Kamila: łaski jakie otrzymałam są bardzo wielkie

Witam wszystkich, chcialam zlozyc swoje swiadectwo. Bylam z chlopakiem, nawet byl moim narzeczonym, 6 lat, w styczniu rozstalismy sie, bo znalazl sobie kogos innego, byl dla mnie wszystkim ze tak to ujme i po nocach spac nie moglam po tym wszystkim budzilam sie co godzine kazdej nocy i tak to...
Read More

D: Świadectwo śpiewaczki

Boże, Matko Boża, św. Błażeju i wszyscy święci! dziękuję za uratowanie mnie!
Read More

Nicola: nadal czekam na owoce

Szczęść Boże. Wahałam się z napisaniem świadectwa, bo moim świadectwem jest jak dotąd oczekiwanie. Po trochu już zbieram, ale tak właściwie to czekam na owoce tego, o co prosiłam. Nowenna Pompejańska miała być ostatnią deską ratunku, na którą liczyłam po dziwnym rozstaniu z mężczyzną, z którym byłam w związku ponad...
Read More

Justyna: Opieka i łaski

Odmówiłam dwie nowenny. Pierwszą Nowennę zaczęłam odmawiać już w marcu, a drugą skończyłam 30 czerwca , dopiero dzisiaj się zebrałam ,żeby napisać to co otrzymałam od naszej Mateńki. Pierwsza Nowenna bardzo się różni od drugiej ,przede wszystkim tym , że w pierwszej ciągle czułam zdenerwowanie , niepokój , rozdrażnienie , a w drugiej spokój , który we mnie został do teraz .
Read More
Jestem członkiem Kręgu Miłosierdzia Bożego. Od pewnego czasu chodziła mi myśl po głowie, aby odmówić Nowennę Pompejańską i tak się składa, że zaczęłam ją odmiawiać, gdy było w Kościele wspomnienie liturgiczne Świetej Faustyny. Ja o tym zapomniałam, że jest w tym dniu wspominana Św. Faustyna choć codziennie przy Koronce do...
Read More

Rekolekcje w Czernej

Kochani, trwają już od wczoraj rekolekcje wokół nowenny pompejanskiej i rozanca w walce duchowej. Odbywają się one w Czernej, zwanej polską gorą karmel. Dziś o 11 odbyła się msza św., nabozenstwo majowe oraz przyjęcie szkaplerza.
Niestety, redakcja Królowej Rozanca nie mogła uczestniczyć w rekolekcjach, ale udało się nam przyjechać na ten krótki czas i chwilę poorozmawiac. Zachecilem, aby ktoś z uczestników napisał dla nas krótką relację.

Planujemy kolejne rekolekcje w pazdzierniku w miesiącu rozanca. Może w Gietrzwaldzie? Co o tym myślicie? A poki co wszystkich was zapraszam do modlitwy za tych, którzy uczestniczą w rekolekcjach, aby Pan w tym czasie kierował ich myślami i natchnieniami, a Matka Boża inspirowala do podejmowania rozancowych działań.

image

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Rekolekcje w Czernej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Piękne miejsce…

Monika
Gość
Monika

Tak w Gietrzwałdzie ,cudne miejsce , a do tego wiele osób miało by bliżej 🙂

Grażyna Bieda
Gość
Grażyna Bieda

Dziękuję Bogu i Maryi że mogłam uczestniczyć w rekolekcjach i już czekam na następne, pozdrawiam wszystkich których tam poznałam, jesteście wspaniali… Z Bogiem:)

Beata
Gość

Pozdrawiam wszystkich uczestników rekolekcji w Czernej. Doświadczenie opieki i miłości Matki Bożej , które czułam we wspólnej modlitwie, eucharystii i rozmowach z Wami , zostanie ze mną już przez całe życie. Polecam Was Najświętszej Panience w moich modlitwach, a o. Krzysztofowi życzę obfitości darów Ducha Św. w jego dalszej posłudze duszpasterskiej. Do zobaczenia na następnych rekolekcjach. Szczęść Boże.

krystyna
Gość
krystyna
Pragnę podzielić się moimi przemyśleniami – tymi jeszcze nie poukładanymi, świeżymi. Od dnia, w którym otrzymałam zaproszenie, czułam, ze muszę do Czernej pojechać, choć miałam pewne obawy bo nie uczestniczyłam w wyjazdowych spotkaniach, jechałam sama, dojazd trudny itp. Ale dotarłam, byłam dwie doby w „innym świecie” mądrych, rozmodlonych ,poszukujących ludzi, czasu biegnącego inaczej – bardziej wartościowo, w którym była modlitwa, nauka, krótkie chwile wzbogacających pogaduszek no i cudowna Eucharystia przeżywana przez wszystkich na pewno głębiej. Nikt nie wstydził się łez wzruszenia, bo Pan jest tuż, nikt nie liczył czasu – mogła trwać i trwać, a wydawało się ,że to tylko… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?