Adela: Matka Boża wysłuchała moich modlitw

Szczęść Boże Bracia i Siostry! W zeszłym roku byłam bardzo niezadowolona ze swojej pracy. Mimo ogromnego zmęczenia, przygnębienia oraz późnych powrotów do domu wiosną zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji znalezienia dobrej pracy. Moja modlitwa daleko odbiegała od wyobrażenia idealnej modlitwy. Zawsze natomiast zdążałam odmawiać ją do godziny 24:00. Przeczytaj...
Read More

M!: Prawo jazdy

Mając 18 lat podeszłam dwa razy do egzaminu na prawo jazdy , oblałam w obu przypadkach plac. Po 6 latach postanowiłam poprosić o pomoc naszą ukochaną Matkę aby pomogła mi zdać . Długo mi zajęło zanim wznowiłam lekcję , ale już wtedy trafiłam na bardzo dobrego instruktora , który wszystkiego mnie nauczył. Jestem osobą którą lęk paraliżuje.
Read More

Ala: Proście a otrzymacie

Mam 24 lata. Nowennę znalazłam przez przypadek gdy szukałam pomocy w modlitwie, bo nie mogłam zapomnieć o chłopaku który mnie zostawił przez półtora roku nie było dnia żebym o nim nie myślała. Zaczęłam czytać NP. i następnego dnia odmawiać. Bałam się, że nie dam rady odmawiać 3 części różańca, że nie będę miała czasu. Ale daję radę i naprawdę Matka Boża wysłuchuje. Odmówiłam 5 nowenn, jestem w trakcie szóstej. Proście, a będzie Wam dane. Pierwszą nowennę odmawiałam w intencji siostry o zdrowie. Nie wiem czy została w pełni wysłuchana ale stałam się spokojniejsza i wiem, że Matka Boża się nią opiekuje i nic złego jej się nie stanie.
Read More

Justyna: Opieka i łaski

Odmówiłam dwie nowenny. Pierwszą Nowennę zaczęłam odmawiać już w marcu, a drugą skończyłam 30 czerwca , dopiero dzisiaj się zebrałam ,żeby napisać to co otrzymałam od naszej Mateńki. Pierwsza Nowenna bardzo się różni od drugiej ,przede wszystkim tym , że w pierwszej ciągle czułam zdenerwowanie , niepokój , rozdrażnienie , a w drugiej spokój , który we mnie został do teraz .
Read More

Ola: Szczęśliwe narodziny

Będąc w upragnionej ciąży poważnie chorowałam. Wówczas razem z Mężem zaczęliśmy odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji pomyślnego przebiegu ciąży i szczęśliwego rozwiązania. Matka Boża wysłuchała naszych próśb i pomimo mojej choroby nasza Córeczka urodziła się zdrowa, czyniąc nas najszczęśliwszymi Rodzicami na świecie.
Read More

Elżbieta: Modlę się za syna

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z gazety „Miłujcie się” Po trzech dniach podjęłam decyzję,że będę odmawiać.Miałam obawy czy dam radę.wcześniej modliłam się ale nigdy 4 części różańca,szybko zniechęcałam się,zaniedbywałam modlitwę.Dzisiaj odmawiam już część dziękczynną II Nowenny i sama jestem zaskoczona,że nie mam żadnych problemów z modlitwą,mam czas na modlitwę,trwam w modlitwie.Modlitwa daje mi radość,nadzieję,moc,wiarę.Mimo ,że główna intencja jeszcze nie spełniła się/może jeszcze nie czas/ ale wierzę ,że Matka Boża mi pomoże.Oddałam syna pod opiekę Matki Bożej wszystkie jego sprawy, problemy, cierpienia, trzezwość, wolność, nawrócenie, uzdrowienie jego duszy i ciała/ Odmawiam też Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły,przstąpiłam do Różańca Rodziców.Otrzymałam od MB dar modlitwy.Nigdy nie modliłam się tak dużo jak teraz i zawsze znajduję czas na modlitwę co wcześniej było niemożliwę.Dziś jestem spokojniejsza,mam większą ufność w Bogu,nie popadam w rozpacz,stany depresyjne z powodu problemów i zmartwień.Kiedy odmawiałam I Nowennę miałam sen i usłyszałam głos,który mówił liczbę 7 a może 8.Dnia 7 syn znalazł pracę, a 8 dnia podjął ją.Miałam też sen ,który mi dał do zrozumienia ,że mam odmawiać 4 części różańca.Ale miałam też sen gdzie gonił mnie przez pola zły człowiek/zły duch/ ja uciekałam byłam tak wystraszona,że obudziłam się cała zlana potem.Nie przestanę się modlić za moich synów bo różaniec jest jedynym ratunkiem dla nich.Wierzę,że MB poukłada nasze życie,gdzie nie będzie tyle łez i rozpaczy i brak nadziei na lepsze jutro.Bogu niech będą dzięki

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Elżbieta: Modlę się za syna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Chwała Mateczce,ja też modle się nowenną już kilka lat,teraz od 13 maja zaczęłam odmawiać nowennę o pracę,coś mi kazało zmówić,poszłam do spowiedzi tego dnia też coś kazało mi iść/ Wieczorem jak odmawiałam nowennę usłyszałam chyba głos Pana Jezusa do Mateczki ” to może damy jej już tą pracę”. Nadal nie dostałam pracy, w obecnej jest coraz gorzej,a ja mam gorsze dni.

Maria II
Gość
Maria II

Pomodle się w Twoich intencjach za Synów,sama modlę się o nawrócenie swojego Syna i ufam,że zostaniemy wysłuchane.Pozdr.M

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!