Anna: Podziękowanie za sakrament bierzmowania

Królowo Różańca Świętego, Pani Pompejów okryta zielonym płaszczem nadziei, której tak bardzo szukamy i potrzebujemy. Dziękuję Ci za Twój pompejański wizerunek i za Nowennę. Wielką darem dla mnie jest fakt, że mogłam ją wiele razy odprawić. Wierzę, że żadne Zdrowaś Mario nie zostało wypowiedziane na próżno, pomimo zmęczenia czy rozproszenia.
Przeczytaj całość

Joanna: Znalazłam małą broszurkę o Nowennie Pompejańskiej …

Mój syn był dwa lata po ślubie. Wiem,że bardzo chcieli mieć dzieci,mówili nawet o trójce. Niestety wiem,że przed ślubem sytuacja była odwrotna, nie chcieli mieć dzieci, a mieszkali razem. Lekarze orzekli ,że nie ma przeszkód zdrowotnych do posiadania potomstwa.Mieli tez dobra sytuację zawodową i finansową. Przeczytaj Joanna: Znalazłam małą broszurkę...
Przeczytaj całość

Katarzyna: Rodzina

Ale nie poddaje sie i mam nadzieje , ze Matka nauczy mnie modlic sie . I musze wam powiedziec ze nie wazne ze potykamy sie podczas modlitwy , bo Matka Nasza zawsze przy nas trwa i cieszy sie ze zwrocilismy sie do niej ze swoimi problemami .
Przeczytaj całość

Jola: Dziękuję za moją rodzinę

Czytając świadectwa przeczytałam również, że można rozpocząć Nowennę Pompejańską 1 listopada i zakończyć w Wigilię. Nie zastanawiałam się dłużej. Postanowiłam odmówić ją w mojej intencji. Otrzymałam spokój wewnętrzny, radość, ufność.
Przeczytaj całość

Paulina: Panie Boże zrób coś, żebym zaczęła się modlić

To jest moje pierwsze świadectwo, choć odmówiłam już dwie nowenny, ale moja historia pokazuje jak niezwykłymi środkami działa Pan Bóg. Kilka miesięcy temu obiecałam sobie, że już nie zaangażuje się emocjonalnie w historię chorego dziecka, owszem w miarę możliwości będę przelewać pieniądze, ale nie będą śledzić jego losów, po tym...
Przeczytaj całość

Maria: Uzdrowienie z dolegliwości kobiecych

Swoją pierwszą nowennę odmówiła jakieś 2 czy 3 lata temu. Niestety, intencja nie była stosowna, toteż Mateczka mnie nie wysłuchała. Później odmówiłam jeszcze parę nowenn, jednakże także nie zostały one wysłuchane. Ale wiem, że Maryja sprawiła wtedy, że wiara stała się dla mnie zupełnie czymś innym, czymś w rodzaju tlenu potrzebnego nam do życia… Ponad rok temu bardzo ciężko zachorowałam (dzięki modlitwom do JPII w ogóle przeżyłam), jednak z chorobą wiązały się kobiece komplikacje. Będąc w stanie tej choroby, w przyszłości prawdopodobnie nie mogłabym mieć dzieci. Byłam podłamana tym faktem i w końcu pewnego dnia zdecydowałam, że będę się modlić do Mateczki o uregulowanie moich spraw hormonalnych. Nie zgadniecie, co się stało :)… Już 1 czy 2 dnia Nowenny, moje prośby zostały wysłuchane! Od tego momentu problemy odeszły w niepamięć! Byłam niezwykle zaskoczona, że aż ciężko mi było uwierzyć, że wszystko stało się tak szybko! Nowennę kończę jutro i ufam Mateńce, że wysłucha do końca moją intencję o uzdrowienie z innej, nieuleczalnej choroby (modlę się o uzdrowienie z chorób). Wierzcie Mateczce, ufajcie jej, a na pewno nie pożałujecie!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Maria: Uzdrowienie z dolegliwości kobiecych"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Inka
Gość

Chwala Panu:-)

Maria
Gość

Chwała Panu 🙂

barbara
Gość
barbara

Tak ja również wierzę że Maryja uzdrawia z nieuleczalnych chorób jej moc jest tak wielka że może uczynić wszystko !

Julia
Gość

Myślicie ż takie uzdrowienie jest możliwe? Wczoraj robiłam badania, za 2 tygodnie będę wiedziała czy jestem nieuleczalnie chora, czy nie. Dzisiaj zaczęłam nowennę, bardzo bym chciała żeby Maryja i mi pomogłą 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?