Urszula: dzięki tej modlitwie dałam radę

Witam. Przede wszystkim Nowenna Pompejańska to Wielka Moc dla człowieka, który nie ma ratunku z nikąd. W wielkim cierpieniu i trudnościach dzięki tej modlitwie dałam rade. Uprosiłam już Nowenna Pompejańską wspaniałą prace a także cudowne uzdrowienie z choroby nieuleczalnej, gdzie lekarz powiedział, że nie jest możliwe uleczenie choroby,a tylko jej...
Read More

Irena: Spokojnie przeżyte święta

Witam Szczęść Boże. Składając to krotkie świadectwo chciałam podzęikować Matce Najświętszej za opiekę .W grudniu 2017 r w czasie badania jelit usłyszałam "jest naciek dość zaawansowany''.był grudzień zbliżały się święta .Załamałam się nie jadłam płakałam i zaczęła się wędrówka po lekarzach diagnostyka, badania.Nie interesowały mnie zbliżające się święta ,nic mnie nie cieszyło.
Read More

K: Uwolniony z grzechu

Pragnę złożyć świadectwo po odmówieniu trzech Nowenn Pompejańskich. Matka Boża uwolniła mnie z grzechu nieczystości, od bluźnierczych myśli, stałem się dużo spokojniejszy i opanowany. Chciałbym zachęcić wszystkich do odmówienia tej przepięknej modlitwy.
Read More

Zofia: Dzięki Królowej Różańca Świętego zostałam mamą.

Chciałam złożyć świadectwo otrzymania łaski macierzyństwa dzięki Królowej Różańca Świętego. Od kilku lat bezskutecznie staraliśmy się z mężem o dziecko. Pewnego dnia przeczytałam ciekawy artykuł o nowennie nie do odparcia postanowiłam wtedy, że w kryzysowej sytuacji w moim życiu zwrócę się do Królowej Różańca Świętego.
Read More

Karolina: po zakończeniu nowenny ta osoba udała się w Sanktuarium w Licheniu do spowiedzi!

Moje świadectwo dotyczy dwóch nowenn. Jedną z nich odmówiłam w intencji wujka - osoby, która w młodości miała poglądy bardzo antykościelne, głównie ukształtowane przez komunistyczną indoktrynację na studiach.
Read More

Codzienna, majowa Msza św. z Sanktuarium w Pompejach on-line oraz Różaniec z Lourdes!

Nasi przyjaciele w sanktuarium w Pompejach napisali do nas, że w maju możemy oglądać poranną Msze świętą przed obrazem Królowej Różańca z Dzieciątkiem Jezus!


Kanał TV2000 odbierzemy z telewizji satelitarnej, prawdopodobnie na dekoderze Polsatu.

A tutaj, na naszej stronie, obejrzysz na żywo!

  • Msza zaczyna się o 8.30 rano.
  • O 20.00 transmitowany jest różaniec z Lourdes!
  • Poza tym trochę filmów religijnych i sporo gadatliwych Włochów 🙂

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

17 komentarzy do "Codzienna, majowa Msza św. z Sanktuarium w Pompejach on-line oraz Różaniec z Lourdes!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Super 🙂

ania
Gość

niestety ja nie mam dzisiaj szczescia ,klikam na ten trojkacik i nic………?

Ewa
Użytkownik

Widzę że jest napisane „tutaj na naszej stronie obejrzysz na żywo”, czy mógłby mi ktoś napisać gdzie dokładnie? widzę pod napisami jakiś malutki urwany ekranik na którym rusza się jakaś siwa głowa, to wszystko 🙁 bardzo mi zależy aby obejrzeć. Dziękuje

Ewa
Użytkownik

ups, właśnie się pojawił pełny ekran, przepraszam za kłopot 😉

Sławomir Stupiński
Gość

Szczęść Boże! Zwracam się z prośbą o modlitwę w intencji mojego wyjazdu do Wielkiej Brytanii za pracą i wynagrodzeniem. Ostatnio w moim życiu wiele się wydarzyło, powstały różne problemy, różne zobowiązania, które chciałbym pozamykać, Chciałbym również, odnaleźć swoją drogę, nauczyć się języka, nauczyć się zawodu, a może Pan Bóg mi pozwoli służyć w kościele jako organista. Proszę moich braci i siostry o modlitwę za mnie, o modlitwę w mojej intencji.

Marta T
Gość
Marta T

o rety, ale fajnie, dziękujemy 😀

Mike
Gość

Witam.

Fajnie, że jest transmisja mszy. Szkoda tylko, że mówią w tym dziwnym języku:) Wróciłem w zeszły czwartek z Włoch piękny kraj, niektórzy powiadają, że wszystko tam jest normalne ale nic nie w porządku.

P.S.

W sobotę stałem 3,5 godz w kolejce do muzeów Watykańskich. Cały czas wcześniej padało aż do 14 tegoż dnia. O 17 zamykają, w myślach poprosiłem Jana Pawła II, że jeżeli jest taka jego wola, żebym mógł wejść i później pomodlić się przed Jego grobem. Moja prośba została wysłuchana zamknęli o 17.30 a my byliśmy ostatnią grupą, która weszła. Czy to przypadek???

Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Pięknie, św. Jan Paweł pomógł 🙂

ewa
Gość

U mnie nie działa, klikam na trójkącik i nic, szkoda

JASIA
Gość

JA TEZ NIE MOGE OTWORZYC NIE WIEM DLACZEGO CHCIALAM MODLIC SIE Z NIMI NA ROZANCU I NIC

Obrazki z nowenną pompejańską?