W: Czułem wyraźnie, ze Ktoś nade mną czuwał.

Uczyłem sie niedawno do egzaminu specjalizacyjnego dla lekarzy. Jest on bardzo trudny i wymaga ogromu nauki, żeby go zdać.
Read More

Stanisław: Życie z nowenną

Szczęść Boże. Z Nowenną Pompejańską jestem związany już od kilku lat. Kiedy kończę jedną, wkrótce zaczynam kolejną. Mimo iż moja modlitwa po ludzku nie jest doskonała, czasem pokusa niedokończenia Nowenny jest ogromna, ale dzięki Bożej Łasce zawsze udaje mi się dobrnąć do końca. Mogę powiedzieć, że Mateńka zawsze pomaga mi...
Read More

Kamila: Uleczenie bólu serca-modlitwa miłością

Modlitwa pozwoliła mi otworzyć moje prawdziwe ja,modlitwa uwolnienia sprawiła,że już nie zaprzeczam swoim uczuciom nie,kryję ich,a szczerzej traktuje życie i samą siebie,choć czasem ze względu na samokrytycyzm nie jest to łatwe.
Read More

Tata: Pierwsza sobota miesiąca

W związku z pewnymi wydarzeniami, które miały miejsce w czerwcu tego roku i które dotyczyły mojej rodziny, a zwłaszcza dwuletniej córki, postanowiłem poszukać pomocy u Matki Bożej. Przeszukując internet, natknąłem się na modlitwę nie do odparcia, czyli na nowennę pompejańską. Początkowy chaos, jaki towarzyszył moim modlitwom różańcowym oraz problemy w domu i pracy nie pomagały w głębszym poznawaniu tajemnicy nowenny pompejańskiej
Read More

Beata: Pragnę głosić Cześć Twoją o Dziewico Różańca św. z Pompejów

Bo gdy Twojej pomocy wezwałam nawiedziła mnie Łaska Boża.i i Wezwałam o wsparcie mojej rodziny jako całości i jako poszczególnych osób.Wsparcie bo od lat źle się działo wśród nas.Wsparcie o prostowanie naszych ścieżek , o wzajemną miłość , szacunek , radość bycia ze sobą nawzajem.
Read More

Katarzyna: moje świadectwo nowenny pompejańskiej

Witam wszystkich czcicieli Matki Bożej Różańcowej. Pragnę i ja się podzielić swoim świadectwem pomocy uzyskanej od Mateńki i Boga Miłosiernego. O nowennie dowiedziałam się przeglądając internet i szukając modlitwy za moje chore dziecko w grudniu 2013. Oczywiście nie podjęłam jej od razu bo wydawało mi się za ciężka. W styczniu 2014 niespodziewanie zachorowała moja mama, wówczas odmówiłam w jej intencji pierwszą Nowennę Pompejańską.

Już pod koniec cz. błagalnej przyszły wyniki histopatologiczne i okazało się, że w porę trafiła do szpitala wycieli co trzeba i nie ma komórek rakowych. Wielka ulga bo już lekarze ją przygotowywali na długie leczenie chemią. W tym samym czasie zachorowała osoba, która bardzo kiedyś skrzywdziła moją rodzinę. Chciałam zacząć drugą Nowennę Pompejańską za moje dziecko, ale wewnętrzny głos cały czas mi mówił żeby się pomodlić za tą osobę. I tak druga Nowenna Pompejańska była w intencji tej osoby z tego co wiem to jest w niezłej formie i wróciła do życia zawodowego, a było ponoć bardzo źle. Teraz odmawiam w końcu  Nowennę Pompejańską w intencji mojego dziecka . Nie obyło się bez dziwnych przypadków w moim życiu jakby ktoś mieszał zwłaszcza w pracy mam wiele problemów, miałam też dziwną stłuczkę mój samochód bez żadnej rysy natomiast drugie auto cały bok skasowany, nie mogę sobie do tej pory tego wytłumaczyć. Czasem brak skupienia, złe myśli że to nie ma sensu, ale trwam nadal bo zawierzyłam mateńce wszystkie swoje problemy choć nie jest lekko przy dwójce dzieci. Odmawiam jeszcze koronkę do Bożego Miłosierdzia oraz nowennę do św. Charbela /udało mi się zdobyć wacik nasączony olejkami z Libanu/. Mam nadzieję, że i tym razem Mateńka mi pomoże na pewno dam świadectwo. Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za wasze świadectwa czytam je często i dodają mi sił do dalszej modlitwy. Niech wszystkich Błogosławi Jezus i Mateńka.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Katarzyna: moje świadectwo nowenny pompejańskiej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
aga
Gość

To piekne swiadectwo. a ja Pani zdobyla olej sw. charbela? Ja tez modle sie do niego nowenna i litania o uzdrowienie mojego dziecka. wyslalam e-mail z prosba do sanktuarium w Libanie, ale bez odpowiedzi.

Sylwia
Gość
Sylwia

Kasiu, podziwiam za odmówienie różańca za kogoś, kto kiedyś skrzywdził Twoją rodzinę. To jest niesamowity gest.
A jak zdobyłaś wacik nasączony olejkiem z Libanu?

AgnieszkaM
Gość
AgnieszkaM

ja też modlę się do św. Chabrela, Jana Pawła II, Ojca Pio i oczywiście Nowenną Pompejańską

Katarzyna
Gość
Katarzyna

w sprawie olejku św. Charbela napisałam e-maila do Libanu i dostałam odpowiedź że przekażą mój adres księdzu w Polsce który posiada olejek i rzeczywiście po tygodniu dostałam wacik nasączony olejkiem z zakonu w Krakowie – Bielany

krysia
Gość
krysia

ja rowniez odawialam nowenne w intencji syna bo stracil prace …niestety bez efektow ..mial mnostow rozmow i wszedzie mu odmawiano ….wciaz wierze …ze Mateczka mnie wyslucha …czasami mi trudno ..i miotaja mna watpliwosci ..

Ania
Gość

Piękne świadectwo Kasiu!. Nowenna i relikwie św. Charbela naprawdę działają cuda, módlcie się do tego Świętego bo naprawdę warto!

Obrazki z nowenną pompejańską?