Jolanta i Grzegorz: Modlitwa o dar rodzicielstwa

Pobraliśmy się pod koniec sierpnia zeszłego roku. Bardzo pragnęliśmy dzieciątka, więc postanowiliśmy odmawiać nowennę pompejańską. Zostaliśmy wysłuchani przez Matkę Bożą Pompejańską i spodziewamy się dzieciątka pod koniec września tego roku. Dziewczynka rozwija się prawidłowo, a jej życie poświęcamy na chwałę Bożą, aby była przez całe życie otwarta na działanie Ducha Świętego i w każdej chwili stała przy Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę i każdym oddechem wypowiadała zawołanie Św. Michała Archanioła: „Któż jak Bóg!”

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.

 

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
GrzegorzAsiapaulaAnna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Anna
Gość
Anna

Gratuluje. My też, ale pomimo odmowienia nowenny w grudniu nie jestem w ciąży. .. mam nadzieję że będę, a Was prosze o krotka modlitwe w naszej intencji bo widze ze macie wieksze chody :):)

paula
Gość
paula

Gratulacje!!! Nam jednak potrzeba prawdziwego cudu,bo tylko in vitro proponują, jednak wierzę w moc modlitwy, proszę pomódl się i za mnie. Nie tracę nadziei,że mimo przeszkód nam się uda. Dla Boga nie ma rzeczy niemozliwych i ja w to mocno wierzę 🙂 pozdrawiam i dziekuję

Asia
Gość
Asia

Gratulujemy 🙂 my od lat modlimy sie o potomstwo, były juz pojedyncze nowenny w tej intencji, a od 14 lutego nie rozstają sie z nowenna. Pierwsze dwie były o dar potomstwa i o cierpliwe oczekiwanie na dobra nowinę,czekamy… Jestesmy juz po 1 próbie adopcji, ale niestety nie zakwalifikowano nas do dalszego procesu, mam za sobą depresje, duzy kryzys naszego małżeństwa. Po tych wszystkich zawirowaniach, nadal trwamy w modlitwie i tylko łaska Mateczki i jej syna moze nam pomoc. Obecnie jestem w 5 dniu kolejnej nowenny w intencji rozeznania drogi rodzicielstwa i naprawde bardzo cieżko idzie mi modlitwa…. Nie wiem jaka… Czytaj więcej »

Grzegorz
Gość
Grzegorz

W minioną środę Matki Bożej Różańcowej, przyszła na świat nasza kochana Michalina – Maria, której pierwsze imię daliśmy na cześć św. Michała Archanioła i ks. prof. Michała Hellera światowej sławy fizyka, filozofa, kosmologa i teologa. Drugie imię na cześć Matki Bożej.
Pozdrawiamy w Panu,
Grzegorz i Jolanta

Pielgrzymuj z nami!

- poznaj niezwykłą historię

Sanktuarium 

w Pompejach!