Ufająca: Moje nawracanie po 30 latach „letniej wiary”…

W przeciągu ostatnich 3 lat odmówiłam kilka już Nowenn Pompejańskich. Dziś chciałabym złożyć świadectwo z dwóch ostatnich, które odmówiłam:
Przeczytaj całość

Kasia: To niesamowite, jak wielką moc ma różaniec

Niedawno skończyłam swoją pierwszą nowenne w intencji zdrowia mojego synka. Jestem niezmiernie wdzięczna Maryi, że wysłuchała moich blagan i jego stan się znacząco poprawił. Dzięki modlitwie zyskałam pewność, że z każdym dniem będzie coraz lepiej.
Przeczytaj całość

Zofia: Ufam Matce Bożej Pompejańskiej

Pierwszą moją nowenną pompejańską modliłam się w 2010 r, kiedy okazało się, że ciąża synowej jest zagrożona. Postanowiłam prosić Matkę Bożą Pompejańską o utrzymanie tej ciąży i szczęśliwe urodzenie dzieciątka.
Przeczytaj całość

Monika: Świadectwo Wysłuchane? Niewysłuchane?

Szczęść Boże Wszystkim moje świadectwo nie bedzie jakims szczególnym świadectwem, odmawiam juz w tej chwili swoją V nowenne. Cztery pierwsze były o wypełnienie się woli Bożej w mojej i brata chorobie tj, nerwica lękowa i depresja czy Maryja mnie wysłuchała ? Przeczytaj Monika: Świadectwo Wysłuchane? Niewysłuchane?
Przeczytaj całość

Barbara: Pomoc dla zięcia i córki

Czuje ze Maryja zawsze jest przy mnie zachęcam do tej nowenny i nie traccie nadziei bo ta nowenna udziela wiele łask dziękuję że mogłam podzielić się tym świadectwem Barbara
Przeczytaj całość

Dorota: Czy to znak?

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się niebawem. Od dawna jestem blisko z Panem Bogiem, który ocalił całą moją rodzinę z wypadku – cudem mój rdzeń nie został uszkodzony i mogę chodzić. Mój tata, cierpiący od zawsze na chorobę alkoholową stracił pracę.. nie mieliśmy do Pana pretensji, tylko modliliśmy się dalej. Dzięki temu, że tata stracił pracę został odsunięty od kolegów, przez których pił. Tym samym został uleczony z alkoholizmu. 4 lata temu zachorował na nowotwór.. od czterech lat nieustannie się modlimy, jednak jest coraz gorzej. Żeby tego było mało – mimo młodego wieku, od 9 lat cierpię na reumatoidalne zapalenie stawów. Nigdy nie modliłam się o uzdrowienie, nie przejmowałam się tą chorobą.. Zawsze bardziej troszczyłam się i modliłam o innych, intencje „o innych” były ważniejsze. Teraz jednak tata walczy o życie, a ze mną jest o wiele, wiele gorzej niż było. Zaczęłam modlić się Nowenną Pompejańską o cud uzdrowienia. Nigdy nie miałam zachwiań wiary, takich jak teraz. Szybko jednak po każdym uderzeniu piorunem myśli otrząsam się i wierzę Panu, że rozwiąże nasze problemy w sposób, na jaki nigdy sami byśmy nie wpadli. Że nas uleczy.
W chwili mniejszej wiary poprosiłam Pana, by dał mi znak, że mnie uzdrowi.
Od dwóch tygodni z racji na terapię nie miałam możliwości dotarcia do Kościoła, dziś jednak się udało dotrzeć na ostatnie 15 minut mszy. Co na mnie czekało po wejściu do Kościoła? Książka – Jezus Uzdrowiciel Mojej Osoby.
W książce znalazłam porady, jak Pan Bóg uzdrawia. Wierzę, że to odpowiedź Boga na moje prośby o „znak uzdrowienia”.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

12 komentarzy do "Dorota: Czy to znak?"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Paulina
Gość
Paulina

co to za książka ?

urszula
Gość
urszula
Też ją mam piękna, mądra książka, głównie o tym jak uzdrawia Pan Jezus, Duch Św. Proponuję Ci oprócz modlitwy wybrać się na Msze z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, można się modlić oczywiście też w intencji kogoś, kto nie może albo nie chce wziąć udziału, być może słyszałaś o tych Mszach. Są organizowane w wielu miastach, nawet mniejszych miejscowościach. Trzeba poszukać w internecie. Niektóre znajdziesz na tej stronie http://www.se.neteasy.pl/ Często na takich Mszach można poświęcić np. olej, sól, wodę też właśnie z przeznaczeniem np. dla chorego. Słyszałaś o zielonym szkaplerzu? http://www.pch24.pl/Mobile/Informacje/informacja/id/20995 Polecam również książkę „Łagodny Duch” Carver Alana Ames oraz… Czytaj więcej »
urszula
Gość
urszula

„Jezus Chrystus uzdrowiciel mojej osoby” autor o. Thomas Forrest, Jose H. Prado Flores
Polecam też film dokumentalny „Duch” o Duchu Św.
Msze z modlitwą o uzdrowienie sa dostępne też przez internet, co prawda to nie to samo, ale jeśli ktoś nie może dojechać, to są takie Msze.

Dorota
Gość
Dorota

Jezus Chrystus uzdrowiciel mojej osoby

lena
Gość

Nie poddawaj się i bądz silna. Zdiagnozowano Cię dlaczego występuje u Ciebie reumatoidalne zapalenie stawów?

Dorota
Gość
Dorota

Lekarze nie znają przyczyny i mówią o tym otwarcie. Próbuję oczywiście wszelkich ciężkich i kosztownych sposobów, by poznać przyczynę choroby – mam nadzieję, że Pan da mi tą łaskę, by ją odkryć 🙂

martyna570
Gość

Moim zdaniem to Bóg odpowiada na Twoje pytanie 🙂

Dorota
Gość
Dorota

Martynko, czyli nie zwariowałam. Uf! 🙂 Cieszę się, że podzielasz moje zdanie 🙂

martyna570
Gość

Miałam podobną sytuację,byłam na adoracji i prosiłam Boga o znak, o odpowiedź (również mam problemy zdrowotne i dla mnie też po ludzku ciężko znaleźć ratunek). Wychodząc wtedy z Kaplicy wzięłam czasopismo katolickie „Posłaniec Serca Jezusowego”. Czasami się zdarza, że księża przyniosą do kaplicy i kto chce to może je sobie wypożyczyć do domu i przeczytać. Gdy przyszłam do otworzyłam na artykule „Ufna wiara”, który przytaczał 3 fragmenty o uzdrowieniach z Pisma Św.
Dla Boga nie ma przypadku, więc uważam, że to była odpowiedź zarówno u Ciebie jak i u mnie 🙂 🙂

martyna570
Gość

*Małe sprostowanie zawierał 2 fragmenty 🙂

Dorota
Gość
Dorota

Cieszę się Martynko, że podzielasz moje zdanie 🙂

Dużo, dużo zdrówka.. a raczej upragnionego uzdrowienia 🙂

martyna570
Gość

Dziękuję! Również życzę uzdrowienia i poprawy sytuacji 🙂 Z Panem Bogiem! :*

Obrazki z nowenną pompejańską?