Ula: Uprosiłam zmianę pracy dla męża

Pragnę podzielić się świadectwem otrzymanej łaski dla mojego męża uproszonej w Nowennie Pompejańskiej. Nowenny odmawiam nieprzerwanie od 1.10.2013 r. i już odmówiłam 4 z tego 1 i 4 w intencji męża o zmianę pracy. 4 nowennę skończyłam 4 maja. Pewnego dnia w kwietniu rozmawiając z mężem próbowałan zachecić go aby i on podjął jakąś modlitwę w intencji wyproszenia sobie potrzebnej łaski a on powiedział mi, że przecież ja się modlę to wystarczy.

 

Odpowiedziałam mu, że modlę się owszem ale nie wiem czy moja modlitwa jest dobra ( bo często rozpraszam się i brak mi skupienia) i czy będzie wysłuchana. Jakaż była moja radość gdy mąż na drugi dzień wrócił z pracy i oznajmił, że moja modlitwa została wysłuchana bo otrzymał telefon w sprawie nowej pracy. W duchu dziękowałam Bogu i Matce Pompejańskiej za niezmierzone dobro i łaskę. i powtarzałam sobie uwierz Matka Boża Pompejańska wysłuchuje. Następnie mąż był na rozmowie złożył w starej pracy wypowiedzenie i w dniu kiedy kończyłam odmawiać nowennę on już był w nowej pracy. Pragnę dodać, że modlitwa Nowenną Pompejańską daje mi radość w życiu. Stałam się osobą radośniejszą, spokojniejszą i wiem, że warto się modlić i każda modlitwa jest miła Panu nawet jeśli jest mniej doskonała. Matko Boża z Pompejów módl się za nami.

Helena Pelczar

- zapomniana stygmatyczka

Spisana przez naocznych świadków. Świadectwo objawień Pana Jezusa

i Maryi. Historia przyjaźni z Aniołem Stróżem.

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Piotrek Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Piotrek
Użytkownik
Piotrek

Jeżeli Ulu brak Ci skupienia podczas różańca spróbuj się modlić z tzw. dopowiedzeniami. Wpisz w wyszukiwarce hasło : różaniec z dopowiedzeniami i wybierz coś dla siebie. To naprawdę pomaga skupić się modlitwie i rozważaniu tajemnic. Pozdrawiam

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…