Renata: Uzdrowienie

Po dwóch tygodniach otrzymałam wynik histopatologiczny ,stwierdzający,że nie ma u mnie komórek nowotworowych. Radość ogromna , lekarze nie potrafili powiedzieć jak to możliwe?
Przeczytaj całość

Bartek: Pierwsza nowenna pompejańska

Witam. To moja pierwsza nowenna. Od samego poczatku zly mi przeszkadza, ale nie daje za wygrana. Intencja w ktorej sie modle jest wysluchiwana. Moja zona chorue alr, od kiedy sie modle lepiej sobie radzi w tej chorobie. Ja natomiast stalem sie innym czlowiekiem i nawet stwierdzaja to osoby ktore nie wiedza ze sie modle.
Przeczytaj całość

A: Różaniec? Jeżeli trudno Ci w to uwierzyć to obiecuje Ci nie pożałujesz!

Jestem studentką 3 roku i swoją pierwszą Nowenne Pompejańską skończyłam na poczatku stycznia. O tej przepięknej modlitwie dowiedziałam się od księdza na kazaniu i do dziś pamiętam jego słowa "wyobrażacie sobie jakim trzeba być silnym człowiekiem żeby te 50 min w ciągu dnia zagospodarować dla Matki Bożej, tyle cudów tyle świadectw w internecie, poczytajcie".
Przeczytaj całość

Danka: Odmawiajcie Nowennę Pompejańską

Chciałabym podziękować Matce Bożej Różańcowej za wszystkie łaski jakie na mnie zsyła przez odmawianie Nowenny Pompejańskiej.Chwała Maryi i Chwała Panu,że wysłuchują naszej modlitwy.Odmawiajcie Nowennę Pompejańską bo ona jest naprawdę modlitwą nie do odparcia.Nasz Bóg jest wielki i miłosierny.Pozdrawiam Danka
Przeczytaj całość

Alina: Cudowne ocalenie

Skończyłam swoją 9 NP w intencji nawrócenia grzeszników i zaczęłam kolejną i tak jakoś schodziło mi z napisaniem świadectwa, bo nie wiem czy ktoś się nawrócił. Chciałam się z wami podzielić tym czego doświadczyłam.
Przeczytaj całość

Elżbieta: Modlę się za syna

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z gazety „Miłujcie się” Po trzech dniach podjęłam decyzję,że będę odmawiać.Miałam obawy czy dam radę.wcześniej modliłam się ale nigdy 4 części różańca,szybko zniechęcałam się,zaniedbywałam modlitwę.Dzisiaj odmawiam już część dziękczynną II Nowenny i sama jestem zaskoczona,że nie mam żadnych problemów z modlitwą,mam czas na modlitwę,trwam w modlitwie.Modlitwa daje mi radość,nadzieję,moc,wiarę.Mimo ,że główna intencja jeszcze nie spełniła się/może jeszcze nie czas/ ale wierzę ,że Matka Boża mi pomoże.Oddałam syna pod opiekę Matki Bożej wszystkie jego sprawy, problemy, cierpienia, trzezwość, wolność, nawrócenie, uzdrowienie jego duszy i ciała/ Odmawiam też Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły,przstąpiłam do Różańca Rodziców.Otrzymałam od MB dar modlitwy.Nigdy nie modliłam się tak dużo jak teraz i zawsze znajduję czas na modlitwę co wcześniej było niemożliwę.Dziś jestem spokojniejsza,mam większą ufność w Bogu,nie popadam w rozpacz,stany depresyjne z powodu problemów i zmartwień.Kiedy odmawiałam I Nowennę miałam sen i usłyszałam głos,który mówił liczbę 7 a może 8.Dnia 7 syn znalazł pracę, a 8 dnia podjął ją.Miałam też sen ,który mi dał do zrozumienia ,że mam odmawiać 4 części różańca.Ale miałam też sen gdzie gonił mnie przez pola zły człowiek/zły duch/ ja uciekałam byłam tak wystraszona,że obudziłam się cała zlana potem.Nie przestanę się modlić za moich synów bo różaniec jest jedynym ratunkiem dla nich.Wierzę,że MB poukłada nasze życie,gdzie nie będzie tyle łez i rozpaczy i brak nadziei na lepsze jutro.Bogu niech będą dzięki

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Elżbieta: Modlę się za syna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Chwała Mateczce,ja też modle się nowenną już kilka lat,teraz od 13 maja zaczęłam odmawiać nowennę o pracę,coś mi kazało zmówić,poszłam do spowiedzi tego dnia też coś kazało mi iść/ Wieczorem jak odmawiałam nowennę usłyszałam chyba głos Pana Jezusa do Mateczki ” to może damy jej już tą pracę”. Nadal nie dostałam pracy, w obecnej jest coraz gorzej,a ja mam gorsze dni.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!