Maria: Chwała Panu i Najświętszej Maryji Pannie

Nowennę Pompejańską znalazłam w internacie gdy szukałam pomocy. Za sprawa pewnego problemu nie spałam po kilka dni,nie jadłam. Wszystkie grzechy ,złe rzeczy które zrobiłam wróciły i dręczyły moje sumienie ze zdwojoną siłą. Dochodziło do tego ,że myślałam o najgorszym a w domu mam dwójkę dzieci i męża. Teraz wiem,że "zły" karmił się mną jak tylko mógł.
Read More

Dorota: Lekarz był w szoku

Moja mama choruje na amd - nieuleczalna chorobę oczu prowadząca do całkowitej ślepoty. Nie można jej wyleczyć, można tylko zapobiegać pogorszeniu. W zeszłym roku odmówiłam Nowennę w intencji mamy, aby nie straciła wzroku, co byłoby prawdziwa tragedia.. dzis badanie kontrolne wykazało...poprawę ! Lekarz był w szoku, bo to się podobno nie zdarza, albo zdarza bardzo rzadko, a ja wiem, ze zawdzięczamy to Matce Bożej. DZIĘKUJE !
Read More

Monika: Zmieniła mnie modlitwa

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od swojej psychoterapełtki,nie czekałam tego samego dnia pobrałam aplikacje i zaczęłam się modlić o uratowanie małżeństwa i o nawrócenie męża.Zaczęły dziać się dziwnie rzeczy po tygodniu dostałam pozew rozwodowy(mój mąż miał kochankę do której nie chciał się przyznać.Nikt mi nie wierzył,że to co mówię jest prawdą,choć miałam wiele dowodów,bilingi,anonimy które wysłała mi kochanka męża.
Read More

Alicja: modlitwa o miłość

Mam 16 lat. W wakacje poznałam chłopaka, którego bardzo pokochałam. Wiem, ze może się to wydawać śmieszne z racji na mój wiek, ale jak na możliwości dotychczas poznane to miłość, którą go kocham jest bezkonkurencyjna. Chłopak zostawił mnie pół roku temu. Od tego czasu miał już dwie dziewczyny. Nie odzywał...
Read More

Wanda: niedobra miłość

Maryja wysłuchała mojej prośby,uwolniła mego syna od nie wlaściwej kobiety,dosłownie w ostatnim dniu nowenny,kiedy odmawiałam nowennę byłam bardzo szczęsliwa.Dziękuję Ci Maryjo,teraz też odmawiam w kolejnej nowennie i wierzę że mnie wysłucha.Zchęcam inne osoby ,naprawdę to są naoczne cuda.
Read More

Marzena: Świadectwo znalezienia pracy przez siostrę

W styczniu ubiegłego roku moja siostra straciła pracę. Poprzedzało to parę miesięcy stresu i łez, ponieważ w wyniku restrukturyzacji w firmie zmieniła stanowisko i nowe szefostwo nie było mówiąc delikatnie w porządku. Została zawalona pracą i musiała zostawać po godzinach, do tego psychiczny terror, krótko mówiąc piekło. Chwyciłam za różaniec i odmówiłam Nowennę Pompejańską w intencji poprawy sytuacji w pracy, chodziło mi o zmianę atmosfery, przemianę serc szefostwa. Mniej więcej po 2-3 miesiącach od jej zakończenia siostra dostała wypowiedzenie. Była załamana, ponieważ jest singlem i ma kredyt na mieszkanie. Praktycznie nie wychodziła z łóżka i płakała. Nie wiedziałam jak jej pomóc, próbowałam dodać jej otuchy, pocieszyć ale tylko jeszcze bardziej się denerwowała. Więc znowu chwyciłam za różaniec, dokładnie 4 lutego zaczęłam kolejną Nowennę Pompejańską w intencji siostry tym razem o znalezienie przez nią nowej pracy. Skończyłam ją pod koniec marca, miesiąc później pojawiła się fajna oferta, po wysłanym przez siostrę CV została zaproszona na rozmowę i 13 maja ( Święto Matki Boskiej Fatimskiej) otrzymała telefon z informacją, że została przyjęta. Od tamtej pory odmówiłam już chyba sześć Nowenn Pompejański- o pracę dla mnie, liczę że Mateńka mnie nie zostawi i wysłucha, choć buntuję się, że to tak długo trwa, ale w końcu „nigdy jeszcze nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich, z Różańcem Twoim, pomocy Twojej wzywający, miał być przez Ciebie opuszczony.” Jeśli mogę to gorąco błagam wszystkich czytających to świadectwo choć o zdrowaśkę za mnie, ponieważ już rok jestem bez pracy i tylko szturm nieba może mi pomóc.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "Marzena: Świadectwo znalezienia pracy przez siostrę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Beata
Gość

Marzenko ! Pomodlę sie za Ciebie, bo jestem w podobnej sytuacji. Czekam na wypowiedzenie,które kadrowa już zredagowała dla mnie, ale modlę się nadal.Jutro zaczynam część błagalną.Pozdrawiam wszystkich poszukujących pracy – oczywiście z pamięcią modlitewną.

Marzena
Gość
Marzena

Dziękuję, ja również pomodlę się dzisiaj za Ciebie, głowa do góry, Mateczka nas nie zostawi 🙂

Zofia
Użytkownik

Pomodliłam się. 🙂 Wszystkiego dobrego życzę.

Czesia
Gość
Czesia

Odmawiajcie wraz z Nowenną Pompejańską Koronkę do Miłosierdzia Bożego, wiem co mówię i zobaczycie, jakie łaski Boże na was spłyną……Normalnie dzieją się cuda…..

Marzena
Gość
Marzena

Ja odmawiam NP. Koronkę, Nowennę do Św. Józefa, tajemnicę szczęścia i nic, jakby niebo nie słuchało mnie, widać inny dla mnie plam mają

Czesia
Gość
Czesia

Za nas wszystkich, codziennie odmawiam 10 Zdrowaś. Mario. Była taka sugestia na forum, ja się zdeklarowałam i tak trzymam….Módlmy się za siebie nawzajem….

Krystyna
Gość
Krystyna

Proszę o pomoc w modlitwie, ponieważ córka od dwóch lat stara się o pracę i nic.. Modliłam sie dwa razy NP w jej intencji i nic… Zachęcam córkę do modlitwy NP ale odrzuca , podaję jej swiadectwa , które tutaj na forum się pojawiają – nie przyjmuje i burzy się nie chce słuchac., natomiast prześladuje mnie w ten sposób – co ma robic , – znajdż mi pracę itd. Będę się modliłla za nas wszystkich na forum.

Marzena
Gość
Marzena
Pani Krystyno, Proszę pamiętać, że „nigdy jeszcze nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich, z Różańcem Twoim, pomocy Twojej wzywający, miał być przez Ciebie opuszczony”- doskonale wiem jak trudno wymawia się słowa tej modlitwy kiedy brakuje już sił i nadziei, ale powtarzam sobie, że we wszystkim jest jakiś plan. Ja za moją siostrę odmówiłam jedną NP i znalazła pracę, za siebie kończę odmawiać 6 i cisza, ale to musi się odmienić, Wierzę, że i Pani wymodli dla córki pracę a i przy okazji przemianę Jej serca, szkoda że Ona neguje tę modlitwę w tej chwili. Ale mimo wszystko ją rozumiem,… Czytaj więcej »
Asia
Gość

Zdrowaś Mario, łaski pełna, Pan z tobą, błogosławiona Tyś między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego Jezus. Święta Mario, Matko Boża módl się za nami grzesznymi, teraz i w godzinę śmierci naszej amen. Proszę o pracę dla Marzeny.

Hanka
Gość

JEZU UFAM TOBIE
proszę o pracę dla Marzeny

Obrazki z nowenną pompejańską?