Agnieszka: Cud -nie będzie rozwodu małżeństwo uratowane

Jakże wspaniała jest Nasza Pani Niebieska, kocha nas tak bardzo i nad nami się pochyla ta nowenna to wspaniały dar.
Przeczytaj całość

Bożena: Jedyne co mam to różaniec

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Od 22 grudnia modlę się Nowenną Pompejańską. W tej chwili to już jest moja trzecia Nowenna do Maryi. W pierwszej modliłam się o uzdrowienie fizyczne i duchowe dla koleżanki. Było bardzo ciężko, bluźniercze myśli, zniechęcenie, poczucie braku sensu. Część dziękczynna była...
Przeczytaj całość

Aneta: Maryjo zwątpiłam, a Ty mnie wysluchalaś- dziękuję

Dziekuje Ci Maryjo, ze mnie wysluchalas. Mam nadzieje, ze moje swiadectwo doda komus wiary.
Przeczytaj całość

Anna: syn Krzyś

Mój syn Krzyś bardzo się jąkał. Czasami nie mógł wydusić z siebie ani słowa. To było straszne. Nie mogłam chwilami dogadać się ze swoim własnym dzieckiem. Oczywiście jeździliśmy przez 3 lata na przeróżne terapie, lecz problem dalej był widoczny. W tym roku szkolnym mój syn miał zacząć naukę w szkole. Bardzo bałam się...
Przeczytaj całość

Marzena: Jestem w ciąży

Witam wszystkich. O Nowennie dowiedziałam się od koleżanki z pracy rok temu. Staraliśmy się o dziecko ponad dwa lata. Z medycznego punktu widzenia wszystko było w porządku. Zaczęłam czytać świadectwa, które napawały mnie nadzieją.... I tak 28 grudnia 2016 roku rozpoczęłam moją pierwszą nowennę. Zaczęłam modlić się o poczęcie i narodziny zdrowego dzieciątka. Kiedy czytałam świadectwa osób, którym się udało zajść w ciążę czułam, że nam też może się udać, ale po skończeniu pierwszej nowenny nic się nie wydarzyło prócz tego, że dostałam nową pracę.
Przeczytaj całość

Anka: Nie ustawajmy w modlitwie pomimo przeciwności

Jestem w trakcie odmawiania 3 nowenny pompejańskiej. Pierwsza zakończyła się spełnieniem intencji, dosyć szybko. Kolejna odmawiana w intencji kłopotów brata ufam, że również została wysłuchana, chociaż nie jest to widoczne tak od razu. Wydaje mi się, że sporo pomogła i pomaga nadal chociaż zmiany spektakularnej nie ma. Obecnie odmawiam w intencji własnych kłopotów w pracy. Początkowo dziwiłam się, że mi to odmawianie tak ładnie idzie, nie miałam większych rozproszeń przy modlitwie jak przy poprzednich razach. Jednak kłopoty zaczęły mnie i moją rodzinę bombardować ze wszystkich stron. Zaostrzyła się jeszcze bardziej moja trudna sytuacja w pracy, mąż również ma kłopoty w swojej, a Synek wylądował w szpitalu. Na szczęście jest już zdrowy i wesoły ale początki wyglądały poważnie. Spiętrzyły się różne codzienne sprawy, jakby specjalnie. Nie daję się jednak, ufam, że mój Anioł Stróż pomaga mi wytrwać w tej modlitwie, np: będąc z dzieckiem w szpitalu zasnęłam przy odmawianiu, nagle obudziłam się w nocy bez żadnego innego powodu i mogłam skończyć ostatnią część. Ufam, że Matka Różańcowa wysłucha mojej modlitwy ponieważ nic innego już nie pozostaje. Z perspektywy czasu i swoich obecnych kłopotów myślę, że ta obecna trudna sytuacja ma mnie zbliżyć ponownie do Jezusa, od którego się oddaliłam ostatnio. Te wszystkie kłopoty jakby się nawarstwiły kiedy pod wpływem Nowenny wyspowiadałam się po roku i przyjęłam Komunię, po 3 dniach od tego zachorował syn.
Nie ustawajmy w modlitwie pomimo przeciwności, ufajmy Bogu i Jego Matce, która nas zawsze wysłucha.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?