Konrad: Moja córka jest zdrowa

Gdy moja córka miała trzy lata zdiagnozowano u niej chorobę Leśniowskiego – Crona. Córka ma teraz 11 lat, cały ten czas modliłem się o jej uzdrowienie, choroba była w remisji ale cały czas wykrywano ślady tlącej się choroby. Jednym z objawów był bardzo wysoki poziom kalprotektyny (to takie białko) u zdrowych ludzi poziom ten nie przekracza 50 jednostek.
Read More

Izabela: Życie bez Boga jest świadomym utrudnianiem sobie go!

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica! Witam wszystkich, to moje trzecie już świadectwo, nie będę Ich przytaczać. To będzie jednak długie.
Read More

ela: wyproszona ciąża

nowenne zakonczylam w styczniu prosilam Matke Przenajswiedsza o laske maciezynstwa. Rok temu poronilam w 20 tygodniu ciazy . Jestem mezatka 8 lat staralismy sie z mezem o dziecko zaraz po slubie ale w ciaze nie zachodzilam . Zaczely sie wizyty u lekarza ale zadnego efektu nie bylo. Przeczytaj ela: wyproszona...
Read More

Ela: Nie lękajcie się, otwórzcie drzwi Chrystusowi i Matce Bożej

Kochani Matka Boża nas zawsze słyszy, prawie 2 lata temu rozstałam się z chłopakiem, po rozstaniu zaczęłam się modlić nowenną pompejańska we własnej intencji Matka Boża mnie wysłuchała i udzieliła mi tej łaski o którą prosiłam i to aż w nadmiarze. Modliłam się dalej w różnych intencjach mojej rodziny, tak się też stało że moja mama, również zaczęła się modlić nowenna pompejańska, w naszym domu zaczęło się dziać lepiej, ojciec się mniej awanturował, pije nadal ale jest spokojniejszy i sam widzi jaki ma problem z alkoholem, w domu jest teraz więcej spokoju, miłości i różne sprawy się układają lepiej a to wszystko za sprawą Matki Bożej, której z całego serca dziękuję za opiekę i miłość jaką nas darzy.
Read More

Dorota: Uwolnienie od wszelkiego złego

Uwolnienie od wszelkiego złego tak brzmiała moja prośba w trakcie odmawiania drugiej mojej novenny. Byłam zaręczona i w trakcie odmawiania tej nowvenny mój narzeczony mnie denerwował
Read More

Ola: świadectwo o uzyskanej łasce

O nowennie dowiedziałam się od brata. Zaczęłam ją odmawiać w czerwcu zeszłego roku ponieważ bardzo źle działo się w firmie mojego taty. Groziło jej bankructwo. Intencja była taka żebyśmy zostali wyratowani od upadku firmy. To było bardzo ważne dla mojej rodziny bo to firma rodzinna prowadzona przez wiele lat. Sytuacja była naprawdę trudna i w trakcie odmawiania nawet się pogorszyła.

I w pewnym momencie, jeszcze przed zakończeniem, pojawił się ktoś kto chciał kupić firmę. Transakcja się powiodła.
Może to dziwne, ale wszystko zadział się tak szybko. Potem modliłam się także w intencji znalezienia pracy dla siebie i chyba nie muszę mówić, że również zostałam wysłuchana.
Przedziwna jest rzecz że w trakcie odmawiania czuje się spokój i jakieś takie przekonanie, że będzie dobrze. Nie że na pewno otrzymam łaskę, ale że będzie dobrze.
To naprawdę niesamowita modlitwa!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Ola: świadectwo o uzyskanej łasce"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Użytkownik

Cudownie to ujęłaś! „Nie że na pewno otrzymam łaskę, ale że będzie dobrze”

Anna
Gość

Tak to prawda. Tak to zawsze się odczuwa w ten sposób. Ja modlę się Nowenną Pompejańską już od ponad 1,5 roku i za każdym razem w innej intencji. Gdy mija kilka dni modlitwy czuję pokój i ufność, że jeśli taka jest Wola Boża to intencja zostanie wysłuchana ale ma się wówczas przekonanie, że Bóg wybierze najwłaściwszy moment na jej spełnienie.

Czesia
Gość
Czesia

Ja mam to samo w czasie odmawiania kolejnej Nowenny, „że będzie dobrze” w sytuacjach beznadziejnych i jest później „wszystko dobrze”. Sprawy tak się ugładza i poskładają, że nie może być inaczej jak tylko dobrze. Maryja nie zostawia w potrzebie dzieci swoich. Ufajmy bezgranicznie! Zawsze obdarza łaskami szczerze proszących. Chwała ci Maryjo!

Tomek P.
Gość
Tomek P.
Wiecie, to jest niesamowite, ale ja mam tak samo. Nasza sytuacja finansowa od wielu miesięcy była bardzo niepokojąca. Pomimo swiadomosci wszelkich zagrożeń odmawianie Nowenny przynosi wyraźną ulgę, wzrost nadziei, spadek niepokoju i szansę na przyszłość. Kiedy zostaliśmy już z 200 złotymi pożyczonymi od znajomych przyszedł ratunek. Tego dnia zjawił się kupiec i dał nam ogromny zadatek na działkę, którą od dłuższego czasu usiłowaliśmy sprzedać. Tego dnia wziąłem wolne z pracy aby coś załatwić i tego dnia zjawił się potencalny kupiec, bez uprzedzenia. Uzyskaliśmy cenę wyższą niż tą której oczekiwaliśmy. Matko Boża Pompejańska bardzo dziękujemy Ci za twoją troskę!!! 🙂 <3… Czytaj więcej »
st
Gość

A ja dalej czekam odmawiając trzecią już nowennę. Jak na razie jako tako przędę ALE za dwa tygodnie jak się nic nie zmieni to będzie tragedia !!!

Janek
Gość
Brak słów aby wyrazić wdzięczność Matce Bożej i Bogu. Ja też mam za co dziękować. Początkowo wydawało mi się że nie dam rady odmówić trzech różańców codziennie. Po rozpoczęciu Nowenny samo jakoś się poukładało, odczułem pokój no i niespodzianka – w przedostatnim dniu Nowenny mail z prośba o przesłanie CV. Modliłem się w innej intencji, która też zaczęła się układać po mojej myśli. Kiedyś byłem na kazaniu na którym Ksiądz mówił o wielkiej hojności Boga np. z kilku rybek i bochenków chleba Jezus nakarmił tysiące ludzi a pozostało jeszcze 12 koszy ułomków. Bóg jest hojniejszy niż nam się wydaje. Jemu… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?