Agnieszka: Maryja działa i wyprowadza z beznadziei

Kochani, Matka Boża to najlepsza opiekunka dla nas i naszych dzieci. Chcę się podzielić moimi doświadczeniami z nowenny pompejańskiej. O nowennie dowiedziałam się w ubiegłym roku w sierpniu, kiedy dowiedziałam się o jego kolejnej zdradzie ze skutkiem czyt. jego koleżanka z pracy w 8 tygodniu ciąży.
Read More

Natalia: Dziecko, ciąża, małżeństwo

Dzięki odmawianiu nowenny sama bardzo się zmieniłam
Read More

Basia: Módlcie się…

Chcę podzielić się moim świadectwem odmawiania Nowenny Pompejańskiej. To moja druga nowenna, którą odmówiłam po długiej przerwie od odmawiania pierwszej.
Read More

M.: Dziś czuje, że Bóg jest częścią mojego życia

Witam Was Kochani bardzo serdecznie. Ogromnie się cieszę, że w końcu mogę zostawić na tej stronie swoje świadectwo. Odmawiam w tym momencie swoją 3 NP i chciałabym podzielić się z Wami swoimi wrażeniami związanymi z tą modlitwą. Zacznę od tego, że już od najmłodszych lat korzystałam z porad wróżek. Początkowo ulegałam wpływom siostry i innym z otoczenia, a z czasem sama namawiałam do wróżbiarstwa. Nigdy nie zapomnę uczucia, jakie mi wówczas towarzyszyło. Była to niezwykła ciekawość i chęć poznania swojej przyszłości, najlepiej, żeby zgadzała się ona z wyimaginowaną przeze mnie wizją. Zazwyczaj wychodziłam od wróżki pełna energii i uradowana, że oto usłyszałam DOKŁADNIE to, co chciałam usłyszeć.....i tak moi drodzy właśnie działa zły.....pokazuje nam coś 'fajnego', 'innego', coś co być może wywołuje u nas ciekawość i adrenalinę.
Read More

Beata: Moi synowie popadli w nałogi…

Odmawiam drugą nowennę, ale już myślę o następnej. Obie moje nowenny zanoszone są w tej samej intencji. Moi synowie popadli w nałogi: alkohol i narkotyki. Myślałam, że cała ta sytuacja mnie przerosła, ale trafiłam w internecie na nowennę pompejańską.
Read More

Barbara: powierzyłam się Matce Bożej

Odmówiłam dwie nowenny. Pierwszą w mojej intencji, potrzebowałam pomocy. Miałam lęki, prawie codziennie ataki paniki. Brałam coś na uspokojenie. W czasie odmawiania różańca czułam ogromny spokój. W pierwszej części odmawiania czułam się gorzej, a w drugiej jak inna osoba. Zaczęłam dostrzegać wszystko inaczej, wszystko wydawało mi się piękniejsze, częściej na mojej twarzy gościł uśmiech. Czasem jeszcze zdarza mi się jakiś nieokreślony lęk przed czymś, ale jak tylko pomyślę o Matce Bożej Różańcowej, od razu mija.
Nie biorę już żadnych leków na uspokojenie. Naprawdę jestem inną osobą.
Drugą nowennę też w swojej intencji, o szczęśliwy poród. Powierzyłam swoje życie Matce Bożej Różańcowej i wierzę, że mnie nie opuści w trudnych chwilach.
Odmawiajcie różaniec z wiarą, a na pewno Maryja was wysłucha.

 

Powyższe świadectwo zostało opublikowane w wiosennym (9/2014) numerze Królowej Różańca Świętego.

 

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?