Barbara: Wiedziałam, że będę wysłuchana

Niech będzie Bóg uwielbiony.Pragnę dać świadectwo z odmówionej i wysłuchanej nowenny.Moja wnuczka zachorowała na uporczywe biegunki, przeszła wszystkie badania jakie moźliwe, włącznie z gastroskopią i kolonoskopią , wielokrotne pobyty w klinikach (mieszkają w Hamburgu) trwało to około trzech miesięcy
Przeczytaj całość

Anna: Nie poddawajcie się i wierzcie

Szczęść Boże. Chciałam złożyć swoje świadectwo. Od roku z mężem staralilismy się o dziecko,ale niestety nie wychodziło straciłam nadzieję i przypomniałam sobie o nowennie, zaczęłam ją odmawiać z wielką wiarą. Miałam przeczucie że muszę się modlić, że bez tego nie damy rady.
Przeczytaj całość

Maja: Cały czas mieliśmy pod górkę..

,,Miłosierdzie Boże może sprawić, że zakwitnie nawet najbardziej jałowa ziemia" Moje świadectwo piszę ku pokrzepieniu serc, aby głosić chwałę Bożą i Jego miłosierdzie.
Przeczytaj całość

Iwona: Cudowne wyprowadzenie z ciężkiej życiowej sytuacji

Chciałam zaświadczyć o cudach Matki Bożej Pompejańskiej. W kwietniu 2013 roku mąż odszedł od nas ode mnie i dzieci. Jednocześnie zaczynałam się dowiadywać o problemach finansowych i długach męża, o kolejnych kobietach, hotelach. Była to chyba już 4 wyprowadzka męża. Zostałam sama z wspólnym kredytem hipotecznym, 2 dzieci, mężem którego...
Przeczytaj całość

Bogumiła: Nowenną Pompejańską modlę się już któryś raz

Wczoraj skończyłam właśnie Nowennę i już mi jej brakuje, będzie więc następna i bardzo mi się podoba otrzymywanie jej na maila i odliczanie dni, polecam wszystkim, bardzo pomocne jest również radio Różaniec
Przeczytaj całość

Marcin: Łaska spłyneła na mnie

Witam. Już wcześniej pisałem swoje świadectwo i wtedy jeszcze nie zostało spełnione lecz bardzo wierzyłem że bedzie, choć czasem towarzyszyszła mi niecheć i zwątpienie ja cały czas wierzyłem. Prosiłem Mateczkę o łaskie rodzicielstwa dla nas, pierwsza próba zakończyła się poronieniem i od tamtej pory mineły dwa lata jak sie staraliśmy. Powoli traciliśmy nadzieje że będziemy kiedyś rodzicami. Zaczołem odmawiać Nowennę i po dwóch miesiącach na naszą trzecią rocznice ślubu dowiedzieliśmy się że żona jest w ciąży. Choć to dopiero początek wierzę żę Najświętrza Pani zaopiekuje sie naszym skarbem od pierwszej chwili poczęcia. Cieszę sie bardzo i nie mogę się nadziękować za tą wspaniałą łaskę.
Odmówiłem też Nowennę za moją siostrę, która też już czwarty rok stara się o dziecko i wiem że im sie uda bo Najświetrza Pani czuwa nad nami i obdarza nas łaskami nawet gdy wydaje nam się że już wszyscy o nas zapomnieli.
Teraz odmawiam juz trzecią Nowenne i czuje że bede odmawiał ją już do końca życia.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Marcin: Łaska spłyneła na mnie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oliwia
Gość
Oliwia

Marcin zazdroszczę Twojej żonie że ma tak cudownego męża 😉 naprawdę mało teraz rodzinnych i wierzących mężczyzn, więc szacunek dla Ciebie 🙂
I dziękuję za to świadectwo, bo gdy upadam w wierze, że zostanę wysłuchana, takie świadectwa jak Twoje dodają nadziei, której tak bardzo potrzebuję.
Chwała Matce Bożej, dla której nie ma spraw beznadziejnych! I gratuluję, bardzo lubię dzieci, rodzicielstwo to prawdziwy skarb i łaska Boża, choć jej nie zaznałam to mam okazję opiekować się dziećmi mojej siostry i wiem, że uśmiech dziecka działa cuda- rozpromienia każdy pochmurny dzień.

zofia
Gość

Gratulacje.Ciekawa jestem jak długo trzeba się modlić,żeby wyprosić u Boga takiego męża jak Marcin.Życzę szczęśliwego rozwiązania i dużo radości z dzidziusia.

Marcin
Gość
Marcin

Długo do tego dorastalem. Lecz Miłość Mateczki przyciągnęła mnie do Jej Serca tak mocno ze juz nie umiem inaczej żyć. Modlitwa daje mi spokój pomimo wielu problemów wiem ze wszystko się ułoży. AVE MARYJA

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!