Mirosława: Będę odmawiać Nowennę Pompejańską,bo to cudowna modlitwa

Jestem w trakcie odmawiania 3 Nowenny Pompejańskiej.Mogę całym sercem potwierdzić to co piszą inni.To wspaniała modlitwa,modlitwa ,która zsyła na człowieka deszcz łask.Modlę się w intencji moich córek,które pogubiły się w życiu.Widzę że każdy dzień mojej modlitwy to kolejny cud.Otrzymałam nawet takie łaski o które nie prosiłam,bo i przyznano mi rentę.

Zachorowałam i spotkałam życzliwych ludzi ,miałam szybko operację.A moje córki,dla najmłodszej nie wyprosiłam co prawda przemiany,ale ufam ze któregoś dnia ,to wyproszę,średnia córka już mówi że planują ślub kościelny.Napiszę jeszcze że w trakcie odmawiania każda z moich córek znalazła pracę.Dziękuję Ci Królowo Różańca Świętego za wszystkie łaski.Będę dalej odmawiać Nowennę Pompejańską,bo to cudowna modlitwa.

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!