Basia: Praca

Co by nie było ufam ze jest ze mną przenajwietsza Panieka niech dzieje sie wola Boza.
Read More

Agata: Praca

Pragnę podzielić się ....
Read More

GLM: Maryja mi pomogła!

Szczęść Boże, jestem tu by dać świadectwo o nowennie pompejańskiej. W październiku ubiegłego roku byłem bez pracy i bez pieniędzy, a mam długi w bankach. Nie wiedziałem jak sobie z tym wszystkim poradzić nadzieja na pracę była żadna, banki naciskały na spłatę terminowych rat, a ja nie miałem z skąd wziąć pieniędzy na to wszystko.
Read More

Magdalena: uwolnienie syna

Moi kochani z wielką radością chcę Wam jeszcze któryś z kolei raz powiedzieć o cudownej Mocy Nowenny Pompejańskiej. Jak już pisałam na tym forum doznawałam ja i moja rodzina licznych Cudów za przyczyną Mateczki Pompejańskiej.Między innymi dotknęłam się instalacji prądowej pod napięciem 220(bez uszczerbku na zdrowiu), roczna wnuczka zleciała z...
Read More

Natalia: Pomoc w zdaniu egzaminów

Szczerze mówiąc, nie do końca wiedziałam w jakiej intencji mam się modlić, zwłaszcza, że tę NP zaczęłam odmawiać po kilku miesięcznej przerwie. Jako że jestem studentką, pomyślałam, że warto modlić się o zdanie sesji.
Read More

Aldona: wszystko jest darem Boga

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się na rekolekcjach ignacjańskich. Modliłam się w intencji mojej siostry i jej rodziny. Prośba zostaął po części wysłuchana. Nie doszło do rozwodu….Przy okazji a może przede wszystkim wiele łask otrzymałam ja sama. Po pierwsze zmieniły się warunki mojej pracy, które były wcześniej ciężkie (mam na myśli całą atmosferę). Poza tym otrzymałam wewnętrzny spokój i radość. Poznałam również męźczyznę z którym chciałabym założyć rodzinę. Poznałam go równy miesiąc po skończeniu rekolekcji. Nie spodziewałam się aż tylu łask. Nigdy nie zdołam pojąć tej wielkiej Bożej Miłości…. Nowennę skończyłam 9 m-cy temu i szczerze zaniedbałam sprawę świadectwa….Trochę mi wstyd że wróciłam tu w momencie kiedy w moim życiu zaczęło się psuć. Chodzi o mój związek…mamy teraz przerwę od siebie na przemyślenie wszystkich spraw. Mój chłopak nazwał to odpoczynkiem. Jak dla mnie to długi odpoczynek bo ma trwać 2 tygodnie…. Przez ten czas będę modlić się żeby sprawy się ułożyły tak jak Bóg chce. Wierzę że On najlepiej wie czego potrzebujemy. Wszystko w moim życiu jest Jego darem a Maryja nieustannie towarzyszy mi w życiu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.