Marta: Tylko Maryja mogła mi pomóc

Jestem w trakcie odmawiania drugiej nowenny. Czytając o nowennie dopiero teraz zorientowałam się,że nie dotrzymałam słowa danego Matce Różańcowej. Nie złożyłam świadectwa. Ale dopiero teraz uzmysłowiłam sobie,że jednak Matka była dla mnie łaskawa.
Read More

Joanna: Świadectwo nauczycielki

Miałam świadomość, że moje kłopoty to „palec Boży”, który uświadomił mi, że dla Boga nie ma nic niemożliwego.
Read More

Edyta: Wdzięczna za łaski

Wczoraj skończyłam kolejna nowenna. Intencja z jaką się modliłam nie została jeszcze wysłuchana ale otrzymałam wiele innych łask podczas odmawiania tej nowenna. Moje dzieci prosily mnie żebym nie paliła, ja także chciałam zerwać z tym nałogiem zarówno z powodów zdrowotnych jak i duchowych .
Read More

Karolina: Zdrowy synek

Dowiedziałam się o nowennie i zaczęłam się usilnie modlić. W połowie września trafiłam na Izbę przyjęć z silnym krwawieniem. Po zrobieniu usg lekarki powiedziały, żebym wracała do domu i czekała, aż poronię, bo one nie dają szans tej ciąży.
Read More

Alina: całkowita ufność

Nowenne Pompejanska pierwszy raz zaczelam odmawiac pare lat temu w zwiazku z wielkimi problemami zyciowymi mojego syna. Nie oczekiwalam natychmiastowego cudu. Po prostu modlilam sie.Calkowicie zdalam sie na wole naszego Pana Jezusa Chrystusa. Przeciez On chce tylko naszego dobra. A kiedy- i czy tak jak my chcemy...nie osmielilam sie nigdy...
Read More

Bernadetta: upłynęło kilka minut

Straciłam pracę dosłownie z godziny na godzinę. Bardzo cierpiałam z powodu tej straty i z powodu odrzucenia. Wspólnie z mężem zmówiliśmy nowennę pompejańską w intencji znalezienia pracy. Po zakończeniu tej nowenny westchnęłam w duchu, że nie otrzymałam pracy, bo nie miałam wiary. Upłynęło kilka minut od pojawienia się tej myśli i zadzwonił telefon. Zadzwoniła koleżanka. Jej pierwsze słowa brzmiały: JEST PRACA. Byłam zdumiona, gdy usłyszałam nazwę tej firmy, bo w najśmielszych marzeniach nie pomyślałabym o takim miejscu. Pracę otrzymałam i utrzymuję się z niej do dziś.

 

Powyższe świadectwo zostało opublikowane w jesiennym (7/2013) numerze Królowej Różańca Świętego.

 

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Bernadetta: upłynęło kilka minut"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
SYLWIA
Gość
SYLWIA

Bogu niech będą dzięki! Jesteś wielki! Dziękuję Tobie za to świadectwo! Pozostań z Panem Bogiem!

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?