Anna: Różaniec stał się moim chlebem powszednim

Witam, w swoim życiu odmowilam kilka Nowenn Pompejanskich, w pierwszej modliłam się o zdrowie i spokojna starość dla mnie i mojego męża... Miałam swoje problemy zdrowotne, które w tej chwili znikły... Wierzę... MATKA Boska... W drugiej modliłam się o szczęście, wtedy nie potrafiłam zdefiniować tego słowa, miałam wszystko, wszystko co materialne, a szczęśliwa nie byłam...
Read More

Anonim: Udało się

O nowennie dowiedziałam się po prostu z Internetu. Po prawie dwuletnim związku z chłopakiem, któregoś dnia stwierdził że jedank nie jest pewien czy jestem ta właściwa osobą. Załamałam się i zaczęłam szukać modlitwy o cud, wiedziałam że tylko to pomoże. Zaczęłam odmawiać swoją pierwszą nowennę. Na początku nie było latwo, byłam przekonana, że nie dam rady, że nie powinnam Panu Bogu zawracać głowy moja sprawą ale uwierzyłam, że moja sprawa dla Niego jest tak samo ważna jak innych.
Read More

Ewelina: Walka o duszę ukochanego mężczyzny.

Trochę się boję co to będzie ale „Jezu, ufam Tobie. Ty się tym zajmij!”
Read More

Monika: Nowenna odmieniła moje życie

W listopadzie ubiegłego roku zaszłam w ciąże było to od razu po ślubie, byłam bardzo zadowolona,że za niedługo zostanę mamą, życie nagle wydawało się jeszcze piękniejsze. Lecz niestety w lutym okazało się,że dziecko nie rozwija się prawidłowo i przestało bić serduszko, świat nagle się dla mnie zawalił... Mąż przestał o...
Read More

Elżbieta: Otrzymalismy ,łaski o których nie marzyliśmy

jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na ziemi
Read More

Paulina: Nie wiem jak mam dziękować

Moje świadectwo będzie krótkie 🙂 obecnie odmawiam 4 nowennę w intencji powrotu do zdrowia bardzo bliskiej mi osoby , łaski tej jeszcze nie otrzymałam , ale wiem ,że wszystko w swoim czasie bowiem wyniki ostatnio już się poprawiły .

Powodem dla którego chciałabym złożyć to świadectwo jest cud jaki mnie spotkał , mianowicie nie prosząc dostałam świetną pracę związaną z moim kierunkiem studiów (jeszcze studiuję) na świetnych warunkach w świetnym miejscu . Wiem ,że to nie jest przypadek . Po prostu to wiem 
Nie wiem jak mam Panu Bogu Mateńce , Panu Jezusowi i wszystkim świętym którzy się za mną wstawiają dziękować. Mało tego czuje ogromną opiekę i więź . To jest cudowne.
Mam nadzieję ,że następne moje świadectwo to będzie świadectwo tej łaski której z całego serduszka potrzebuje i pragne.
Kochani, módlcie się ufajcie i wierzcie .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Paulina: Nie wiem jak mam dziękować"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
zdravko
Gość
zdravko

Warto czasem zrezygnować z własnych intencji i pomodlić się w cudzej. Im więcej modlimy się za innych tym więcej sami dostajemy.

Inoco
Gość

A ja modliłam się za innych i za siebie o pracę i nic

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?