Paulina: Prawo Jazdy

Witam mam na imię Paulina rok temu odmówiłlam kilka nowenn wszystkie się spełniły chociaż czasami na ,, odwal się '' były odmawiane wtedy byłam w ciężkiej sytuacji myślałam nawet o samobójstwie ale mając 17 lat zebrałam się w garść i dzień w dzień mówiłam różaniec oraz inne modlitwy.
Read More

Jadwiga: świadectwo – znalazł się dawca nerki !

Niech Was Pan błogosławi i obejmie swoją miłością miłosierną.
Read More

Weronika: Związek bez przyszłości

Nowennę Pompejańską odmawiam juz po raz 5... Za pierwszym razem spotkałam się z tą Nowenna w internecie, byłam bardzo rozbita i juz od dłuższego czasu szukałam sposobu na poradzenie sobie z różnymi problemami , które krzyczały w moim sumieniu. Modlitwa była jedynym ratunkiem . I oto , któregoś dnia po prostu Nowenna ukazała się przed moimi oczami.. Trochę zwlekałam abym ją zacząć ... w końcu to aż cały różaniec ! Kiedy ja dam rade go odmówić przy codziennych obowiązkach ?! .
Read More

Sandra: Modlitwa o zesłanie mężczyzny, który zostanie moim mężem

Dziś skończyłam swoją pierwszą Nowennę Pompejańską i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Jutro mam zamiar zacząć następną. Cztery miesiące temu porzucił mnie chłopak, którego kochałam nad życie. Świat mi się zawalił. Przez pierwsze kilka dni po tym, jak mnie zostawił, nie chciało mi się żyć, jeść, wstawać z łóżka....
Read More

Kalina: Zdanie egzaminu

Szczęść Boże Chciałabym złożyć świadectwo mojej drugiej nowenny. Prosiłam w niej o łaskę zdania bardzo trudnego i ważnego egzaminu. Wszystko przebiegło pomyślnie. Jestem bardzo szczęśliwa, a wszytko to dzięki wstawiennictwu Matki Boskiej. Dziękuję Maryjo
Read More

Iwa: modlitwa daje mi ogromną siłę i wsparcie

Chciałabym złożyć świadectwo z odmówienia Nowenny Pompejańskiej. 10 marca tego roku skończyłam pierwszą i niedługo rozpoczęłam kolejną- obie w podobnej intencji.Drugą Nowennę Pompejańską skończyłabym 10 maja jednak dwa tygodnie temu uzyskałam informacje, po której nie mogłabym już z wiarą i nadzieją odmawiać część dziękczynną.Dla mnie ta druga cześć jest najbardziej wyczerpująca emocjonalnie.Intencja pierwsza nie została spełniona ale nie mam pretensji, bo zawierzyłam Matce Bożej i Bogu swoją sprawę i ufam, że otoczą mnie swoją opieką.Muszę powiedzieć, że pomimo nie spełnienia intencji dostałam propozycję, która pomoże mi stanąć na nogi.Nie porzuciłam różańca, bo w mojej sytuacji modlitwa daje mi ogromną siłe i wsparcie.Iwa.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
ImięEwa Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Kochana Iwo! Czytam Twoje świadectwo i wierzę, że Maryja Cię nie opuści. A zawierzenia różańcowi będę się od Ciebie uczyć! Może- choć intencja się nie spełniła- to było Bożym planem- byś odkryła Maryję na nowo. Tak sobie myślę, że skoro się Ją raz wybierze, to Ona już o człowieku nie zapomni!

Imię
Gość
Imię

Iwa masz przepiękne imię, bardzo bardzo mi się podoba! Powodzenia i módl się dalej 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!