Grazyna: Łaska spokoju

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Modliłam się Nowenną Pompejańską w intencji mojego syna.Nie do konca zostalam wysluchana, ale wierze z calego serca ze Pan Bog mi pomoze, w taki sposob , jaki on uwaza za sluszny.W czasie odmawiania Nowenny otrzymalam tak wiele Lask o ktore nie prosilam .<
Read More

Barbara: Maryja wysłuchała mojej prośby

Modliłam się do Matki Bożej Pompejańskiej o pojednanie moich dzieci. Odmówiłam pierwszą nowennę, później drugą. Nie traciłam wiary i zaczęłam odmawiać kolejny różaniec pompejański, wiedząc, że Najświętsza Panienka mnie kiedyś wysłucha! Tak też się stało. Ostatniego dnia nowenny moje dzieci pogodziły się, a był to dzień moich urodzin! Moja radość była ogromna. Dziękuję Matce Bożej z Pompejów, że wysłuchała mojej prośby.Nadal odmawiam nowennę i wszystkich do tego zachęcam. Z nowenną życie jest o wiele piękniejsze i lepsze!
Read More

Natalia: uzdrowienie córki z padaczki

Z dnia na dzień napady same ustały. Nowennę zakończyłam, a po padaczce nie ma śladu. Gdy ostatnio oglądałam filmy z córką, nagrywane na prośbę lekarza (pomocne w diagnozie), nie mogłam wyjść z podziwu. Wszystko ustało... Napady zostały tylko na filmikach!
Read More

Agnieszka: Zaufajcie Bogu przez Najświętszą Panienkę – to najlepsze co można zrobić

Wszystko zaczęło się w 2013 roku ... Byłam chora na HCV , rozpoczęłam długo oczekiwane leczenie , całkowicie przestałam pracować bo po prostu nie byłam w stanie . Mieliśmy z mężem na utrzymaniu 4 dzieci - dwóch studentów i dwa maluchy ( 4 i 6 lat ) - tak nas hojnie Pan Bóg obdarował : ) i oczywiście długi . Mężowi nie starczało na spłatę zobowiązań a co dopiero na życie . Bywało , że miałam na dzienne zakupy 5 zł. i coś musiałam wykombinować dla nas na obiad ... A jednak nikt nie głodował ...
Read More

Monika: Nareszcie wszystko się poukłada

Na nowenne pompejanska trafilam w internecie. Zaczelam ja odmawiac bo nie ukladalo mi sie z chlopakiem na ktorym zaczelo mi zalezec. Na samym poczatku nie myslalam ze bedzie dla mnie tak wazny rozstawalismy sie dwa razy w przeciagu pol roku on nie wiedzial czy chce zwiazku chcac ratowac to co zbudowalismy zaczelam sie modlic o to zeby mnie pokochal I przestal pic z kolegami. Bylo ciezko koledzy go wyciagali na imprezy on olewal moja osobe
Read More

Maria: modlitwa o zdrowie córki

Witajcie!
Zgodnie z obietnicą Matce Najświętszej składam świadectwo łaski otrzymanej za Jej pośrednictwem. W lutym tego roku dowiedzieliśmy się o problemach z tarczycą naszej córki. Zaskoczenie, trochę strachu przed nieznanym. Wtedy po raz pierwszy pomyślałam o nowennie pompejańskiej, o istnieniu której usłyszałam kilka miesięcy wcześniej przy okazji poważnej choroby naszej przyjaciółki (odmawiał ją za jej zdrowie jej brat i dziewczyna pokonała chorobę nowotworową!!!)

Trochę miałam wątpliwości co to tego, czy wytrwam, bo niekiedy miałam problem z odmówieniem jednej cząstki różańca, a co dopiero całego! Jadnak chęć wyproszenia zdrowia dla dziecka była silniejsza, a poza tym zawierzyłam samą modlitwę Maryi, nie nastawiając się na nic – jak wytrwam, będzie dobrze, jak nie – to i tak każdy odmówiony różaniec przynosi jakieś dobro.
Tak nastawiona rozpoczęłam modlitwę. Czasem było ciężko, jednak sama była zaskoczona tym, jak potrafię zorganizować sobie czas w ciągu dnia, by znaleźć chwilę na odmawianie różańca. Nie raz budziłam się w środku nocy i już wtedy zaczynałam pierwszą cząstkę. Czasami odmawiałam całą część na raz, czasami po dwa, trzy dziesiątki. Ale wytrwałam – do ostatniego dnia – i to już jest dla mnie wielką łaską.
A co do intencji – właściwie działanie Opatrzności rozpoczęło się już przed odmawianiem modlitwy. Nie wiedziałam, zanim nie zaczęłam szukać, jak ciężko dostać się do dobrego endokrynologa. Wiele telefonów, pytanie znajomych. Wreszcie kontakt na profesora, do którego podobno ciężko się dostać. Jeden telefon i wizyta za 10 dni!
Nie będę się rozpisywać w szczegółach co i jak, ale dokładnie w ostatni dzień części błagalnej przyszła wiadomość, że poziom hormonu spadł do dolnego poziomu normy, poprawiło się samopoczucie dziecka i wszystko zmierza ku dobremu.
Wiedziałam, że to działanie Maryi.
Dziękuję Ci Matko!!!
I jeszcze jedno – kiedy ktoś już zacznie odmawianie różańca, potem rzeczywiście trudno przestać – choćby jedną cząstkę, choćby parę dziesiątków…

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Maria: modlitwa o zdrowie córki"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
agata
Gość
To prawda ta modlitwa „uzależnia” 🙂 Ja odmawiam od listopada robiłam tylko 1 dzień przerwy między Nowennami. 1 odmawiałam za uzdrowienie mojej mamy z marskości wątroby – pod koniec części dziękczynnej mama dostała telefon że jest dla niej wątroba do przeszczepu po 2 tyg. jedynie wpisania na listę biorców. Mama cieszy sie w tej chwili zdrowiem a ja patrząc na nią widzę namacalny cud dzięki Maryi… wszystkim mówię że to nie był telefon z warszawy w sprawie przeszczepu, to był telefon z nieba 🙂 teraz odmawiam 4 Nowenne w swojej intencji i oczywiście chciałabym aby Maryja wysłuchała i tej intencji… Czytaj więcej »
Marta
Gość

Dziękuję za świadectwo, u mnie podobne problemy, dlatego Twoje słowa dają nadzieję.

Danuta
Gość
Danuta

Potwierdzam ! Ja modlę się NP już cztery lata z małymi przerwami jednio lub kilku dniowymi.Jest niezastąpiona.

Ela
Gość

To nieźle. Ja jeszcze ani jednej nie odmówiłam do końca.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?