Anna: Dopiero zaczęłam … a to już świadectwo

Kiedy zaproponowałam aby w naszą trudną relację wszedł Jezus, spotkałam sie z przykrą odpowiedzią typu: " że bede dewotką " przecierpiałam bo uważałam że nie można nikogo zmuszać do wiary, przyjdzie czas i pora na to aby to on sam zadecydował jaką droga chce kroczyć.
Read More

Gosia: Maryja wie co dla nas najlepsze

Szczesc Boze wszystkim czytajacym te swiadectwa. Odmowilam 4 nowenny i nie moge powiedziec czy sie sprawdzily.
Read More

D: Otrzymanie wielu łask, a także zdobycie pracy

Nie zawsze modlitwa szła łatwo, często się rozpraszałam i wydawało mi się, ze nie odmawiam jej dokładnie, mimo tego, otrzymałam wiele łask jak i zdobyłam nową pracę, o ktorą sie modliłam
Read More

Alina: Dziękuję Ci Maryjo za Twoją pomoc

NP zaczęłam odmawiać w styczniu 2017. 4 lata wcześniej odmawiałam mechanicznie cały różaniec i koronkę do Miłosierdzia Bozego. Moje córki odmawiały NP parę miesięcy wcześniej,ale ja nie wiedziałam o co chodzi w tej modlitwie. W styczniu miałam wrażenie,że Maryja zachęca mnie do modlitwy w konkretnej intencji, wkrótce natknęłam się na wypowiedź ks. Piotra Glasa w internecie i natychmiast zaczęłam sie modlić Nowenna Pompejanska i Nowenna do Matki Bozej Rozwiazujacej Węzły.
Read More

Dzisiaj Święto Matki Bożej Nieustającej Pomocy!

…to najbardziej rozpowszechniony wizerunek Maryi na świecie. W Polsce mamy ponad 150 kościołów pod tym wezwaniem, podczas gdy ok. 120 kościołów ma wezwanie Królowej Różańca Świętego. 

Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest stosunkowo nowe. Odprawiamy jest w wielu polskich parafiach.

Zapraszam do zapoznania się z ikoną Matki Bożej Nieustającej Pomocy – jej historią, przesłaniem, teologią – na naszej starej stronie, która liczy sobie już ok. 10 lat: www.mbnp.religia.net

Tylko w ten weekend nowe wydanie książki o ikonie Matki Bożej Nieustającej Pomocy – kompendium wiedzy, które napisał sł. B. o. Łubieński, można nabyć w promocyjnej cenie – Zobacz na rosemaria.pl albo w naszym sklepiku. Także taniej „Nowenna i godzinki do MBNP„.

O tej niezwykłej ikonie pisaliśmy też w „Królowej Różańca Świętego” – numery 6,7,8.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Dzisiaj Święto Matki Bożej Nieustającej Pomocy!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aneta
Gość

Byłam ochrzczona w Kościele p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Jej wizerunek jest zawsze ze mną, gdziekolwiek bym nie była. To moja najukochańsza Mama, która codziennie przychodzi mi z pomocą.

Obrazki z nowenną pompejańską?