Janina: Wymodlone zdrowie dla syna

Informacja o Nowennie pojawiła mi się na jakiejś stronie internetowej. Zaczęłam z zainteresowaniem czytać o niej i jej cudownych możliwościach, a jako,że mam syna, który jest po 2 bardzo ciężkich operacjach i 4 zabiegach, a przed nim jeszcze co najmniej 2 operacje, więc pomyślałam, że może by mu pomóc, a jedynym sposobem na pomoc z mojej strony może być tylko modlitwa.
Read More

Alicja: Moje modlitwy zostały wysłuchane, jestem zdrowa !

Już od jakiegoś czasu zbierałam się do napisania swojego świadectwa, aby podzielić się z innymi swoją radością i zachęcić do odmawiania Nowenny Pompejańskiej.
Read More

Mela – łaski poprzez nowennę

Witam! O Nowennie Pompejanskiej dowiedzialam sie ze strony Pudelka. Troche to dziwne, ale skuteczne. Wydaje mi sie, ze natknelam sie na nia w odpowiednim momencie zycia. Dlatego, ze brakowalo mi wiary, nie tylko w Opatrznosc Boza, ale takze i wiary w siebie. Kiedy zaczelam odmawiac modlitwe bylam naprawde w wielkiem...
Read More

Zofia: Mąż zdecydował się na terapię

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać w intencji trzeźwości mojego męża, który od wielu lat nadużywał alkoholu. Jak nie pił, był dobry i kochający. Jednak czasami nie wracał na noc, bo musiał się napić z kolegami. Zazwyczaj wtedy przeżywaliśmy tzw. „ciche dni” lub kłóciliśmy się, co było niedobre dla nas i dla dzieci.
Read More

Marek: Pan Bóg uleczy każdą, nawet najgłębszą ranę!

Pragę podzielić sie z Wami moim świadectem, nie mam wątpliwości, że jeszcze bardziej przekona Was do odmawiania i wiary w tę niezwykłą i pełną miłości dla nas modlitwę. Od czego by tu zacząć? Może od tego, że moje dzieciństwo nie było do końca udane, rodzice często i bardzo się kłócili,...
Read More

Kasia: Maryja odmieniła mnie duchowo

Kilka dni temu ukończyłam swoją 1. nowennę pompejańską. Prosiłam Maryję o pomoc w kłopotach i problemach finansowych, które dopadły moją rodzinę. Prosiłam o łaskę pozyskania środków na spłatę zobowiązań finansowych i stabilizację finansową.

W już pierwszych dniach nowenny wydarzyła się sytuacja, która pozornie wydawała mi się odpowiedzią na moje prośby. Otrzymałam zaproszenie na rozmowę w sprawie pracy. Szybko jednak okazało się, że zaproponowana praca nie do końca jest dobra. Moim zajęciem miało być promowanie suplementów diety medycyny chińskiej i niekonwencjonalnych metod leczenia. Ponieważ zetknęłam się już kiedyś z bioenergoterapią, wiem, że nie są to dobre praktyki. Sposób, w jaki szatan po raz kolejny zastawił na mnie swoje sidła był i jest dla mnie szokujący.

W dalszej części nowenny doświadczyłam wielu przeciwności losu, piętrzyły się trudności i kłopoty, miałam okresy zwątpienia, odczuwałam niepokój, lęk, bezradność i bezsilność. Finansowo było bardzo źle, przychodziły kolejne wezwania do zapłaty, odwiedził nas komornik. Modlitwa była ostatnią deską ratunku, była jedyną nadzieją, że w końcu musi wydarzyć się coś dobrego. Pierwszy raz w życiu doświadczyłam i uświadomiłam sobie, że sami z siebie bez łaski Bożej tak na prawdę nic nie możemy uczynić.

Pierwsza oznaka działalności Opatrzności Bożej w mojej sprawie pojawiła się dwa dni przed końcem nowenny. Ostatecznie kilka dni po zakończeniu nowenny w zaskakująco pomyślny sposób sfinalizowaliśmy transakcję, o której zakończenie sami bezskutecznie od roku zabiegaliśmy. Dzięki środkom pozyskanym z tej transakcji wybrnęliśmy z największych kłopotów i opresji.

Maryja poprzez nowennę nie tylko pomogła nam w doczesnych problemach, ale również zupełnie odmieniła mnie duchowo. Dziękuję Ci, Maryjo, za wszystkie łaski już wyjednane i proszę o dalsze. Niech łaska Twoja zawsze będzie z nami.

 

Powyższe świadectwo zostało opublikowane w jesiennym (7/2013) numerze Królowej Różańca Świętego.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?