Ela: Moje wrażenia po odmowieniu kolejnej nowenny

Spokój, radość

W pierwszy dzien swiat wielkanocnych skonczylam moja – chyba siodma nowenne. Otrzymalam laski, o ktore nie prosilam. Moj syn, ktory bardzo przezywal klasowki i sprawdziany w szkole uspokoil sie i nabral dystansu. Oczywiscie intencja, o ktora modlilam sie tez w pewnym stopniu spelnila sie. Stalam sie spokojniejsza i nauczylam tlumaczyc sobie wiele spraw. Poczynilam postepy w radzeniu sobie ze swoimi lękami.

To ogromny krok naprzod, tego mi bylo potrzeba. Chcialabym podziekowac Maryi za pomoc i opieke, prosic o dalsze laski i zachecic inych do odmawiania nowenny. Ja oczywiscie niebawem zaczynam kolejna i tak juz zostanie, bo intencji jest duzo.

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

1 myśl na temat “Ela: Moje wrażenia po odmowieniu kolejnej nowenny

  1. Matko moja najukochańsza ,dziękuję Ci za wszystkie łaski które otrzymałam .NP Odmówiłam 4 razy ,5 przerwałam nie dokończyłam ,modliłam sie o moje małżeństwo które rozpadło się po 24 latach ,bo mojemu mężowi znudziła się rodzina ,zamienił sobie Mnie na kobietę dużo młodszą ,odszedł prawie 2 lata temu ima z nią dziecko ..Przeżywam to bardzo ,ja i dorosłe już dzieci ,które
    bardzo cierpią ale nic nie możemy zrobić..Nie wiem jak mam sobie to
    tłumazyć ,ale tak widocznie musi być ,nie wiem czy sobie kiedykolwiek poradzę ,modlę się abym zapomniała o tym człowieku ,ale niestety to nie jest takie proste ..Wiele wspaniałych rzeczy Maryja mi doświadczyła ,znalazłam pracę ,chociaż przeszłam piekło to wydaje mi się że jestem mniej nerwowa..Nie wiem o Mnie jeszcze czeka i co on mi jeszcze zrobi ,ale ja wierzę że Maryja już nam więcej krzywdy nie pozwoli zrobić ,a on kiedyś zrozumie jaką krzywdę wyrządził Rodzinie..Gdy się modliłam marzyłam sobie żeby pojechać kiedyś do Pompejów ,imam taką cichą nadzieję że to marzenie mi się spełni ..Miej moją rodzinę w opiece moja Kochana Matko….

A Ty co o tym myślisz? Napisz!