Lidia: Uzyskana łaska

Witajcie! Jakiś czas temu tuż po zakończeniu nowenny o odnalezienie właściwej i szczęśliwej drogi zawodowej napisałam moje pierwsze świadectwo. Wtedy jeszcze nie otrzymałam tej konkretnej łaski, jednak wiele się we mnie zmieniło i czułam ogromną potrzebę podziękowania Matce Przenajświętszej. Dziś już z całą pewności mogę powiedzieć, że moja intencja się...
Przeczytaj całość

: Asia: Różaniec pomaga odzyskać utracone wartości

Mam 20 lat, moja historia poszukiwania Pana Boga jest długa i poplątana. Napiszę tylko, że Nowennę poznałam podczas pobytu mojej babci w szpitalu. Tam jedna kobieta podarowała mi karteczkę z Nowenną. Teraz napiszę, jakie łaski otrzymałam podczas odmawiania tej modlitwy.Przeczytaj : Asia: Różaniec pomaga odzyskać utracone wartości
Przeczytaj całość

Beata: Czułam wielką radość

Niech Bedzie Pochwalony Jezus Chrystus I Maryja Zawsze Dziewica Slub....fobia..fobia spoleczna te dwie rzeczy nie ida w parze...w dodatku jak dodamy nerwice lekowa....wiec jak mam wyjsc za maz...? Tak bardzo kocham mojego obecnego meza zawsze marzylismy o slubie
Przeczytaj całość

Małgorzata: mój mąż znalazł dobrą pracę!

KOCHANA MATKO BOZA TO JUZ PONAD DWA LATA JAK CI ZAWIERZYLAM SWOJE ZDROWIE MALZENSTWO I RODZINE ODKAD MODLE SIE TA NOWENNA MOJE ZYCIE SIE ZMIENIA JEST SPOKOJNIEJSZE SZCZESLIWSZE Przeczytaj Małgorzata: mój mąż znalazł dobrą pracę!
Przeczytaj całość

Agnieszka: Maryja pomogła mi przy obronie pracy magisterskiej

Długo zabierałam się za odmówienie nowenny pompejańskiej. Pisanie mojej pracy magisterskiej było dla mnie bardzo trudne, powinnam się obronić rok temu, a ja czasami siadałam i nic nie pisałam, a termin kolejnej możliwości oddania pracy zbliżał się coraz bardziej.
Przeczytaj całość

Iwa: modlitwa daje mi ogromną siłę i wsparcie

Chciałabym złożyć świadectwo z odmówienia Nowenny Pompejańskiej. 10 marca tego roku skończyłam pierwszą i niedługo rozpoczęłam kolejną- obie w podobnej intencji.Drugą Nowennę Pompejańską skończyłabym 10 maja jednak dwa tygodnie temu uzyskałam informacje, po której nie mogłabym już z wiarą i nadzieją odmawiać część dziękczynną.Dla mnie ta druga cześć jest najbardziej wyczerpująca emocjonalnie.Intencja pierwsza nie została spełniona ale nie mam pretensji, bo zawierzyłam Matce Bożej i Bogu swoją sprawę i ufam, że otoczą mnie swoją opieką.Muszę powiedzieć, że pomimo nie spełnienia intencji dostałam propozycję, która pomoże mi stanąć na nogi.Nie porzuciłam różańca, bo w mojej sytuacji modlitwa daje mi ogromną siłe i wsparcie.Iwa.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Iwa: modlitwa daje mi ogromną siłę i wsparcie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Kochana Iwo! Czytam Twoje świadectwo i wierzę, że Maryja Cię nie opuści. A zawierzenia różańcowi będę się od Ciebie uczyć! Może- choć intencja się nie spełniła- to było Bożym planem- byś odkryła Maryję na nowo. Tak sobie myślę, że skoro się Ją raz wybierze, to Ona już o człowieku nie zapomni!

Imię
Gość

Iwa masz przepiękne imię, bardzo bardzo mi się podoba! Powodzenia i módl się dalej 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?