Filip Mikołaj: Chwała i dzięki Królowej!

Moja dziewczyna zmówiła w mojej intencji Nowennę Pompejańską, gdyż byłem w nałogu masturbacji i nie mogłem z niego wyjść. Ostatni raz tym grzechem splamiłem się dzień przed tym, od kiedy ją zaczęła mówić.
Read More

Agnieszka: Ukochana Matko, wiem, że znów to Ty zadziałałaś

Moja kolejną nowennę pompejańską odmawiałam we wlasnej intencji - w intencji mojego zdrowia. Od zeszłej jesieni choruję na alergię, na początku nikt nie wiedział co mi dolega, byłam słaba, często się przeziębiałam, co jakiś czas puchłam na twarzy, a na dłoniach pojawiały się dziwne liszaje, wysypki, które piekły i swędziały,...
Read More

Marzena: Odwieczna tęsknota – Miłość

Przypadkiem dostałam się do szkolnego chóru a tam poznałam młodą dziewczynę studiującą pewien kierunek Akademii Muzycznej.
Read More

Iza: Walka Światłości z ciemnością

Ostatnio coraz ciężej jest mi modlić się nowenną pompejańską,robię przerwy między nowennami bo czuję ich ciężar.
Read More

Izabela: Łaska uzdrowienia mojej ukochanej Mamy z nowotworu

To już moje szóste świadectwo, po każdej ukończonej nowennie Je składam. Dziękuję za wszystko Matce Boskiej, wiem, że to jak jest, jest tylko dzięki Niej. Mama zachorowała rok temu, jest po ukonczonym leczeniu, 23 lutego ma mieć badanie kontrolne. Modlę się i błagam żeby było w porządku. Tak dużo już wycierpiała.
Read More

Joanna: jak wiele łask dała mi Nowenna

O Nowennie dowiedziałam się od kolegi. Najpierw bardzo zaciekawiona zaczęłam studiować tę właśnie stronę w internecie. Potem zaczęłam odmawiać Nowennę w bardzo osobistej intencji. Przyznaję, iż na początku było bardzo trudno. Jak gdyby ktoś lub coś niedobrego próbowało mnie oderwać od Nowenny. Przychodziły mi do głowy różne rozpraszające mnie myśli. Ja się jednak nie poddałam i tak radzę wszystkim. Z czasem zauważałam, że jest mi co raz łatwiej się modlić i pokochałam te moją biedną modlitwę każdego dnia w Nowennie. I choć skończyłam Nowennę i nie otrzymałam jeszcze tego, o co prosiłam to i tak nie jestem rozczarowana. Wiem i rozumiem, iż widocznie muszę jeszcze poczekać. Widocznie Góra ma dla mnie jakiś inny plan, albo nie jestem jeszcze w pełni na to spełnienie gotowa. Niemniej jednak to i tak nie załamuje mojej wiary, ponieważ gorąco wierzę, że kiedyś doczekam spełnienia tej intencji. Ale co równie ważne doświadczyłam po drodze już wielu innych łask i każdego dnia je obserwuję. Stałam się bardziej spokojna i wewnętrznie i na zewnątrz, pogodna, lepiej znoszę wszelkie przeciwności. Moja wiara bardzo się pogłębiła. Ponadto, tak jak obiecałam Matce Bożej rozpowszechniam dalej informacje o Nowennie i każdemu, kto tylko jest na to otwarty, Ją polecam. Zacznę też odmawiać Ją po raz kolejny. Wszystkim życzę wielu łask i spełnienia ich próśb.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Joanna: jak wiele łask dała mi Nowenna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
janina Szewczyk
Gość
janina Szewczyk

Dziękuję , również życzę wiele łask i tej chwili kiedy prośba zostanie wysłuchana jest to niesamowita nowenna dająca wielką moc z nieba pozdrawiam serdecznie.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?