Amanda: przykre chwile uczą nas pokory

Wielu zapewne i tak nie uwierzy w te słowa..w cuda , które są znane tylko mi i Bogu.. ponieważ człowiek negujący wiarę i tak będzie się w cudach doszukiwał logicznego, ludzkiego wyjaśnienia.. A ileż razy człowiek już się pomylił.. Wewnętrznych przeżyć, które człowieka spotykają przy odmawianiu NP, nie da się opisać, ale jest to ogromna miłość, która zostaje uwolniona do Boga..
Przeczytaj całość

Iwona: powrót do zdrowia

Witam wszystkich! Chciałabym złoźyć świadectwo uzdrowienia mojego syna przez Najukochańszą Matkę Boską. O Nowennie dowiedziałam się z internetu,gdy byłam w strasznym stanie, moje jedyne dziecko zachorowało na cięźką chorobę.Nie wiedziałam co robić, mój świat się zawalił.Od razu zaczęłam odmawiać Nowennę w intencji powrotu do zdrowia mojego synka,býło cięźką.Przeczytaj Iwona: powrót...
Przeczytaj całość

Ewelina: Bóg usłyszał moje wołanie

Jestem po stokroć wdzięczna i szczęśliwa, że Bóg usłyszał moje wołanie. Jak słyszałam o tym, że kluczem do poukładania naszego życia jest zawierzenie się Panu Bogu i Matce Najświętszej, to było dla mnie jakieś abstrakcyjne, myslałam, ze nie jestem do tego zdolna.
Przeczytaj całość

M: uzdrowienie córki

I Staz skonczyla I pracowala teraz wziela chorobowe ale wiem ze najgorsze minelo Dzieki Ci Matuchno dalej sie modle bez przery to juz ponad rok
Przeczytaj całość

Magdalena: Bóg nas kocha

Pamietajcie wszyscy jestemy dziecmi Boga, on nas wybral umarl za nas na krzyzu, bo nas kocha I chce od nas tylko jednej rzeczy,zebysmy uwiezyli zaufali I pozwolili sie poprowadzic.
Przeczytaj całość

ulla: Dziękujmy i uwielbiajmy Go

Intencją moją już trzeciej Nowenny Pompejańskiej stały się sprawy zawodowe, tzn. znalezienie lepszej pracy, bądź poprawa w obecnej. Nowej pracy nie znalazłam, chociaż już się ktoś odezwał. Nie wiem jak będzie dalej, czy faktycznie zmienię pracę, czy Pan Bóg ma dla mnie inne plany, może później. Druga sprawa to to, że ja sama wiele nie zrobiłam w tym kierunku, aby ja znaleźć. Natomiast jest faktem, iż w obecnej pracy sytuacja się znacznie poprawiła, nagle szef stał się dla mnie niezwykle wyrozumiały, miły, wcześniej wybuchał z byle powodu, ciągle miał do mnie o coś pretensję, niesprawiedliwie oceniał, chociaż wiedział, że nie jestem winna, nawet gdy ktoś inny zawalił, on o tym wiedział, oczywiście mnie się obrywało. Sytuacja ze współpracownikami też się polepszyła, nasze relacje uległy znacznej poprawie. Ja sama inaczej podchodzę do wielu spraw, mniej się też przejmuję, wiem, że to zasługa Maryi, czuję się przez Nią chroniona. Obecnie, chociaż nie jest to wymarzona praca i nie czuję się do końca spełniona, jednak zaczęła mi przynosić dużo więcej satysfakcji.
Poza tym na wiele spraw, problemów patrzę w inny sposób, z Maryją jestem silniejsza, a obowiązki wykonuję z większą sprawnością.
Jeśli chodzi o wiarę, moja relacja z Panem Bogiem znacznie się pogłębiła, wiem, że to zasługa Maryi.
Wiele łask z poprzednich Nowenn otrzymuję dopiero teraz, patrząc z dystansu, po czasie widzę, iż sprawy, które wcześniej wydawały się czym złym, z pespektywy czasu okazują się być łaską, czasem bardzo wielka, wręcz cudem.
Codziennie czytam Pismo Św., modlę się też modlitwą uwielbienia i dziękczynienia, czytam Psalmy i też dzieją się cuda, a moja relacja z Panem Bogiem z dnia na dzień staje się bardziej zażyła. Myślę, iż wcześniej za mało dziękowałam Bogu za wszystko, za drobiazgi, nawet, a może zwłaszcza za przeciwności, które często też są łaską. Dziękujmy i uwielbiajmy Go, za Jego dobroć, wielkość, miłość, to, że się nami opiekuje, chociaż czasem tego nie widzimy, nie odczuwamy, za wszystko.
Poza tym podobnie jak Koronka do Miłosierdzia Bożego, modlitwy do Michała Archanioła, modlitwa uwielbienia jest bardzo silną bronią przeciw Złemu, który szczególnie lubi mieszać przy odmawianiu różańca, więc polecam wszystkim oraz modlitwy do Ducha Św.
Chciałabym też wspomnieć o śnie, który miałam, co prawda różnie można traktować sny, ale ja myślę, iż w moim przypadku był on pewną wskazówką.
Mianowicie śniłam, iż podczas jakiegoś nabożeństwa, na którym byłam z moim bratem, zaczęły atakować mnie, innych ludzi i mojego brata złe duchy. Strasznie się przestraszyłam, czułam bezsilna, ale wtedy podszedł do mnie ksiądz i uspokoił, mówiąc, iż ja i mój brat nie mamy się czego bać, bo dopóki odmawiamy różaniec nic nam nie grozi.
Faktycznie te złe duchy, wściekle i zapalczywością nas atakowały, ale nie mogły się do nas zbliżyć, ponieważ jakaś niewidzialna siła je odpychała, byliśmy, ja i mój brat jakby otoczeni tą przedziwną mocą, czymś na podobieństwo przeźroczystej, silikonowej otoczki wokół nas. Wiem, że mój brat od najmłodszych lat regularnie odmawia też różaniec.
Pozdrawiam wszystkich.
Chwała Panu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "ulla: Dziękujmy i uwielbiajmy Go"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka M
Gość
Agnieszka M

Wspaniale,modlitwa Uwielbienia powinna być pierwszą jaką winniśmy odmawiać. I dziękować za wszystko,dosłownie za wszystko,nawet za złe rzeczy które nas spotykają,bo Pan Bóg ze wszystkiego wyprowadza dobro.Dziękuję za to świadectwo 🙂

urszula
Gość
urszula

Świetnie to ujęłaś Agnieszko, dodam jeszcze, że kiedyś miałam pewien kłopot, zaczęłam prosić Boga, lecz nic się nie dzialo w mojej sprawie, wręcz odwrotnie, wiec zaczęłam prosić o swiatlo, zauwazylam ze za mało czasu poswiecam na modlitwę osobista, zaczelam dziekowac Bogu za wszystko za konkretne rzeczy w zyciu nawet za te zle, wówczas sytuacja jakby się odwrocila, zostałam wysluchana i czułam nawet obecność Boga, Jego opieke pozdrawiam serdecznie:)

Kinga
Gość

Chwała Panu!

urszula
Gość
urszula

polecam filmy dokumentalne o Duchu Św. pt. „Nie przeszkadzać Panu Bogu” oraz „Duch”, a także piękny film „Ja Jestem”

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!