Małgorzata: Modlitwa, która potrafi zdziałać cuda

Pragnę złożyć podziękowanie Maryji Naszej Najukochańszej Mateńce.Właśnie zaczęłam odmawiać piątą Nowenne Pompejańską.We wszystkich nowennach zawsze modliłam się za innych, nigdy za siebie ale mimo tego otrzymałam taki ogrom łask, że trudno je wszystkie wyliczyć.
Read More

Anonim: Dziękuję za opiekę jaką otaczasz tatę

W 2012 roku mój tata zachorował na nowotwór prostaty. Przeszedł szybką operację w Bydgoszczy i myśleliśmy, że najgorsze za nami, gdy pod pachą zaczął mu w zawrotnym tempie rosnąć wielki guz. Lekarze nie potrafili powiedzieć skąd jest przerzut.
Read More

E: Z rozpaczą zaczęłam modlić się nowenna pompejańską

Moje życie i relacja z mężem z pozoru poprawna jednak coś było nie tak. wcześniej zdarzały się podejrzenia zdrad, a od kilku lat żylismy razem a jednak coś było cały czas źle, byłam samotna zdana na czekanie aż wykreci kolejny numer, coraz częściej wyjeżdżał, imprezował a ja chorowalam na przeróżne choroby, wcześniej chorowalo dziecko i siegalismy po homeopatie.
Read More

Maciek: Nagła zmiana pracy

Obecnie mam 22 lata i od 3 lat pracowałem dorywczo w branży budowlanej. Było to spowodowane studiami dziennymi oraz lekiem przed podjęciem nowej pracy. Pewnego dnia otrzymując wypłatę okazało się że zostałem oszukany, brakowało pewnej sumy. W dużych nerwach i żalu, przypomniałem sobie jak odmawiałem pierwszy raz nowennę pompejańska. To był impuls stwierdziłem, że poszukiwania nowej pracy muszę zawierzyć Matce Bożej.
Read More

Kamila: Polepszenie zdrowia

To moje kolejne świadectwo piszę je jeszcze w częsci blagalnej Nowenny gdyz juz widac poprawę więć na co czekac:) Modlę się o taka Panią z rodziny męża która borykała sie z diagnozami po operacjii usunięcia woreczka żółciowego lekarze co chwile skracają jej czas tu na ziemi były przeżuty było żle nic się kobiecie nie chciało ALE ALE WRÓCIŁY CHĘCI DO ŻYCIA CHCE JEŚĆ MA MOTYWACJĘ I STAN ZDROWIA SIĘ POLEPSZA.
Read More

Bożena: Wiara czyni cuda

Witam, dzisiaj skończyłam odmawiać moją trzecią nowennę pompejańska. We wtorek, czyli kilka dni przed jej zakończeniem moja mama wylądowała w szpitalu w poważnym stanie. Miałam wrażenie jakby zły tylko czekał, żebym przerwała nowennę. Ale tak się nie stało. Będąc z mamą u lekarza cały czas w myślach odmawiałam modlitwy. A w szpitalu mimo bardzo ciężkiej sytuacji czułam obecność Matki Boskiej, wiara pomagała mi przetrwać. Na ten moment z mamą jest trochę lepiej, jednak dalej sytuacja jest poważna. Ale wiem, że w trakcie przyjęcia do szpitala to łaska Matki Boskiej pozwoliła uratować moją mamę. Wierzę z całego serca, że wyzdrowieje. I proszę o modlitwę za nią.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Bożena: Wiara czyni cuda"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
magda
Gość

Masz moją modlitwę za Mamę :)))

Aga
Gość

Niech Bóg obdarzy łaską zdrowia twoją mamę.Pozdrawiam((:-)

Krysia
Gość
Krysia

Życzę zdrowia Twojej Mamie. Moją modlitwę też masz…

Ewelina
Gość
Ewelina

Twojej Mamie życzę szybkiego powrotu do zdrowia, a Tobie dalszej wytrwałości w wierze 🙂

Lucyna
Gość
Lucyna

Zycze zdrowia Twojej mamie i modle sie za nia.

Obrazki z nowenną pompejańską?