂
  Pozdrawiam

 4. Ponieważ spotkałam tutaj informację, że nasze intencje są przed Mszą św. w Pompejach wcześniej tłumaczone – czy mogłabym poprosić o informację czy mam rozumieć, że nasze intencje są po prostu czytane podczas tej Mszy przed łaskami słynącym obrazem KRŚ w Pompajach?
  Pytam o to z ciekawości, ponieważ wiadomo, że nawet jeśli nasze intencje nie będą odczytywane podczas tej Mszy św., to ich treść Bogu i KRŚ z Pompejów i tak jest znana. Ale takie pytanie mi się właśnie nasunęło, więc jeśli można, to proszę o odpowiedź na nie.

  • Tak, wiadomo, że te intencje są Bogu znane! 🙂 Tłumaczymy, przekazujemy do Sanktuarium, a oni drukują i dają na kartce księdzu odprawiającemu tę naszą Mszę, którą mamy na „wyłączność”, tzn. w tych tylko intencjach ksiądz się modli.

  • Wolę unikać takiej sytuacji, ponieważ mam ograniczone możliwości czasowe, a to wymagałowy tworzenia jakichś dodatkowych list. Dlatego, jeśli koniecznie chcesz przekazać intencję na tę Mszę św., a nie na kolejną (25 sierpnia), proszę koniecznie napisać przy intencji, że ofiara w takiej a takiej kwocie będzie dotrze w niedalekiej przyszłości, a ja przekażę tę kwotę razem z innymi ofiarami już teraz.

   • ja już właśnie intencję wysłałam, mam nadzieję, że przelew dotrze przed mszą (wyślę potwierdzenie przelewu na maila), zaznaczę w tytule imię i nazwisko , żeby wiadomo było z jaką intencją połączyć. dziękuję.

 5. Marku…..jesteś niesamowitym człowiekiem.
  Czy mogłabym poprosić o informację czy nasze intencje są odczytywane podczas
  tej Mszy św. zbiorowej w Pompejach, czyli np. teraz czy będą odczytane 25. lipca?
  Oczywiście to wszystko jedno, ponieważ Bogu znane są nasze prośby nawet jeśli nie byłyby one odczytane podczas Mszy św., ale np. byłyby zapisane na karteczkach z intencjami.
  Ale z ciekawości pytam jak to jest – czy są nasze intencje w Pompejach odczytywane?

  • Tak, po to je tłumaczymy i drukujemy, by zostały odczytane i nad nimi ksiądz się modlił. Z tym, że nie mam gwarancji, czy odczytuje je po cichu, czy na głos. – Dlatego nie mam, bo nasze Msze są czasem w specjalnie wyznaczonych, dodatkowych godzinach (np. o 16) i bez udziału wiernych, a czasem w stałych godzinach Mszy w bazylice (jak teraz, o 11.30). Zawsze jednak trafiają wydrukowane do księdza i powinien je przeczytać, czy po cichu, czy na głos – ale w trakcie Mszy świętej.

 6. Jak Ty tego, Marku, dokonałeś?
  Chylę czoła, szczerze.
  To wielkie dzieło i pomoc dla nas, zatroskanych duszyczek, które nigdy wcześniej nawet nie mogły marzyć o tym, aby ich (nasze) intencje zostały odczytane przed słynącym łaskami cudownym obrazem w Pompejach.
  A teraz jest to możliwe.

 7. No po prostu. Współpracujemy z Sanktuarium. Wcześniej zamawialiśmy Msze dla członków Apostolatu Nowenny Pompejańskiej. Potem ktoś spytał, czy może też zamówmy poza tym, bo każdy ma swoje intencje – to dlaczego by nie? Nie ma w tym nic nadzwyczajnego poza samą Mszą.

  • Szczęść Boże. Niestety, proszę o zrozumienie, że musimy wysłać zawczasu przetłumaczone intencje i ofiary do Sanktuarium. Także tłumaczenie intencji oraz przelew ofiar zabiera kilka dni. Dołączania na ostatnią chwilę jest niemal niewykonalne…

 8. CZY JESZCZE ZDAZE INTENCJE NA MSZE W POMPEJACH W LISTOPADZIE? Jak to zrobić nie za bardzo się rozumiem na kompie
  PROSZE O POMOC

A Ty co o tym myślisz? Napisz!