Anonim: Modlitwa o dobrego męża

Witam Wszystkich serdecznie:) Chciałabym podziękować Maryi za te wszystkie dni nowenny, za ten czas który spędziłam wspólnie z Maryją. Zauważyłam że spłynęło na mnie wiele łask : sytuacja w pracy się wyjaśniła i nie muszę martwić się że mogę ją stracić, atmosfera się oczyściła i ludzie stali się jakby życzliwi. Czuję, że Maryja się mną opiekuje i chroni mnie przed nieprzyjaciółmi.
Read More

Anna: Maryja naszą nadzieją

Jednak na początku marca 2017r. pokrzepiona i zachęcona Waszymi świadectwami, których codzienne czytanie stało się moim "nałogiem" postanowiłam rozpocząć Nowenne.
Read More

Jola: Miłość w rodzinie

Witam moi drodzy .od kilku dni zbieram się napisać o moim świadectwie. ale nie było natchnienia. Odmawiam pierwszy raz NOWENNE jestem na końcówce czesci blagalnej. Zawsze przerazalo mnie ze nie dam rady aż 54 dni modlić się ale teraz ciągnie mnie i znajduje zawsze czas. I jestem spokojna wyciszona i poznaje owoce mojej modlitwy.W mojej rodzinie nie zawsze była zgoda .
Read More

Kornelia: Moc różańca

Proszę Cię Matko Boża o pomoc w wytrwaniu
Read More

Basia: Sen o Matce Najświętszej

Witam, Mam na imię Basia, mam 28 lat. Chciałabym podzielić się z wami moim świadectwem. Nowennę pompejańską odmawiam już po raz trzeci. Drugi raz w tej samej intencji - o miłość.
Read More

malgorzatka: Dziękuje Matko Boża za tą nowennę!

witam! ja również chciałabym się podzielić moim świadectwem. O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od siostry mojego męża. Przyznam się szczerze że jakoś sceptycznie do niej podchodziłam a teraz nie mogę bez niej żyć. Pierwszy raz odmawiałam nowennę do Matki Boskiej rok temu z prośbą o pracę w Anglii i w dziewiątym dniu nowenny dostałam propozycję wyjazdu do pracy. Matka Boża wysłuchała mnie i spełniła moja prośbę ale oprócz tej łaski upragnionej otrzymałam od Niej jeszcze więcej łask.Matka Boska spełniła nawet prośbę skrywaną głęboko w moim sercu. Z całego serca DZIĘKUJE Ci moja NAJUKOCHAŃSZA MATKO POMPEJAŃSKA! Drugą nowennę odmawiałam za zdrowie pewnej osoby , ale i ja otrzymałam w tym czasie także kilka łask dla siebie! Teraz odmawiam po raz trzeci nowennę pompejańską. Nie wiem czy tym razem moja prośba zostanie spełniona ale się nie poddaję! Ufnie , cierpliwie i z poddaniem woli Bożej ,która jest niestety trudna, modlę się o łaski do Matki Bożej , bo wiem że mimo przeciwności jakie się pojawiają w trakcie odmawiania nowenny jestem wysłuchana przez Najświętszą Matkę! Dzięki tej nowennie otrzymuję mnóstwo łask ale jak również spokój i nadzieję! Dziękuje Matko Boża za tą nowennę!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?