Zofia: Uzdrowienie z dolegliwości

Chciałam złożyć świadectwo o otrzymanej łasce uzdrowienia z bardzo męczącej i uciążliwej dolegliwości, która nie pozwalała mi normalnie funkcjonować.  Dziękuję Matce Boże Pompejańskiej za wielką łaskę której mi udzieliła.
Przeczytaj całość

Maciek: Nagła zmiana pracy

Obecnie mam 22 lata i od 3 lat pracowałem dorywczo w branży budowlanej. Było to spowodowane studiami dziennymi oraz lekiem przed podjęciem nowej pracy. Pewnego dnia otrzymując wypłatę okazało się że zostałem oszukany, brakowało pewnej sumy. W dużych nerwach i żalu, przypomniałem sobie jak odmawiałem pierwszy raz nowennę pompejańska. To był impuls stwierdziłem, że poszukiwania nowej pracy muszę zawierzyć Matce Bożej.
Przeczytaj całość

Wiktoria: Zaczęłam się modlić z powodu poczucia głębokiej samotności

Wierzę, że jeszcze będę miała rodzinę, a jeżeli nie, to Maryja sprawi, że łatwiej będzie mi wytrzymać samej ze sobą :) Dziękuję Matko :).
Przeczytaj całość

Aleksandra: VI świadectwo, które wciąż daje nadzieje…

Po raz VI udało mi się zakończyć NP. Jej moc jest wprost niesamowita. Codziennie odmawiam modlitwę do Najświętszej Maryi Panny, dzięki której mój dzień staje się lepszy. Wiele próśb zostało już wysłuchanych przez Maryję choć moje życie nie do końca potoczyło się tak jak planowałam to mimo wszystko Maryja stwarza takie sytuacje, które są dla mnie najlepsze i wiem, że zawsze jest przy mnie. Dziękuję Ci Mateczko Najświętsza za dar miłości, o którą modliłam się gorliwie do Ciebie. Za to, że na Mojej drodze postawiłeś Adama, który naprawdę jest dla mnie bardzo ważną osobą w życiu i że nasza miłość rozwija się bardzo powoli.
Przeczytaj całość

Ania: Dzięki Tobie dostrzegam piękno życia

Chciałabym podzielić się ze wszystkimi łaską, którą otrzymałam. Modliłam się o zdrowie dla mojej babci, o szczęśliwą operacje. Z wielką radością mogę powiedzieć, że wszystko się udało. Operacja przebiegła bez jakichkolwiek komplikacji, babcia dobrze się czuje. Dziękuje Tobie Matko Łaskawa. Dzięki Tobie dostrzegam piękno życia, dostrzegam rzeczy, na które kiedyś nie zwracałam uwagi. Kocham Cię

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Ania: Dzięki Tobie dostrzegam piękno życia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kinga
Gość

Piękne świadectwo! Bardzo subtelne, dziękuję Ci za nie! 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?