Jacek: Przebudzenie

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Marii nasza Królowa i Matka. Na początku grudnia 2017r. dowiedziałem się mam nowotworów nosogardła z przerzucać do węzłów chłonnych szyi obustronnie . Byłem załamany . W tedy córka powiedział mnie i żonie o NP i tak wszyscy zaczęliśmy Ją odmawiać.
Read More

Gabrysia: Wymarzony kierunek studiów

Minęły już prawie 3 lata odkąd odmówiłam swoją pierwszą nowennę. Bardzo zależało mi aby dostać się na medycynę. Po pierwszej nieudanej próbie zdecydowałam się na nowennę. Jednak mimo jej odmówienia po raz drugi się nie udało.
Read More

Krzysztof: Trzecia nowenna

Zgodnie z obietnicą składam swiadectwo NMP z mojej trzeciej Nowenny Pompejańskiej. To juz moja trzecia NP podczas której otrzymałem wiele łask.Najważniejszą dla mnie łaską otrzymaną, to w mojej sytuacji życiowej i rodzinnej to łaska spokoju ducha i radości wewnętrznej i bezgranicznej ufności Bogu i NMP. Dziękuję Ci Matko za wszystkie łaski. Prowadz mnie. Moje zycie w Twoich rękach.
Read More

Leszek: Nowenna i jej moc

Duzo czytałem o nowennie i jej ogromnej mocy i wpływie jaki ma ona na nas samych. Postanowiłem rownież że sprobuje ją odmówić. Równo 1 stycznia biezacego roku rozpocząłem i mimo wielu problemów, które występowały w trakcie jej odmawiania - udało mi się ją dokończyć z czego na prawdę ogromnie się...
Read More

Beata: Nowenna Pompejańska -płaszcz który otula mnie bezpiecznie ;)

Moje życie od czerwca 2013 roku stało się koszmarem!!!! Mój 19 -letnio syn, który zawsze był wspaniałym dzieckiem, wpadł w nieodpowiednie towarzystwo i zaczął pić!!!! O tym, że jest alkoholikiem zorientowaliśmy się z mężem po 4 latach jego picia. Tak, wiem,że to jest straszne ale tak było. Nasz syn okłamywał...
Read More

Anna: otrzymuje tyle łask, a myśle, że niegodna jestem w ogóle prosić

To już moje kolejne świadectwo, chyba trzecie, choć nowenne odmawiałam dopiero jedną. Opieka jednak trwa nieustannie jak widzę. dziś chciałam opowiedzieć o pracy. Pracy szukałam 1,5 roku w mieście, gdzie jest najwieksze bezrobocie, chodziłam na dziesiątki spotkań, zawsze wszystko było super, a i tak nie dzwonili…. rodzice moi bardzo to przeżywali, przeżywali każdą moją rozmowę w sprawie pracy. traciłam już nadzieję, ale gdzieś głęboko tliła się jeszcze iskierka. Po którejś z ostatnich rozmów kwalifikacyjnych, zadzwonili do mnie rodzice i pytali czy się udało, nie wiedziałam co powiedzieć, żeby się już nie martwili i SKŁAMAŁAM!!! Powiedziałam, że niby ok, nie zatrudnią mnie, ale teraz (było lato), ale odezwą się na pewno na początku grudnia…bo będą mieli etat (to wszystko wymyśliłam wiem, wstydzę się tego, wstydzę się nawet to tu pisać). Nadchodziła jesień, ja dalej szukałam pracy i nic, nic, nic. I co się stało? Był początek grudnia, nagle telefon od tamtego pracodawcy, czy jestem jeszcze bezrobotna, na co ja że tak, a oni na to – to bardzo się cieszymy, że nadal jest Pani bezrobotna, bo mamy dla Pani etat! zaczęłam pracę 10 grudnia!!!
Piszę to świadectwo również dlatego, żeby powiedzieć Wam, że MB dała mi pracę, ale też uchroniła mnie przed skutkami mojego kłamstwa – co bym powiedziała rodzicom z końcem roku, bez pracy,, ani nadziei na nią???
W życiu mojej rodziny wydarzyło się jeszcze więcej cudów i łask za przyczyna MB, a powiem Wam, że strasznym grzesznikiem jestem… niegodnym, na pewno jest więcej ludzi bardziej „zasłuzonych” ode mnie…. duzo więcej

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Anna: otrzymuje tyle łask, a myśle, że niegodna jestem w ogóle prosić"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Chwala Mateczce obym i ja znalazła dobrą pracę bo już tracę nadzieję powoli że znajdę

Teresa
Gość
Teresa

Bardzo się cieszę Aniu że znalazłaś pracę, wiem jak to jest też tak mam na rozmowach jest ok. a potem nie dzwonią bo już kogoś przyjęli, oby mi starczyło siły na to że znajdę pracę bo ja już mam wątpliwości i tej nadziei coraz mniej

Ala
Gość

bo pewnie czeka na Ciebie lepsza praca niż te. po grudach do najlepszego celu! 🙂

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?