Paulina: Nie wiem jak mam dziękować

Moje świadectwo będzie krótkie 🙂 obecnie odmawiam 4 nowennę w intencji powrotu do zdrowia bardzo bliskiej mi osoby , łaski tej jeszcze nie otrzymałam , ale wiem ,że wszystko w swoim czasie bowiem wyniki ostatnio już się poprawiły .

Powodem dla którego chciałabym złożyć to świadectwo jest cud jaki mnie spotkał , mianowicie nie prosząc dostałam świetną pracę związaną z moim kierunkiem studiów (jeszcze studiuję) na świetnych warunkach w świetnym miejscu . Wiem ,że to nie jest przypadek . Po prostu to wiem 
Nie wiem jak mam Panu Bogu Mateńce , Panu Jezusowi i wszystkim świętym którzy się za mną wstawiają dziękować. Mało tego czuje ogromną opiekę i więź . To jest cudowne.
Mam nadzieję ,że następne moje świadectwo to będzie świadectwo tej łaski której z całego serduszka potrzebuje i pragne.
Kochani, módlcie się ufajcie i wierzcie .

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

2 myśli na temat „Paulina: Nie wiem jak mam dziękować

  1. Warto czasem zrezygnować z własnych intencji i pomodlić się w cudzej. Im więcej modlimy się za innych tym więcej sami dostajemy.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!