Ewa: Wiele łask

Nowenną Pompejańską modliłam się już wielokrotnie. Nadal mam wiele intencji, więc pewnie będzie ich jeszcze sporo. Wiele łask w tytule oznacza otrzymanie naprawdę wiele łask dla siebie i rodziny. Między innymi uzdrowienia dwóch osób z choroby nowotworowej, złagodzenie w dużym stopniu choroby psychicznej, ustąpienie samoistne narośli podskórnych bez interwencji lekarzaPrzeczytaj...
Przeczytaj całość

Joasia: Oby do męża doprowadził mnie Pan Jezus, a nie „ślepy los”

Chciałabym podzielić się świadectwem związanym z Nowenną Pompejańską. Zaczęłam ją odmawiać jesienią ubiegłego roku, kiedy rozpadło się moje małżeństwo, a w domu moich Rodziców też nie działo się dobrze.
Przeczytaj całość

Aleksandra: VI świadectwo, które wciąż daje nadzieje…

Po raz VI udało mi się zakończyć NP. Jej moc jest wprost niesamowita. Codziennie odmawiam modlitwę do Najświętszej Maryi Panny, dzięki której mój dzień staje się lepszy. Wiele próśb zostało już wysłuchanych przez Maryję choć moje życie nie do końca potoczyło się tak jak planowałam to mimo wszystko Maryja stwarza takie sytuacje, które są dla mnie najlepsze i wiem, że zawsze jest przy mnie. Dziękuję Ci Mateczko Najświętsza za dar miłości, o którą modliłam się gorliwie do Ciebie. Za to, że na Mojej drodze postawiłeś Adama, który naprawdę jest dla mnie bardzo ważną osobą w życiu i że nasza miłość rozwija się bardzo powoli.
Przeczytaj całość

Ania: powiem i moje świadectwo!

żyję w związku z rozwodnikiem i mamy dziecko, przez to moi rodzice odwrócili sie ode mnie. Zawsze byłam bardzo wierząca i moja Śp. babcia nauczyła mnie wielu. Cud nie dotyczy mnie a mojego brata. Jest alkoholikiem, młody człowiek. Zona z dziećmi chciała od niego odejść, chcieli go zwolnic z pracy,...
Przeczytaj całość

Wioleta: zdrowie w rękach Maryi

To moje pierwsze świadectwo,chociaż jeszcze odmawiam część dziękczynna. Odkad urodzilam córkę, pochłonięta obowiązkami jako żona o matka,przestalam chodzic do Kościoła . Niby wierzylam w Boga,ale nie dbalam o sakramenty. I stalo sie. Dopadla mnie nerwica,zaburzenia depresyjne.Poczułam ,ze tylko Bóg jest w stanie mi pomóc.Nie wiedzialam jednak jak zacząć,więc zaczelam od Spowiedzi Św. Spowiedź dala mi ogromną potrzebę zaufania Maryji. Bałam sie jednak i watpilam czy dam rade odmawiać Różaniec.
Przeczytaj całość

Msza w Sanktuarium w Pompejach – 15 maja 2014

Obejrzyj u nas poranną Mszę w sanktuarium w Pompejach!

A tutaj obejrzysz transmisję na żywo!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!