DOMINIKA: Uwolnienie z relacji

Dziękuje Maryjo za uwolnienie z tej relacji i pokój w sercu!
Przeczytaj całość

Beata: Otrzymane Łaski

wierze ,ze Matka Boza mnie wyslucha.Dlatego polecam Wam wszystkim o odmawianiu tej nowenny,pomimo,ze na niektore prosby trzeba czekac dluzej a .Matka Boza wyslucha.
Przeczytaj całość

Barbara: świadectwo otrzymanych łask

Wnuk urodził się zdrowy, a komplikacje zdrowotne córki minęły bezpowrotnie. Druga nowennę odmawiałam w intencji syna prosząc o prace dla niego i ta prośba została wysłuchana.
Przeczytaj całość

Joanna: Nasza Mama nas słucha i kocha nas…

Pora i na mnie dotrzymać słowa danego Matce Bożej za spełnienie mojej prośby dotyczacej pracy za granicą mojego syna. Kochana Mama wysłuchała mojej modlitwy i już w części błagalnej otoczyła opieką mojego syna, zaczęły się w jego życiu w obcym kraju dziać rzeczy niesamowite :-), nie mogłam uwierzyć, bo tak...
Przeczytaj całość

Gosia: wierzę!

Informacje o Nowennie Pompejańskiej znalazłam przez przypadek po powrocie z wizyty u św. Antoniego w Padwie. To byl 1 lipca... Od 2 lipca zaczęłam odmawiać Nowennę... Czasami było bardzo ciężko, nawał pracy, zmęczenie... Odmawianie nowenny sprawiło że się odprężałam i często w trakcie zasypiałam i kończyłam rano... Wytrwałam... Powinnam skonczyć...
Przeczytaj całość

Paulina: Nie wiem jak mam dziękować

Moje świadectwo będzie krótkie 🙂 obecnie odmawiam 4 nowennę w intencji powrotu do zdrowia bardzo bliskiej mi osoby , łaski tej jeszcze nie otrzymałam , ale wiem ,że wszystko w swoim czasie bowiem wyniki ostatnio już się poprawiły .

Powodem dla którego chciałabym złożyć to świadectwo jest cud jaki mnie spotkał , mianowicie nie prosząc dostałam świetną pracę związaną z moim kierunkiem studiów (jeszcze studiuję) na świetnych warunkach w świetnym miejscu . Wiem ,że to nie jest przypadek . Po prostu to wiem 
Nie wiem jak mam Panu Bogu Mateńce , Panu Jezusowi i wszystkim świętym którzy się za mną wstawiają dziękować. Mało tego czuje ogromną opiekę i więź . To jest cudowne.
Mam nadzieję ,że następne moje świadectwo to będzie świadectwo tej łaski której z całego serduszka potrzebuje i pragne.
Kochani, módlcie się ufajcie i wierzcie .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Paulina: Nie wiem jak mam dziękować"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
zdravko
Gość
zdravko

Warto czasem zrezygnować z własnych intencji i pomodlić się w cudzej. Im więcej modlimy się za innych tym więcej sami dostajemy.

Inoco
Gość

A ja modliłam się za innych i za siebie o pracę i nic

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!