Mamusia miała udar, jednak szybko i bez widocznych oznak doszła do siebie

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z internetu w chwili, gdy moja Mamusia przebyła udar. Jestem osobą religijną. Wierzę, że Bóg nad nami czuwa. Potrafię dostrzec pomoc Świętych i bliskich nam zmarłych. W chwili. gdy dowiedziałam się. że moja Mamusia prawdopodobnie dostała udaru czekałam na decyzję lekarzy w szpitalu i modliłam się Różańcem. Poprosiłam też kogo mogłam o modlitwę.
Read More

Ania: Podziękowanie za miłość

Po raz pierwszy odmówiłam Nowennę Pompejańską w 2014 r. Modliłam się o pokonanie mojego kompleksu, z którym od dawna się borykam. Dotąd uważałam że przez ten kompleks będę sama, gdyż nikt mnie nie pokocha taką jaką jestem. Mam niskie poczucie własnej wartości. Bardzo zależało mi na wysłuchaniu mojej prośby bo...
Read More

Dziewczyna z Trójmiasta: Walka o małżeństwo

Wychwalając niewyczerpane łaski Matki Bożej, chcę złożyć swoje świadectwo. Jestem mężatką od pięciu lat. Przed ślubem byliśmy ze sobą sześć lat. Wydawało się, że znamy się bardzo dobrze. Na mocy sakramentu małżeństwa na świat przyszedł syn. I pojawił się kryzys. Po cichu, powolutku, nie dając znać o sobie na co dzień. Przeczytaj...
Read More

Barbara: zmiany

Nowenne pompejską odmawiam po raz 3 2 wcześniejsze prośby wysłuchane......1 o remisję choroby mamy i wszystko potoczyło się b.szybko od diagnozy do operacji minął miesiąc wszystko błyskawicznie uchwycone w 1 stadium...uffff.Ale to nie wszystko oprócz tego, że wysłuchane są moje prośby to dodatkowo od czasu kiedy odmawiałam Nowenne tzn od...
Read More

Renata: Modlitwa , która odmienia życie…

Z wielką radością pragnę złożyć świadectwo po zakończeniu czwartej nowenny pompejańskiej. Ta Modlitwa zmienia życie . Wszystkie łaski , cicho i cudownie objawiające się każdego dnia trudno ubrać w słowa. Z różańcem nie będę się już rozstawać. Otrzymałam wiele łask w trudnych sytuacjach,pokój i wiarę że Najświętsza Maryja Panna czuwa nad moim życiem i sprawami , które Jej powierzam. Moje intencje zostały wysłuchane .
Read More

Marcin: Łaska spłyneła na mnie

Witam. Już wcześniej pisałem swoje świadectwo i wtedy jeszcze nie zostało spełnione lecz bardzo wierzyłem że bedzie, choć czasem towarzyszyszła mi niecheć i zwątpienie ja cały czas wierzyłem. Prosiłem Mateczkę o łaskie rodzicielstwa dla nas, pierwsza próba zakończyła się poronieniem i od tamtej pory mineły dwa lata jak sie staraliśmy. Powoli traciliśmy nadzieje że będziemy kiedyś rodzicami. Zaczołem odmawiać Nowennę i po dwóch miesiącach na naszą trzecią rocznice ślubu dowiedzieliśmy się że żona jest w ciąży. Choć to dopiero początek wierzę żę Najświętrza Pani zaopiekuje sie naszym skarbem od pierwszej chwili poczęcia. Cieszę sie bardzo i nie mogę się nadziękować za tą wspaniałą łaskę.
Odmówiłem też Nowennę za moją siostrę, która też już czwarty rok stara się o dziecko i wiem że im sie uda bo Najświetrza Pani czuwa nad nami i obdarza nas łaskami nawet gdy wydaje nam się że już wszyscy o nas zapomnieli.
Teraz odmawiam juz trzecią Nowenne i czuje że bede odmawiał ją już do końca życia.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
MarcinzofiaOliwia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Oliwia
Gość
Oliwia

Marcin zazdroszczę Twojej żonie że ma tak cudownego męża 😉 naprawdę mało teraz rodzinnych i wierzących mężczyzn, więc szacunek dla Ciebie 🙂
I dziękuję za to świadectwo, bo gdy upadam w wierze, że zostanę wysłuchana, takie świadectwa jak Twoje dodają nadziei, której tak bardzo potrzebuję.
Chwała Matce Bożej, dla której nie ma spraw beznadziejnych! I gratuluję, bardzo lubię dzieci, rodzicielstwo to prawdziwy skarb i łaska Boża, choć jej nie zaznałam to mam okazję opiekować się dziećmi mojej siostry i wiem, że uśmiech dziecka działa cuda- rozpromienia każdy pochmurny dzień.

zofia
Gość
zofia

Gratulacje.Ciekawa jestem jak długo trzeba się modlić,żeby wyprosić u Boga takiego męża jak Marcin.Życzę szczęśliwego rozwiązania i dużo radości z dzidziusia.

Marcin
Gość
Marcin

Długo do tego dorastalem. Lecz Miłość Mateczki przyciągnęła mnie do Jej Serca tak mocno ze juz nie umiem inaczej żyć. Modlitwa daje mi spokój pomimo wielu problemów wiem ze wszystko się ułoży. AVE MARYJA

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!