Gosia: Łaska, na którą warto było czekać

Od końca czerwca do sierpnia 2014 r. odmawiałam nowennę pompejańską, prosząc "o łaskę dobrej pracy w zawodzie". Pod koniec części błagalnej natknęłam się w Internecie na ofertę pracy jakby stworzoną dla mnie. To musi być odpowiedź na moje modlitwy - tak wtedy pomyślałam. Oczywiście wysłałam dokumenty. Po jakimś czasie dostałam...
Read More

Wojciech: Udało mi się spłacić kilka długów

Nazywam się Wojtek. Do tej pory odmówiłem 2 nowenny i jestem bardzo szczęśliwy. Ta modlitwa naprawdę przemienia serca i dusze w jedną wielką radość. Sprawiła, że czuję się lepiej, jestem bliżej Boga i Maryi. Na owoce pierwszej nowenny jeszcze czekam, ale podczas jej odmawiania rozwiązało się wiele trudnych spraw, głównie finansowych, ponieważ modliłem się w intencji uzdrowienia finansowego.
Read More

Anna: Łaski

jest moja czwarta Nowenna,modlę sie w intencji zbawienia dusz w czyjscu cierpiących,nie wiem jak skutkuje moja nowenna ,ale jestem otoczona łaska spokoju,pokoju i milosci. W moje zycie wtargnęła cicha czarna rozpacz,modliłam sie rożnymi modlitwami,nowennami,ale nie było oczekiwanego rezultatu,a moze była i dlatego poł roku temu natrafiłam w internecie na Nowenne...
Read More

Anna: Ratowanie małżeństwa

Nie ustaję w modlitwie, wierzę, że to co po ludzku jest niemożliwe, z pomocą Matki Bożej uda się rozwiązać. Proszę wszystkich o modlitwę, aby mój mąż pozbył się złości, a nauczył się cieszyć tym co jest tu i teraz. Z całego serca dziękuję.
Read More

Anna: Dziekuję Królowo Różańca Świętego.

Prosiłam Matkę Bożą Pompejańską o pomoc finansową i zostałam wysłuchana . Dziękuje Ci Matko Boża Królowo Różańca Świętego i Tobie Panie Boże . Módlcie się na różańcu i wierzcie a Pan Bóg was wysłucha . Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica .
Read More

Bogumiła: modlitwa za syna

Pragnę podzielić się z czytelnikami KRŚ świadectwem, które pomoże zrozumieć, jaką drogę trzeba przebyć, aby dokonał się akt zawierzenia prośby o zdrowie syna, Dariusza, Królowej Różańca Świętego z Pompejów.

Otóż nasz syn Darek (lat 33) w 6. miesiącu życia, wskutek okołoporodowego niedotlenienia mózgu, miał napady skłonowe, w wyniku których nastąpił niedorozwój umysłowy.

Konsekwencją tych ataków był słaby rozwój intelektualno-manualny i słaba mowa. Bardzo żmudna i konsekwentna rehabilitacja (także duchowa) pozwoliła uzyskać niewielką poprawę zdrowia Darka.

Wiosną 2012 r. naszedł dzień, w którym uświadomiliśmy sobie z mężem, że Matka Boża wskazuje nam, co mamy uczynić, aby syn miał szanse na lepsze zdrowie psychiczne. Mąż będąc po Mszy św. w zakrystii miał możliwość zakupienia kwartalnika „Królowa Różańca Świętego”, który w sposób bardzo czytelny i wyrazisty propaguje odmawianie nowenny pompejańskiej. We wrześniu 2012 r. byliśmy z pielgrzymką w Pompejach w bazylice Matki Bożej Różańcowej. Zawierzyliśmy Najświętszej Panience nasze prośby i podziękowaliśmy za łaski.

Obecnie kończę odmawianie całej nowenny pompejańskiej. A nasz syn stał się bardziej radosny, więcej komunikuje się z nami i mniej płacze. Jest mniej autoagresywny i bardziej pomaga mi w codziennych czynnościach dnia.

Przy tej okazji chcemy podziękować redakcji za tak wspaniałe czasopismo (dużo informacji, zdjęć). Życzymy szerokiej rzeszy czytelników i dużo świadectw łask po odmówieniu nowenny pompejańskiej.

Dziękuję Matce Bożej Królowej Różańca Świętego za łaski i zdrowie całej rodziny. Nowennę pompejańską będę odmawiała kolejny raz bo wcale nie jest to tak wielkie wyrzeczenie. Rozszerzanie różańca i nowenny pompejańskiej jest moim celem i zachęcam wszystkich tych, którzy kochają Matkę Chrystusa do modlitwy różańcowej!

 

Powyższe świadectwo zostało opublikowane w letnim (6/2013) numerze Królowej Różańca Świętego.

 

 

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Bogumiła: modlitwa za syna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
kamka
Gość

Cieszę się, że odnalazłaś drogę do szczęścia poprzez modlitwę i zawierzenie się Matce Bożej. Każdy kto to odczuł nie wyobraża sobie już życia bez pomocy Maryi. Dzisiaj Jej święto – Święto Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski:) Matko Ty wspomagaj nas, nieustannie w każdy czas….Kochamy Cię:)

Ela
Gość

Współczuję Ci i podziwiam, to też jest trudne doświadczenie dla Was.

Obrazki z nowenną pompejańską?