Ewelina: Wymarzona praca

Złożyłam cv do kilkunastu firm,
Przeczytaj całość

Agnieszka: Ocean łask

Odmawiam nowenne pompejanska drugi raz. Za pierwszym razem odmawialam w intencji ulozenia stosunkow z moim przyjacielem. Zostalam wysluchana. Podczas nowenny jednak duzo sie dzialo w moim zyciu, problemy w pracy, stracilam dom, bylam w totalnej depresji ale pol roku pozniej dostalam now, lepszy dom, czego bym nie mogla sie spodziewac.
Przeczytaj całość

Jadwiga: Wysłuchana w potrzebie

Kochani! Mój przypadek jest kolejnym dowodem na to, iż nowenna pompejańska jest nowenną nie do odparcia! O nowennie dowiedziałam się od mojego chłopaka, który też odmawia. Bardzo jestem mu za to wdzięczna. Długo się za to zabierałam, ciągle sobie wmawiałam, że nie dam rady, że 3 różańce to przecież tak dużo, że nie dam rady. Przyszedł taki moment, że poczułam, że to idealny moment na rozpoczęcie nowenny. Postanowiłam, że odmówię nowennę w intencji pracy w zawodzie od razu po studiach.
Przeczytaj całość

Monika: Maryja nas prowadziła

Kiedy mój tato ciężko zachorował na nowotwór zaczęliśmy go polecać  Mateńce Pompejskiej wiem że dzięki naszej modlitwie w sposób  cudowny był prowadzony przez Mateńkę wyciszony pomimo ogromnego cierpienia nowotwór postępował i dawał kolejne przerzuty był już płucach tato w sposób niewyjaśniony dla lekarza przymującego na oddziale intensywnej opieki zostaje tam...
Przeczytaj całość

Magdalena: Uzdrowienie taty

Rok temu, podczas odmawiania pierwszej nowenny pompejańskiej w intencji zdrowia dla mojej rodziny, dowiedziałam się o chorobie nowotworowej mojego 75-letniego Taty. Rak złośliwy, konieczność operacji i nikłe szanse na uzdrowienie tym bardziej utwierdziły mnie i moją rodzinę w tym, że jeśli Matka Boska nam nie pomoże, to Tata bardzo szybko od nas odejdzie.Przeczytaj Magdalena: Uzdrowienie...
Przeczytaj całość

Magdalena: Łaska pracy!

Jestem w trakcie odmawiania 3 Nowenny Pompejańskiej .Prosiłam Matkę Najświętszą o pracę ponieważ nasza sytuacja była tragiczna nie mamy rodziców a więc pomocy znikąd.Teraz jest lepiej co prawda ja w dalszym ciągu jestem bez pracy ale BARDZO poprawiło się w pracy mojego męża.Wiem że to zasługa naszej MATEŃKI tylko ona jest w stanie dokonać rzeczy wielkich.Trwajmy więc na modlitwie bo ona jest miła BOGU i MATCE NAJŚWIĘTSZEJ a łaski o które prosimy na pewno zostaną wysłuchane ale mateńka sama zdecyduje kiedy!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Magdalena: Łaska pracy!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
nieznajoma
Gość
nieznajoma

Chwała Maryi 🙂 !!!

Ala
Gość

ejże co Tobie? przecież tu nic się nie wydarzyło właściwie. Owszem można chwalić, ale tak po prostu że się wierzy. W sumie ja też chcę wierzyć coraz bardziej…

nieznajoma
Gość
nieznajoma

No jak to nic się nie wydarzyło??? Prosiła o pracę a u męża warunki się BARDZO poprawiły :-). No to jakie nic? Nie napisała,ze modliła się o pracę, chodziła na rozmowy i nic. Napisała, ze u męże się poprawiło 🙂 . I że co? Niby tak samo z siebie? Nie.

Ala
Gość

Tak, ale ona nadal bez pracy, co też widzę miało znaczenie. Owszem, akurat należę do tych co uznają długi czas na realizację (nazwijmy to tak) intencji. W sumie sama ostatnio załapałam, że obojętnie co by się działo to głównie chodzi o oddanie się w opiekę. czyli należy wierzyć, że ta opieka nas obejmuje.

Sylwia
Gość
Sylwia

No właśnie – skoro opieka nas obejmuje, tzn. że COŚ się dzieje 😀 Nie wiadomo, może Magdalena jest potrzebna Maryi na razie w domu, by ufała i trwała w modlitwie. Jestem pewna, że gdzieś tam coś dla Magdy i jej rodziny szykuje się coś wielkiego – może nawet nie sama praca, ale jakieś inne, bardziej potrzebne łaski.
Ja też popieram nieznajomą: Chwała Maryi! Stało się dużo, bo kto pracuje ten wie, jak czasem ciężko jest cokolwiek najmniejszego zmienić w swoich warunkach w pracy. No nie mówcie mi, że BARDZO DOBRE POPRAWY to nic wielkiego…

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!